Escape room – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Uczestnicy mają 60 minut na rozwiązanie zagadek i opuszczenie pokoju.

Lokalizacja

CH Blue City (poziom 3), Aleje Jerozolimskie 179

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem. Minimalny wiek uczestnika 8 lat.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-01-19

Escape room przyjemny, zagadki nie były za proste ani za trudne - w sam raz. Jednak liczyliśmy na to, że zabawa potrwa nieco dłużej, wyrobiliśmy się w około 45 minut gdzie i tak mieliśmy "poślizg" przez jedną zagadkę. Mimo to możemy polecić ten pokój :)

2023-08-21

Super atrakcja dla całej rodziny

2021-04-19

escape room'y od dziś to moja największa zajawka :D było super, uwielbiam gry logiczne, na pewno tu wrócę!

Dodaj Opinię

Escape room – Warszawa

FAQ

03.09.2020
Chciałabym się upewnić, jest to cena za 2-6 osób czy tylko za wstęp dla jednej osoby?
Odpowiedź z 10.11.2020
Escape room w Warszawie to logiczna gra zespołowa dla 2-6 osób (Narnia, Saloon, Ekspedycja na Marsa) lub 3-6 osób (Powstanie Warszawskie). Cena jest zależna od wybranego pokoju i obejmuję całą grupę.
Zadaj pytanie

Mapa

Escape room w Blue City w Warszawie to logiczna gra zespołowa dla 2-6 osób (Narnia, Saloon, Ekspedycja na Marsa) lub 3-6 osób (Indiana Jones). Uczestnicy zostają zamknięci w jednym z wybranych pokoi tematycznych i mają 60 minut na rozwiązanie przygotowanych w nim zagadek.

Komu podarować escape room?

  • Znajomym, którzy wybierają się w odwiedziny do Warszawy
  • Rodzinie, która uwielbiają łamigłówki
  • Wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej pełnej emocji rozgrywce

Escape room Blue City Warszawa

Escape room w Warszawie to gra, której celem jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia w czasie 60 minut. Na uczestników czeka mnóstwo oryginalnych i zaskakujących zadań, zagadek, szyfrów oraz tajemniczych przejść. Gra przeznaczona jest dla 2-6 lub 3-6 osób i realizowana jest w jednym z pokoi tematycznych: Narnia, Saloon, Powstanie Warszawskie lub Ekspedycja na Marsa.

Narnia

Razem z przyjaciółmi jesteście w starym domu Profesora. Zauważyliście, że pokój, który od zawsze był zamknięty, teraz jest otwarty – wkradacie się ukradkiem do środka, gdzie otwieracie starą szafę. Nagle znaleźliście się w Narnii, bajkowym świecie, gdzie Biała Czarownica powróciła i sieje zamęt i zniszczenie. Zbierzcie wszystkie artefakty i wspomóżcie Aslana w walce. Macie tylko 60 minut, zanim w krainie zapanuje wieczna zima.

Liczba osób: 2-6

Saloon

Podobno Black Chuck, słynny złoczyńca Dzikiego Zachodu, ukrył gdzieś złoto z poprzedniego skoku. Dostaliście przeciek, że łup znajduje się w saloonie na rogu Sun Street i West Road. Macie godzinę, zanim Black Chuck wróci do skrytki po swoją własność… I lepiej, żeby nie zastał Was w środku. Czy uda Wam się wydobyć złoto i uciec w 60 minut?

Liczba osób: 2-6

Indiana Jones

Zostań poszukiwaczem przygód wcielając się w rolę Indiany Jones'a. Przenosisz się w odległy świat do Aleksandryjskiej kopalni w której ukryty jest mityczny artefakt. Rozwiąż zagadki, pokonaj pułapki, zmyl Nazistów by pierwszy zdobyć Świętego Grala. Spiesz się…masz tylko 60 minut.

Liczba osób: 3-6

Ekspedycja na Marsa

Jako grupa naukowców zostaliście wysłani na Marsa, żeby zbadać możliwość skolonizowania planety. Niestety w trakcie badań rzeczy wymknęły się spod kontroli… Nieznana forma życia, protomolekuła, zaczęła się rozmnażać w ekspresowym tempie i infekować ludzi oraz maszyny. Rozpoczęliście ewakuację, ale nie wszystkich udało się uratować. Pilot został zarażony i zaginął w czeluściach obcych macek. Macie 60 minut, aby zebrać wszystkie moduły potrzebne do startu, zanim protomolekuła zalepi wszystkie silniki. Na szczęście przed śmiercią pilot przekazał Wam szczątki informacji, ale czy to wystarczy?

Liczba osób: 2-6

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Rozwija wyobraźnię i umiejętność logicznego myślenia
  • Pozwala ciekawie spędzić czas w gronie bliskich
  • Jest emocjonującym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci

Cena: 229 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto