Escape room – Łódź

1121

Escape room w Łodzi to rodzaj gry logicznej, w której może uczestniczyć maksymalnie 6 osób. Przed zakupem prezentu należy wybrać tematykę pokoju.

Komu podarować wizytę w escape room?

 • osobie, która lubi wyzwania
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
 • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestników jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie, by móc wydostać się z pomieszczenia. Tematyka dostępnych pokojów opisana została poniżej.

Kwarantanna

Scenariusz gry opiera się o historii chińskiego koncernu farmaceutycznego, który w swoich tajnych laboratoriach opracowuje recepturę wirusa D12, planując następnie produkcję szczepionek, która przyniesie ogromne zyski. Badania jednak doprowadzają do silnych halucynacji, deformacji ciała i transformacji w bestie, które kierują się jedynie pierwotnym instynktem. Jedną z zarażonych osób okazuje się Rebeka, 24-letnia studentka medycyny, która wraca z podróży do Chin. Wraz z pozostałymi zarażonymi osobami zostaje zamknięta w przemysłowym kampusie, by przejść przymusową kwarantannę. Na terenie kampusu znajduje się ampułka z antidotum. Celem uczestników jest odnalezienie płynnego diamentu, który jest antidotum na wirusa, ogarniającego ludzkość.

Ostatnia stacja

Uczestnicy wcielają się w rolę pasażerów, jadących linią kolejową Portal Rail. Grupa podróżujących osób niespodziewanie wysiada z pociągu pozostawiając wszystkie swoje bagaże. Okazuje się, że pozornie niezwiązani ze sobą kobieta, policjant, biznesmen, młody chłopiec, a nawet motorniczy to zorganizowana grupa piromanów, która chce wysadzić pociąg w powietrze. Uczestnicy muszą zrobić wszystko, by powstrzymać wybuch przed upływem godziny 9:55.

Liczba osób

W grze może wziąć udział maksymalnie 6 osób. Z uwagi na fakt, iż jest to rodzaj grupowej rozrywki sugeruje się, by w grze uczestniczyły minimum 2 osoby.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa
 • to okazja do pobudzenia szarych komórek
 • można spędzić miło czas w gronie przyjaciół/znajomych

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Ul. Piłsudskiego 135, Wejście C2 Teren Widzewskiej Manufaktury (Wi-Ma), Alfa Laser Game, Łódź

 • Czas trwania

  Gra trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas zakupu należy dokonać wyboru pokoju. Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie. Prezent przeznaczony dla osób od 14 roku życia. Osoby do 16 roku życia mogą wziąć udział w grze w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product