Wirtualna Rzeczywistość – Wielokierunkowa Bieżnia – Kraków

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Opis prezentu

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

VRcadium, ul. Grzegórzecka 33/3, Kraków

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Gra przeznaczona jest dla maksymalnie 4 osób. Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące przyglądające się graczom z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny – wygodny i niekrępujący ruchów.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie poniżej 13-tego roku życia mogą korzystać z atrakcji wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby w wieku 13-16 lat zobowiązane są dostarczyć jego pisemną zgodę. Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Uczestnik odpowiada za uszkodzenie sprzętu spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Zaleca się przybycie 10 minut przed wyznaczonym czasem.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Wizyta w salonie wirtualnej rzeczywistości w Krakowie dla maksymalnie 4 osób. Obdarowani przeniosą się do wykreowanej rzeczywistości za pomocą wielokierunkowej bieżni. W zależności od wybranego wariantu seans w salonie VR trwa 1, 2 lub 3 godziny.

Komu podarować wirtualną przygodę?

  • Miłośnikom gier komputerowych
  • Osobom interesującym się nowoczesnymi technologiami
  • Rodzeństwu, z którym wspólnie przeżyjesz niesamowitą przygodę

Wirtualna przygoda na wielokierunkowej bieżni

Wielokierunkowa bieżnia to nowoczesny symulator, który pozwala odkryć nowy wirtualny świat. Jej konstrukcja umożliwia graczowi swobodne poruszanie się w wykreowanym przez specjalne okulary świecie. Ruchy wykonywane w rzeczywistości, przenikają za pomocą bieżni do świata gry, co daje nieprawdopodobną możliwość wczucia się w klimat i akcję. Duży wybór gier sprawia, że każdy kto odwiedza VRcadium przeżywa w wirtualnej rzeczywistości fantastyczną przygodę.

VRcadium

VRcadium to centrum wirtualnej rozrywki oferujące ponad 50 różnych doświadczeń, od gier, poprzez film, aż do sztuki. Salon dysponuje trybem wieloosobowej rozgrywki umożliwiającej współzawodniczenie, stworzonej z myślą o grze w gronie znajomych i rodziny. Najnowocześniejszy sprzęt do symulacji przenosi graczy w niezwykłą przestrzeń, której odkrywanie staje się wspaniałą i pełną adrenaliny przygodą. VRcadium redefiniuje rozrywkę dzięki kombinacji gry, sportu i nowoczesnej technologii, co powoduje, że doświadczenia w świecie wirtualnej rzeczywistości pozostają niezapomnianym przeżyciem.

Bezpieczeństwo

W przypadku wcześniejszego występowania chorób serca, drgawek lub innych objawów epileptycznych, chorób układu nerwowego, zaburzeń psychicznych (np. stany lękowe lub zespół stresu pourazowego), schorzeń wpływających na zdolność bezpiecznego wykonywania aktywności fizycznych, a także w przypadku ciąży lub podeszłego wieku, przed rozpoczęciem korzystania z urządzeń VR należy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do spędzenia czasu w gronie bliskich
  • Zachwyci każdego miłośnika gier
  • Pozwala przeżyć coś nietuzinkowego, co na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej
Wybierz lokalizację
  (zmień)

Cena:

Czas trwania:  1 godzina