Escape room – Gdańsk

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60-70 minut.

Lokalizacja

Gdańsk, ul. Startowa 4 A, poziom -1

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Tematyka pokoi może ulec zmianie.

Opinie (8)

2021-04-17

Lubimy tego typu wyjścia ze znajomymi. Ten escape room też był fajny, chyba nigdy nam się to nie znudzi

2021-04-16

Wspaniała przygoda oraz cudowny czas spędzony z przyjaciółmi.

2021-03-28

Prezent otrzymaliśmy od mamy z okazji dnia dziecka. Byliśmy zachwyceni! Uwielbiamy z rodzeństwem zagadki i gry umysłowe. Bawiliśmy się super!

Dodaj Opinię

Escape room – Gdańsk

FAQ

25.11.2020

Czym różni się opcja 4-5 osób od 5 osób? Czy w opcji 4-5 5 osoba też wejdzie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Opcja 4-5 osób dostępna jest dla scenariusza: Śmierć w bractwie oraz Krwawa rzeźnia. W realizacji może uczestniczyć grupa 5-osobowa.

15.07.2020

Czy jest możliwość zmiany lokalizacji za dopłatą lub w tej samej kwocie jeśli już się zakupiło voucher?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W ciągu 11 miesięcy od daty zakupu można wymienić voucher na inną lokalizację. 

27.06.2020

Chciałbym zmienić pokój na inny, ale jest różnica w cenie. Mam wymienić voucher na inny czy umówić się i dopłacić na miejscu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W tym wypadku wymagana będzie wymiana.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Wizyta w Escape Room w Gdańsku dla 2-8 osób w zależności od wybranej opcji. Czas trwania rozgrywki to ok. 60-70 minut.

Komu podarować wizytę w escape room w Gdańsku?

  • Miłośnikom gier i zagadek
  • Pasjonatom mrożących krew w żyłach historii
  • Wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pełnej adrenaliny rozgrywce

Escape room Gdańsk

Escape room to zespołowa gra logiczna. Uczestnicy zostają zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju tematycznym, pełnym zagadek, rebusów i łamigłówek. Gracze mają 60 minut by rozwikłać tajemnicę i odnaleźć klucze do wyjścia.

5 morderstw

To był straszny wyjazd. Nie tak to wszystko miało się skończyć. Czwórka waszych przyjaciół nie żyje. Zostaliście tylko we dwoje. Nie macie jak wrócić do domu, wasze telefony nie działają, a morderca wciąż jest na wolności. Podążając jego śladami znaleźliście chatkę w głębi lasu. Drzwi wejściowe są dokładnie zamknięte, a wszystkie okna zakratowane. A jednak! Udaje się wam dostrzec tylne drzwi. Otwieracie je powoli i robicie ten najtrudniejszy w waszym życiu krok, krok ku nieznanemu. W waszych głowach walczy ze sobą strach i pragnienie zemsty, a w uszach rozbrzmiewa dźwięk padającego deszczu. Czy uda wam się znaleźć dowody zbrodni? Czy uda Wam się zabić mordercę? A może wpadniecie w jego sidła?

Śmierć w bractwie

Budzicie się po całonocnej imprezie w bractwie. Świetna zabawa, napoje, wyzwania – takie przeżycia potrafią zawrócić w głowie do tego stopnia, że nad ranem ciężko poskładać przebieg wydarzeń. Sytuacja staje się jeszcze bardziej nieprzyjemna, kiedy okazuje się, że brakuje jednego uczestnika imprezy – Patryka. W pokoju pojawiają się tajemnicze znaki. Czy uda wam się odnaleźć przyjaciela żywego?

Ucieczka z więzienia

Więzienie to nietypowe miejsce, gdzie ludzkich historii jest znacznie więcej niż samych więźniów, a wszyscy pragną tylko jednego – wolności. Możliwości wydostania się z celi jest niewiele, a w pojedynkę jest to wręcz niemożliwe. Sytuacja się pogarsza, gdy zostałeś niesłusznie skazany na karę śmierci, a nikt inny prócz Ciebie nie jest w stanie udowodnić Twojej niewinności. Przy pomocy przyjaciół musisz więc wydostać się z więzienia i zawalczyć o swoje własne życie. Czy uda Ci się zapobiec tragedii?

Krwawa rzeźnia

Z ramienia sanepidu zostaliście skierowani by przeprowadzić kontrolę w rzeźni. Okoliczni mieszkańcy regularnie skarżą się dochodzące z niej, przerażające odgłosy, wydawane niekoniecznie przez zwierzęta… Poprzednie kontrole nic nie wykazały, ale skargi nie ustały. Dlatego jako grupa do zadań specjalnych macie za zadanie dokładnie skontrolować cały zakład, rozwikłać tajemnicę dziwnych odgłosów i zakończyć sprawę raz na zawsze...

Upadłe królestwo

Żyjecie w ciężkich czasach. Okoliczne królestwa trwają w stanie wojny już tak długo, że najstarsi ludzie nie pamiętają czasu pokoju. Wasza wyprawa wojenna trafiła do miasta cieszącego się nie najlepszą opinią. Już od wielu dni słyszycie od okolicznych wieśniaków, że zbliżacie się do podbitych terenów od niedawna należących do króla – szaleńca, który terroryzuje poddanych, trwoni majątek, a dodatkowo pała się czarną magią. Król podobno zawarł pakt z prastarym magiem z dalekiej północy, który z podarował mu legendarny Lodowy Sztylet. Dwór króla w sprzeciwie przed terrorem zawiązał spisek z wrogimi królestwami. Władca, przeczuwając podstęp, ukrył wszystkie skarby - w tym sztylet. Czy uda Wam się znaleźć niezwykły skarb i odmienić losy królestwa?

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala ciekawie spędzić czas z rodziną lub znajomymi
  • ćwiczy umiejętność logicznego myślenia
  • dostarcza niezapomnianych emocji
Ilość osób:  2 osoby
Pokój:  5 morderstw

Cena: 120 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto