Escape room – Gdańsk

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60-70 minut.

Lokalizacja

Gdańsk, ul. Startowa 4 A, poziom -1

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Tematyka pokoi może ulec zmianie.

Opinie (12)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-01-14

Super pokój, całkowita ciemność i latarki czołówki. Zabrakło nam 5 minut, ale mogliśmy dokończyć grę :)

2023-11-07

Pierwszy raz w EscapeRoom'ie i bardzo fajna atrakcja. Na pewno wrócimy, idealny pomysł na prezent. Pokój "5 morderstw" bardzo ciekawie zaprojektowany, są momenty gdzie naprawdę trzeba na chłodno pomyśleć bo zagadki na pierwszy rzut oka proste potrafią zabrać sporo cennego czasu. Polecam wszystkim, na pewno wrócimy do innego pokoju!

2023-08-23

Super zabawa. Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Polecam!

Dodaj Opinię

Escape room – Gdańsk

FAQ

25.11.2020
Czym różni się opcja 4-5 osób od 5 osób? Czy w opcji 4-5 5 osoba też wejdzie?
Odpowiedź z 25.11.2020
Opcja 4-5 osób dostępna jest dla scenariusza: Śmierć w bractwie oraz Krwawa rzeźnia. W realizacji może uczestniczyć grupa 5-osobowa.
15.07.2020
Czy jest możliwość zmiany lokalizacji za dopłatą lub w tej samej kwocie jeśli już się zakupiło voucher?
Odpowiedź z 15.07.2020
W ciągu 11 miesięcy od daty zakupu można wymienić voucher na inną lokalizację. 
27.06.2020
Chciałbym zmienić pokój na inny, ale jest różnica w cenie. Mam wymienić voucher na inny czy umówić się i dopłacić na miejscu?
Odpowiedź z 27.06.2020
W tym wypadku wymagana będzie wymiana.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Wizyta w Escape Room w Gdańsku dla 2-8 osób w zależności od wybranej opcji. Czas trwania rozgrywki to ok. 60-70 minut.

Komu podarować wizytę w escape room w Gdańsku?

  • Miłośnikom gier i zagadek
  • Pasjonatom mrożących krew w żyłach historii
  • Wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pełnej adrenaliny rozgrywce

Escape room Gdańsk

Escape room to zespołowa gra logiczna. Uczestnicy zostają zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju tematycznym, pełnym zagadek, rebusów i łamigłówek. Gracze mają 60 minut by rozwikłać tajemnicę i odnaleźć klucze do wyjścia.

5 morderstw

To był straszny wyjazd. Nie tak to wszystko miało się skończyć. Czwórka waszych przyjaciół nie żyje. Zostaliście tylko we dwoje. Nie macie jak wrócić do domu, wasze telefony nie działają, a morderca wciąż jest na wolności. Podążając jego śladami znaleźliście chatkę w głębi lasu. Drzwi wejściowe są dokładnie zamknięte, a wszystkie okna zakratowane. A jednak! Udaje się wam dostrzec tylne drzwi. Otwieracie je powoli i robicie ten najtrudniejszy w waszym życiu krok, krok ku nieznanemu. W waszych głowach walczy ze sobą strach i pragnienie zemsty, a w uszach rozbrzmiewa dźwięk padającego deszczu. Czy uda wam się znaleźć dowody zbrodni? Czy uda Wam się zabić mordercę? A może wpadniecie w jego sidła?

Ucieczka z więzienia

Więzienie to nietypowe miejsce, gdzie ludzkich historii jest znacznie więcej niż samych więźniów, a wszyscy pragną tylko jednego – wolności. Możliwości wydostania się z celi jest niewiele, a w pojedynkę jest to wręcz niemożliwe. Sytuacja się pogarsza, gdy zostałeś niesłusznie skazany na karę śmierci, a nikt inny prócz Ciebie nie jest w stanie udowodnić Twojej niewinności. Przy pomocy przyjaciół musisz więc wydostać się z więzienia i zawalczyć o swoje własne życie. Czy uda Ci się zapobiec tragedii?

Krwawa rzeźnia

Z ramienia sanepidu zostaliście skierowani by przeprowadzić kontrolę w rzeźni. Okoliczni mieszkańcy regularnie skarżą się dochodzące z niej, przerażające odgłosy, wydawane niekoniecznie przez zwierzęta… Poprzednie kontrole nic nie wykazały, ale skargi nie ustały. Dlatego jako grupa do zadań specjalnych macie za zadanie dokładnie skontrolować cały zakład, rozwikłać tajemnicę dziwnych odgłosów i zakończyć sprawę raz na zawsze...

Upadłe królestwo

Żyjecie w ciężkich czasach. Okoliczne królestwa trwają w stanie wojny już tak długo, że najstarsi ludzie nie pamiętają czasu pokoju. Wasza wyprawa wojenna trafiła do miasta cieszącego się nie najlepszą opinią. Już od wielu dni słyszycie od okolicznych wieśniaków, że zbliżacie się do podbitych terenów od niedawna należących do króla – szaleńca, który terroryzuje poddanych, trwoni majątek, a dodatkowo pała się czarną magią. Król podobno zawarł pakt z prastarym magiem z dalekiej północy, który z podarował mu legendarny Lodowy Sztylet. Dwór króla w sprzeciwie przed terrorem zawiązał spisek z wrogimi królestwami. Władca, przeczuwając podstęp, ukrył wszystkie skarby - w tym sztylet. Czy uda Wam się znaleźć niezwykły skarb i odmienić losy królestwa?

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala ciekawie spędzić czas z rodziną lub znajomymi
  • ćwiczy umiejętność logicznego myślenia
  • dostarcza niezapomnianych emocji
Liczba osób:  2 osoby
Pokój:  5 morderstw

Cena: 160 zł

ktoś kupił ten produkt
10 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto