Wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości dla dwojga

(20)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Wprowadzenie do świata rzeczywistości wirtualnej to wniknięcie do świata science-fiction za pomocą specjalnych okularów. Atrakcja trwa 30 lub 60 minut w zależności od lokalizacji.

Komu podarować wirtualną rzeczywistość?

  • Miłośnikowi nowoczesnych gadżetów
  • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent urodzinowy
  • Każdej osobie, która pragnie oderwać się od rzeczywistości

Wycieczka do świata rzeczywistości wirtualnej

Po dokonaniu rezerwacji, osoba stawia się na miejsce realizacji z ważnym voucherem prezentowym. Atrakcja w zależności od wybranej lokalizacji i wariantu czasowego trwa 30 lub 60 minut. Przez cały czas nad prawidłowym przebiegiem atrakcji czuwa personel salonu, który zadba o to, by przekazać jak najwięcej informacji na temat rzeczywistości wirtualnej.

Wirtualna rzeczywistość

Dzięki wykorzystaniu technologii informatycznej i użyciu specjalistycznych okularów istnieje możliwość wykreowania komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni a nawet zdarzeń, które mogą w realistyczny sposób przedstawiać całkiem fikcyjne sceny np. z gier komputerowych. Aby przenieść się choćby na chwilę do innego wymiaru należy skorzystać z okularów Oculus Rift, które swoją premierę miały 28 marca 2016 roku. Aby zapewnić widzenie stereoskopowe (widzenie dwuoczne, wpływa na postrzeganie głębi obrazu i ocenę odległości), urządzenie posiada 2 ekrany (po jednym na każde oko) o rozdzielczości 1080×1200.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest idealny dla każdego fana gier video
  • Umożliwia skorzystanie z innowacyjnej technologii
  • Jest niecodzienną formą spędzenia wolnego czasu

Cena od: 80 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: