Escape room – Warszawa

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Uczestnicy mają 60 minut na rozwiązanie zagadek i opuszczenie pokoju.

Lokalizacja

CH Blue City (poziom 3), Aleje Jerozolimskie 179

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (8)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-21

Super atrakcja dla całej rodziny

2021-04-19

escape room'y od dziś to moja największa zajawka :D było super, uwielbiam gry logiczne, na pewno tu wrócę!

2021-03-30

Byłam z chłopakiem pierwszy raz na takim czymś ale polecamy! Nawet udało nam się wyjść z escape roomu przed czasem więc chyba jesteśmy całkiem nieźli w rozwiązywaniu zagadek :)

Dodaj Opinię

Escape room – Warszawa

FAQ

03.09.2020

Chciałabym się upewnić, jest to cena za 2-6 osób czy tylko za wstęp dla jednej osoby?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Escape room w Warszawie to logiczna gra zespołowa dla 2-6 osób (Narnia, Saloon, Ekspedycja na Marsa) lub 3-6 osób (Powstanie Warszawskie). Cena jest zależna od wybranego pokoju i obejmuję całą grupę.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Escape room w Warszawie to logiczna gra zespołowa dla 2-6 osób (Narnia, Saloon, Ekspedycja na Marsa) lub 3-6 osób (Powstanie Warszawskie). Uczestnicy zostają zamknięci w jednym z wybranych pokoi tematycznych i mają 60 minut na rozwiązanie przygotowanych w nim zagadek.

Komu podarować escape room?

  • Znajomym, którzy wybierają się w odwiedziny do Warszawy
  • Rodzinie, która uwielbiają łamigłówki
  • Wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej pełnej emocji rozgrywce

Escape room

Escape room w Warszawie to gra, której celem jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia w czasie 60 minut. Na uczestników czeka mnóstwo oryginalnych i zaskakujących zadań, zagadek, szyfrów oraz tajemniczych przejść. Gra przeznaczona jest dla 2-6 lub 3-6 osób i realizowana jest w jednym z pokoi tematycznych: Narnia, Saloon, Powstanie Warszawskie lub Ekspedycja na Marsa.

Narnia

Razem z przyjaciółmi jesteście w starym domu Profesora. Zauważyliście, że pokój, który od zawsze był zamknięty, teraz jest otwarty – wkradacie się ukradkiem do środka, gdzie otwieracie starą szafę. Nagle znaleźliście się w Narnii, bajkowym świecie, gdzie Biała Czarownica powróciła i sieje zamęt i zniszczenie. Zbierzcie wszystkie artefakty i wspomóżcie Aslana w walce. Macie tylko 60 minut, zanim w krainie zapanuje wieczna zima.

Saloon

Podobno Black Chuck, słynny złoczyńca Dzikiego Zachodu, ukrył gdzieś złoto z poprzedniego skoku. Dostaliście przeciek, że łup znajduje się w saloonie na rogu Sun Street i West Road. Macie godzinę, zanim Black Chuck wróci do skrytki po swoją własność… I lepiej, żeby nie zastał Was w środku. Czy uda Wam się wydobyć złoto i uciec w 60 minut?

Powstanie Warszawskie

Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski XX wieku. Jesteście w starej kamienicy, gdzie znajdujecie pamiętnik Władka „Zawiszy”, opisujący jego przeżycia w trakcie walk. Macie 60 minut, aby poznać historię tajemniczego powstańca, jego przyjaciół oraz realia 63 dni boju, zanim na Warszawę nadejdzie kolejna fala bombardowania.

Ekspedycja na Marsa

Jako grupa naukowców zostaliście wysłani na Marsa, żeby zbadać możliwość skolonizowania planety. Niestety w trakcie badań rzeczy wymknęły się spod kontroli… Nieznana forma życia, protomolekuła, zaczęła się rozmnażać w ekspresowym tempie i infekować ludzi oraz maszyny. Rozpoczęliście ewakuację, ale nie wszystkich udało się uratować. Pilot został zarażony i zaginął w czeluściach obcych macek. Macie 60 minut, aby zebrać wszystkie moduły potrzebne do startu, zanim protomolekuła zalepi wszystkie silniki. Na szczęście przed śmiercią pilot przekazał Wam szczątki informacji, ale czy to wystarczy?

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Rozwija wyobraźnię i umiejętność logicznego myślenia
  • Pozwala ciekawie spędzić czas w gronie bliskich
  • Jest emocjonującym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci

Cena: 150 zł

ktoś kupił ten produkt
11 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto