VR Party dla grupy

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Impreza obejmuje kilkugodzinną zabawę w salonie wirtualnej rzeczywistości. W zależności od opcji podczas pobytu w salonie przewidziane są także przekąski.

Komu podarować wirtualną imprezę?

  • Fanowi gier wideo
  • Pasjonatom nowoczesnych technologii
  • Każdej osobie, która lubi zdobywać nowe doświadczenia

VR Party dla grupy

Podczas imprezy w salonie wirtualnej rzeczywistości uczestnicy wybiorą się w podróż do innego wymiaru i na własnej skórze przekonają się o możliwościach jakie zapewnia świat wirtualnej rzeczywistości. Wszystko odbywa się przy pomocy specjalnych okularów, które umożliwiają wniknięcie do wirtualnego świata od razu po ich założeniu.

Z gogli wizyjnych nie powinny korzystać osoby: chorujące na padaczkę lub które, chociaż raz w życiu przeżyły epizod epileptyczny, z innymi zaburzeniami na tle neurologicznym, które doznały urazu głowy krócej niż 6 miesięcy wcześniej, dzieci poniżej 12 roku życia, kobiety w ciąży i osoby o obniżonym samopoczuciu, np. przeziębione, z bolącą głową.

Wirtualna rzeczywistość

Dzięki wykorzystaniu technologii informatycznej i użyciu specjalistycznych okularów istnieje możliwość wykreowania komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni a nawet zdarzeń, które mogą w realistyczny sposób przedstawiać całkiem fikcyjne sceny np. z gier komputerowych. Aby przenieść się choćby na chwilę do innego wymiaru należy skorzystać z okularów Oculus Rift, które swoją premierę miały 28 marca 2016 roku. Aby zapewnić widzenie stereoskopowe (widzenie dwuoczne, wpływa na postrzeganie głębi obrazu i ocenę odległości), urządzenie posiada 2 ekrany (po jednym na każde oko) o rozdzielczości 1080×1200.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest to okazja do skorzystania z innowacyjnej technologii
  • Można zorganizować oryginalną imprezę w gronie znajomych
  • Jest możliwością na spędzenie czasu z przyjaciółmi w bardzo kreatywny sposób

Cena od: 300 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: