Escape room – Białystok

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

ul. Mickiewicza 92, 15-232 Białystok

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą przebywać w wyznaczonej strefie. W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Przed zakupem należy dokonać wyboru scenariusza gry i liczby uczestników. Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestników to 6-7 lat. Najmłodsi mogą brać udział w zabawie pod okiem opiekuna. Pokój „Epidemia” ze względu na swój mroczny charakter dostępny jest dla osób powyżej 16 lat lub za zgodą opiekuna. Tematyka pokoi może ulec zmianie.

Ważność vouchera

365

2020-06-16
5/5

Pokój zagadek

Poszłyśmy z dziewczynami z okazji moich urodzin. Bawiłyśmy się świetnie

2020-06-12
4/5

Escape room – Białystok

swietna zabawa dla grupki znajomych, lepsze to niz siedzenie przed tv ;)

2020-05-06
5/5

escape room

Ten dreszczyk emocji i przeżyta przygoda bezcenne. To nie tylko zwykła rozrywka, to coś więcej:)

2020-01-28
4/5

Udało się!

Byliśmy ze znajomymi pierwszy raz. To był prezent na 18tkę. Nam się podobało - detale i wystrój. Dużo intensywnego myślenia, trochę przeszukiwania, trochę mechanicznych niespodzianek. Fajny pomysł na zabawę.

2019-10-07
4/5

Pokój gier

Kupiłam chrześniakowi na urodziny. Jeden z tańszych escape roomów, może zabrać kolegów, a sam prezent się udał bo chrześniak zadowolony

2019-04-11
5/5

fajna zabawa

Dostałam od męża zaproszenie do escape roomu i poszłam tam z koleżanki. Musze powiedziec ze nie było to takie proste a czas nam na prawdę szybko mijal. w końcu jednak się udało a śmiechu na końcu, było przy tym na prawdę sporo. Super sposób żeby spędzić wolny czas ze znajomymi i sprawdzić kto jest w czym mocny :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

11.09.2020

Gdzie mogę sprawdzić wolne terminy i zarezerwować?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W celu rezerwacji proszę o kontakt meilowy: [email protected] lub telefoniczny 600 763 700.

10.09.2020

Czy do jednego pokoju może wejść grupa 10 osób?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Maksymalna ilość uczestników w jednym pokoju to 5 osób.

14.08.2020

Jaki jest minimalny wiek uczestnika ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek uczestników to 6-7 lat.

10.06.2020

Czy na miejscu można zmienić scenariusz gry na inny?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na miejscu nie ma już możliwości zamiany - rezerwacje na dane pokoje są robione z wyprzedzeniem. Ewentualne zmiany są możliwe przed zgłoszeniem rezerwacji.

21.01.2020

Witam, czy jest dostępny jakoś pokój dla dzieci 9-12 lat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek uczestników w przypadku obu scenariuszy (Klątwa Faraona oraz Orion 53 Space Challenge) to 6-7 lat. Najmłodsi mogą brać udział w zabawie pod okiem dorosłego opiekuna. 
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Escape room w Białymstoku to logiczna gra zespołowa, której uczestnicy zostają zamknięci w pokoju pełnym zagadek. Kluczem do opuszczenia pokoju jest odkrycie wszystkich tajemnic w czasie nie dłuższym niż 60 minut. Podczas zakupu należy wybrać pokój i liczbę uczestników, którzy wezmą udział w rozgrywce.

Komu podarować wizytę w escape room?

  • osobie, która lubi wyzwania
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
  • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room w Białymstoku to gra, której celem jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia w czasie 60 minut. Na uczestników czeka mnóstwo zadań, zagadek, szyfrów, tajemniczych przejść. Uczestnicy mają do wyboru pokoje o różnej tematyce. Wyboru scenariusza gry należy dokonać już podczas zakupu prezentu. W zależności od wybranej opcji w grze uczestniczy od 2 do 5 osób.

Klątwa Faraona

Grupa archeologów trafia do piramidy, miejsca spoczynku Faraona. Legenda mówi o klątwie jaką Faraon rzucił na każdego, kto zakłóci jego spokój. Niestety weszliście już do środka... Wrota zamknęły się. Czy znajdziecie sposób, aby uniknąć gniewu Faraona i wydostać się z piramidy? Poziom trudności: średnio zaawansowany.

Orion 53 Space Challenge

Po kolizji z drobnym odłamkiem statek uległ awarii. Załoga zostaje wybudzona z procesu hibernacji. Z informacji podawanych przez komputer pokładowy dowiadujecie się, że za 60 minut Wasz statek zderzy się z asteroidą Orion53. Autopilot nie działa, a pozostałe systemy kolejno wyłączają się. Musicie jak najszybciej wprowadzić procedurę manualną i przejąć kontrolę nad statkiem. Zderzenie za 59...58....57.... Czas ucieka! Poziom trudności: doświadczony.

Chillout room

Escape room w Białymstoku przygotował dla swoich graczy specyficzną poczekalnię, w której roi się od gier logicznych i zagadek. To przestrzeń kreatywnego relaksu, w której można pograć na x-boxie lub wybrać jedną z gier planszowych. Poczekalnia będzie idealnym miejscem zarówno na rozgrzewkę przed wyczerpującą grą w pokoju zagadek lub okazją do zrzucenia nadmiaru emocji i adrenaliny po pasjonującej grze bez patrzenia na zegar.

Wyspa odkrywców

Uczestnicy rodzinnych, szelskich wakacji budzą się na wyspie odkrywców. Nie mają przy sobie plecaków, ani prowiantu. W pobliżu odnajdują tajemniczy list, który zwiastuje początek tajemniczej przygody pełnej niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Czy uda wam się w godzinę wydostać cało z tajemniczej wyspy?

Misja specjalna

Uczestnicy wcielają się w tajnych agentów, których zadaniem jest rozwiązanie skomplikowanej łamigłówki wykorzystując jedynie skrawki pozostawionych w pokoju informacji. Przyda się umiejętność dedukcji i trafnego kojarzenia faktów. Bierzcie pod uwagę nawet najmniej istotne szczegóły, macie jedynie godzinę na wydostanie się z pokoju!

Epidemia

Budzicie się w tajemniczym laboratorium jako osoby, które nie zostały jeszcze zainfekowane tajemniczym wirusem. Macie godzinę, by rozwiązać łamigłówki, wydostać się z pomieszczenia pełnego grozy i przeżyć jako nieliczni!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • przygoda w escape room to oryginalny i zaskakujący prezent
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek
  • można zrealizować go ze znajomymi
Czytaj więcej
Ilość osób:  2 osoby
Pokój:  Misja Specjalna

Cena: 100 zł

Ocena 

5/5
6