Escape room – Sopot

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Aleja Niepodległości 720, poziom -1

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Podczas zakupu należy dokonać wyboru jednego scenariusza gry. Ilość uczestników zależy od wybranego pokoju. Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie.

Ważność vouchera

365

2020-06-01
4/5

Świetny prezent

Mimo, że ten typ rozrywki ma aktualnie nie najlepszą prasę to polecam z czystym sercem bo jest to bardzo fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Idealny na randkę z dziewczyną (albo chłopakiem)

2019-09-19
4/5

Pokój zagadek

Dostałam na urodziny od koleżanek i poszłyśmy razem. Bardzo dobrze się bawiłyśmy. Juz mam pomysł na prezent dla znajomych :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Escape room w Sopocie to rodzaj gry logicznej, w której głównym zadaniem uczestników jest wydostanie się z zamkniętego pokoju przed upływem 60 minut. Przed zakupem prezentu należy wybrać tematykę pokoju oraz liczbę osób, które wezmą udział w rozgrywce.

Komu podarować wizytę w escape room?

  • osobie, która lubi wyzwania
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
  • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestników jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie, by móc wydostać się z pomieszczenia. Tematyka dostępnych pokojów opisana została poniżej.

Rytuał – historia prawdziwa

Scenariusz gry opiera się na historii człowieka, który powinien umrzeć już 200 lat temu. Nieznajomy X poluje na niewinne osoby i oddaje ich ciała demonowi – Samaelowi. Dzięki pradawnym rytuałom X sztucznie utrzymuje się przy życiu. Jego ciało wciąż jest zdrowe, mimo że dusza już dawno odeszła. Pomimo wielu ofiar X wciąż jest nieuchwytny. Uczestnicy gry wcielą się w rolę ofiar tajemniczego X. Gracze będą mieli jedynie godzinę, by uwolnić się i uchronić ludzkość od niezrównoważonego X. Gra zalecana od 14 roku życia.

Czarnobyl – ostatnia godzina

26 kwietnia 1986 roku miała miejsce katastrofa w Czarnobylu. Przegrzaniu uległ jeden z czterech reaktorów. Wszystko w promieniu 4 km zostało zniszczone, a wiele ludzi poniosło tragiczną śmierć. Uczestnicy gry mają jedynie godzinę, by zapobiec wybuchom pozostałych reaktorów, które mogą wstrzymać rozwój i życie w promieniu 100 km na przeszło 150 lat.

Prosektorium

Jesteście świeżo upieczonymi patologami. Jeden z pierwszych dni kiedy zostaliście sami, wszelkie sprawy przebiegają rutynowo. Późnym wieczorem w chwili gdy mieliście zakończyć swoją zmianę dzwoni domofon – to Hank, komisarz policji. Zleca Wam jak najszybszą sekcję zwłok i identyfikację młodej kobiety. Sprawa jest pilna – to jedyne co powiedział. Nie ma czasu na telefon do przełożonego. Na ciele brak widocznych ran, jakichkolwiek śladów pobicia. Blada, wręcz biała skóra i długie ciemne włosy. Wydaje się że to kolejna „zwykła” śmierć, ale coś tu nie gra. Zanim zdążyliście zadać jakiekolwiek pytania Hank’owi, ten już był na zewnątrz i otwierał drzwi do radiowozu w wyraźnym pośpiechu. Czyżby ktoś chciał zataić morderstwo? Kim ona była i czy być może wiedziała za dużo? Gra zalecana od 15 roku życia.

Liczba osób

Cena podstawowa obejmuje grę dla dwóch osób. Można zwiększać liczbę osób biorących udział w atrakcji poprzez wybór opcji dodatkowej ilość osób.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek
  • można spędzić miło czas w gronie przyjaciół/znajomych

 

Czytaj więcej
Ilość osób:  2 osoby
Pokój:  Rytuał

Cena: 99 zł

Ocena 

4/5
2