Masaż Stóp

(55)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż stóp o charakterze relaksacyjno-uzdrawiającym, oparty na uciskaniu odpowiednich zakończeń nerwowych. Zabieg pozwala pozbyć się uciążliwych dolegliwości i odzyskać dobre samopoczucie. Masaż różni się w zależności od wybranej lokalizacji

Komu podarować masaż stóp?

  • Osobie przemęczonej i przepracowanej, narażonej na długotrwały stres
  • Osobie cierpiącej na bóle migrenowe
  • Każdemu, komu przydałaby się chwila relaksu i odpoczynku

Zabieg na stopy

Zabiegi na stopy mogą przybierać wszelkie formy, masaże olejkami, peelingi, maski, kąpiele. W zależności od wybranej techniki mogą być one czysto relaksacyjne, regeneracyjne lub nawet lecznicze. Wszelkie masaże stóp pobudzają ich receptory, dzięki czemu sprzyjają procesom regeneracji i odnowy biologicznej a także poprawiają krążenie. Zabiegi wpływają nie tylko odprężająco na ciało, ale także na umysł i samopoczucie.

Refleksologia

Refleksologia, zwana inaczej refleksoterapią, to metoda terapii holistycznej. Zakłada ona, że wszystkie organy ciała są ze sobą powiązane i współpracują ze sobą, a każdy z nich ma swoje odbicie w punktach, zwanych refleksami, rozmieszczonymi na naszych stopach. Uciskając odpowiednie punkty, można stymulować przepływ energii i działać uzdrawiająco na przypisane do nich narządy.

Zabiegi refleksoterapii pozwalają wyleczyć takie dolegliwości jak migrena, nadpobudliwość, napięcie nerwowe, zaburzenia snu, zaburzenia koncentracji, alergia, obniżona odporność.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie
  • Pozwala pozbyć się dolegliwości bólowych
  • Stwarza okazję do relaksu i odpoczynku

Cena od: 70 zł

Dostępne w
81 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 81 dostępnych)

  (zmień)

Cena: