Escape room – Białystok

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 minut lub 90 minut. W zależności od wybranej opcji.

Lokalizacja

ul. Mickiewicza 92, 15-232 Białystok

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą przebywać w wyznaczonej strefie. W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Przed zakupem należy dokonać wyboru scenariusza gry i liczby uczestników. Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestników to 6-7 lat. Najmłodsi mogą brać udział w zabawie pod okiem opiekuna. Pokój „Epidemia” ze względu na swój mroczny charakter dostępny jest dla osób powyżej 16 lat lub za zgodą opiekuna. Tematyka pokoi może ulec zmianie.

Opinie (10)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-02-20

Bardzo polecam zakupy w ,,Wymarzony Prezent". Strona internetowa działa bez zarzutów a samo odebranie vouchera w sklepie stacjonarnym bardzo szybkie i przyjemne. Jestem bardzo zadowolona.

2021-04-15

Świetna zabawa i możliwośc sprawdzenia swojego sprytu

2021-04-14

Uwielbiamy ze znajomymi escape roomy, tutaj też bardzo nam się podobało. Miło spędzone popołudnie z kumplami

Dodaj Opinię

Escape room – Białystok

FAQ

11.05.2021
ile minimalnie lat musi mieć dziecko żeby skorzystać?
Odpowiedź z 11.05.2021
Minimalny wiek uczestników to 6-7 lat. Najmłodsi mogą brać udział w zabawie pod okiem opiekuna. Pokój „Epidemia” ze względu na swój mroczny charakter dostępny jest dla osób powyżej 16 lat lub za zgodą opiekuna.
25.09.2020
Przy rezerwacji można zmienić pokój?
Odpowiedź z 27.02.2021
W przypadku chęci zmiany pokoju należy dokonać wymiany vouchera na inny pokój. 
11.09.2020
Gdzie mogę sprawdzić wolne terminy i zarezerwować?
Odpowiedź z 20.11.2020
W celu rezerwacji proszę o kontakt meilowy: rezerwacja@prezentmarzen.com lub telefoniczny 600 763 700.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Escape room w Białymstoku to logiczna gra zespołowa, której uczestnicy zostają zamknięci w pokoju pełnym zagadek. Kluczem do opuszczenia pokoju jest odkrycie wszystkich tajemnic w czasie nie dłuższym niż 60 minut. Wyjątkiem jest pokój "Epidemia", gdzie czas na rozwiązanie zagadki to 90 minut. Podczas zakupu należy wybrać pokój i liczbę uczestników, którzy wezmą udział w rozgrywce.

Komu podarować wizytę w escape room?

  • osobie, która lubi wyzwania
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
  • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room w Białymstoku to gra, której celem jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia w czasie 60 minut. Na uczestników czeka mnóstwo zadań, zagadek, szyfrów, tajemniczych przejść. Uczestnicy mają do wyboru pokoje o różnej tematyce. Wyboru scenariusza gry należy dokonać już podczas zakupu prezentu. W zależności od wybranej opcji w grze uczestniczy od 2 do 5 osób.

Klątwa Faraona

Grupa archeologów trafia do piramidy, miejsca spoczynku Faraona. Legenda mówi o klątwie jaką Faraon rzucił na każdego, kto zakłóci jego spokój. Niestety weszliście już do środka... Wrota zamknęły się. Czy znajdziecie sposób, aby uniknąć gniewu Faraona i wydostać się z piramidy? Poziom trudności: średnio zaawansowany.

Orion 53 Space Challenge

Po kolizji z drobnym odłamkiem statek uległ awarii. Załoga zostaje wybudzona z procesu hibernacji. Z informacji podawanych przez komputer pokładowy dowiadujecie się, że za 60 minut Wasz statek zderzy się z asteroidą Orion53. Autopilot nie działa, a pozostałe systemy kolejno wyłączają się. Musicie jak najszybciej wprowadzić procedurę manualną i przejąć kontrolę nad statkiem. Zderzenie za 59...58....57.... Czas ucieka! Poziom trudności: doświadczony.

Chillout room

Escape room w Białymstoku przygotował dla swoich graczy specyficzną poczekalnię, w której roi się od gier logicznych i zagadek. To przestrzeń kreatywnego relaksu, w której można pograć na x-boxie lub wybrać jedną z gier planszowych. Poczekalnia będzie idealnym miejscem zarówno na rozgrzewkę przed wyczerpującą grą w pokoju zagadek lub okazją do zrzucenia nadmiaru emocji i adrenaliny po pasjonującej grze bez patrzenia na zegar.

Wyspa odkrywców

Uczestnicy rodzinnych, szelskich wakacji budzą się na wyspie odkrywców. Nie mają przy sobie plecaków, ani prowiantu. W pobliżu odnajdują tajemniczy list, który zwiastuje początek tajemniczej przygody pełnej niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Czy uda wam się w godzinę wydostać cało z tajemniczej wyspy?

Misja specjalna

Uczestnicy wcielają się w tajnych agentów, których zadaniem jest rozwiązanie skomplikowanej łamigłówki wykorzystując jedynie skrawki pozostawionych w pokoju informacji. Przyda się umiejętność dedukcji i trafnego kojarzenia faktów. Bierzcie pod uwagę nawet najmniej istotne szczegóły, macie jedynie godzinę na wydostanie się z pokoju!

Epidemia

Budzicie się w tajemniczym laboratorium jako osoby, które nie zostały jeszcze zainfekowane tajemniczym wirusem. Macie godzinę, by rozwiązać łamigłówki, wydostać się z pomieszczenia pełnego grozy i przeżyć jako nieliczni! Jest to jedyny pokój, gdzie czas rozwiązania zagadki to 90 minut.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • przygoda w escape room to oryginalny i zaskakujący prezent
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek
  • można zrealizować go ze znajomymi
Liczba osób:  2 osoby
Pokój:  Misja Specjalna

Cena: 130 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto