Escape room – Sopot

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Aleja Niepodległości 720, poziom -1

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Podczas zakupu należy dokonać wyboru jednego scenariusza gry. Ilość uczestników zależy od wybranego pokoju. Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-15

Cudownie spędzony czas, z ekipą prezent doskonały ;)

2021-04-15

Fajny wypad z grupką znajomych. Trafiliśmy na ciekawy pokój, było super

2021-03-29

Kupiłam voucher przyjaciółce bo zawsze lubiła zagadki i wyzwania. Prezent okazał się trafiony.

Dodaj Opinię

Escape room – Sopot

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Escape room w Sopocie to rodzaj gry logicznej, w której głównym zadaniem uczestników jest wydostanie się z zamkniętego pokoju przed upływem wyznaczonego czasu. Przed zakupem prezentu należy wybrać tematykę pokoju oraz liczbę osób, które wezmą udział w rozgrywce.

Komu podarować wizytę w escape room?

  • osobie, która lubi wyzwania
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
  • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestników jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie, by móc wydostać się z pomieszczenia. Czas trwania rozgrywki, w zależności od wybranej opcji wynosi 60 lub 70 minut. Tematyka dostępnych pokojów opisana została poniżej.

Rytuał – historia prawdziwa

Scenariusz gry opiera się na historii człowieka, który powinien umrzeć już 200 lat temu. Nieznajomy X poluje na niewinne osoby i oddaje ich ciała demonowi – Samaelowi. Dzięki pradawnym rytuałom X sztucznie utrzymuje się przy życiu. Jego ciało wciąż jest zdrowe, mimo że dusza już dawno odeszła. Pomimo wielu ofiar X wciąż jest nieuchwytny. Uczestnicy gry wcielą się w rolę ofiar tajemniczego X. Gracze będą mieli jedynie godzinę, by uwolnić się i uchronić ludzkość od niezrównoważonego X. Gra zalecana od 14 roku życia.

Czarnobyl – ostatnia godzina

26 kwietnia 1986 roku miała miejsce katastrofa w Czarnobylu. Przegrzaniu uległ jeden z czterech reaktorów. Wszystko w promieniu 4 km zostało zniszczone, a wiele ludzi poniosło tragiczną śmierć. Uczestnicy gry mają jedynie godzinę, by zapobiec wybuchom pozostałych reaktorów, które mogą wstrzymać rozwój i życie w promieniu 100 km na przeszło 150 lat.

Zdążyć przed patologiem

Jesteście świeżo upieczonymi patologami. Jeden z pierwszych dni kiedy zostaliście sami, wszelkie sprawy przebiegają rutynowo. Późnym wieczorem w chwili gdy mieliście zakończyć swoją zmianę dzwoni domofon – to Hank, komisarz policji. Zleca Wam jak najszybszą sekcję zwłok i identyfikację młodej kobiety. Sprawa jest pilna – to jedyne co powiedział. Nie ma czasu na telefon do przełożonego. Na ciele brak widocznych ran, jakichkolwiek śladów pobicia. Blada, wręcz biała skóra i długie ciemne włosy. Wydaje się że to kolejna „zwykła” śmierć, ale coś tu nie gra. Zanim zdążyliście zadać jakiekolwiek pytania Hank’owi, ten już był na zewnątrz i otwierał drzwi do radiowozu w wyraźnym pośpiechu. Czyżby ktoś chciał zataić morderstwo? Kim ona była i czy być może wiedziała za dużo? Gra zalecana od 15 roku życia.

Kopalnia Diamentów

Od pradawnych dziejów krąży pewna legenda o krysztale zwanym Necrolit, który posiada tak ogromną moc, że potrafił zawładnąć istotą żywą. Potrafił on gromadzić wszelką energię z dostępnych żywiołów od początku istnienia świata! Wykuto go z czeluści pierwszego ziemskiego wulkanu. Pewnego dnia doszło do wybuchu, a Ziemia w tym miejscu rozstąpiła się tworząc szczeliny, z których było widać oślepiający blask kryształu. Pokój nie należy do łatwych, ale za to czas w pokoju został wydłużony do 70 minut. Kopalnia Diamentów jest historią, w której możecie poczuć się jak prawdziwi poszukiwacze skarbów!

Liczba osób

Cena podstawowa obejmuje grę dla dwóch osób. Można zwiększać liczbę osób biorących udział w atrakcji poprzez wybór opcji dodatkowej ilość osób.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek
  • można spędzić miło czas w gronie przyjaciół/znajomych

 

Cena: 160 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto