Escape Room – Katowice

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranego pokoju.

Lokalizacja

Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag, ul. F. Bocheńskiego 69 (w C.H. ZAŁĘŻE)

Więcej informacji

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubierz się wygodnie. Podczas Gier Escape Room zdarzają się proste zadania ruchowe. Zadbaj, aby ubranie nie przeszkadzało Ci w zabawie. Dobrze też pamiętać o obuwiu na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W Grach udział mogą brać osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod opieką dorosłych. Minimalny wiek uczestników to 16 lat.

Informacje dodatkowe

Nie zaleca się aby w Grach typu Escape Room i Laser Tag, brały udział osoby cierpiące na klaustrofobię, epilepsję. Osoby z wymienionymi wyżej problemami zdrowotnymi powinny zgłosić je obsłudze przed rozpoczęciem Gry.

Opinie (2)

2022-11-24

Fajne miejsce, ale zagadki trochę trudne, może dla kogoś to będzie plus

2022-11-23

Nasza pierwsza wizyta w escape roomie, byliśmy zachwyceni

Dodaj Opinię

Escape Room – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Escape Room dla 2-4 osób. Scenariusz i tematyka pokoju wybierane są na etapie rezerwacji. Realizacja odbywa się w największym w regionie centrum zagadek  - Mystery Machinery w Katowicach, który docelowo będzie  dysponował 12 pokojami zagadek. Dwa z nich to scenariusze, które znalazły się w Mistrzostwach Polski. 

Komu podarować wstęp do pokoju zagadek?

  • ukochanej, jako pomysł na ciekawą randkę,
  • bratu, który kocha łamigłówki,
  • każdemu miłośnikowi kreatywnego spędzania czasu.

Escape Room w Katowicach

Escape Room to pokój zagadek stylizowany zgodnie z historią przedstawioną w scenariuszu. By wydostać się z pomieszczenia, uczestnicy muszą rozwiązać przygotowane łamigłówki i odkryć skrzętnie strzeżone tajemnice. Jeśli uda im się zdobyć klucz, mogą wyjść z pokoju przed upływem wyznaczonego czasu. 

Tematyka pokoi: 

Póki śmierć nas nie rozłączy - 60 minut, poziom średnio-zaawansowany

Stańcie oko w oko z sympatycznym żniwiarzem! Tajemnicza paczka, która pojawiła się w jego pracowni, może znacznie odmienić Wasz los. Pod warunkiem, że weźmiecie sprawy w swoje ręce i zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem.

Krasnoludzki browar - 75 minut, poziom zaawansowany

Krasnoludzki browar słynął z produkcji doskonałego górskiego portera podziemnego. Jego receptura była silnie strzeżona przez krasnoludy. Została ukryta w opuszczonym browarze, w którym się znaleźliście. Spróbujcie jak najszybciej ją odnaleźć i uruchomić maszynerię, która pozwoli znów cieszyć się doskonałym napitkiem. 

Skarbiec - 30 minut, poziom średnio-zaawansowany

Pokój biorący udział w Mistrzostwach Poland Escape, aktualnie ER Champ. Wcielicie się w członków drużyny Z gotowej do pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują. Tym razem musicie rozprawić się z potężnym sejfem. Złamcie wszystkie zabezpieczenia i szyfry, by odzyskać skradziony skarb. 

Łóżko szpitalne - 45 minut, poziom zaawansowany

Pokój biorący udział w Mistrzostwach Poland Escape, aktualnie ER Champ. Jesteście członkami grupy specjalnej, która otrzymała kolejne zlecenie. Do jego wykonania niezbędna jest obecność waszego pilota, który przebywa aktualnie w szpitalu psychiatrycznym. Musicie znaleźć sposób jak go uwolnić, zanim rozpocznie się poranny obchód. 

Jaskinia mistrza Shinobi - 75 minut, poziom zaawansowany

Wojownicy Shinobi opanowali do perfekcji pracę nad swoim ciałem i duchem. Znajdujecie się w jaskini jednego z jej mistrzów, jednak żeby doznać zaszczytu nauki pod jego okiem, musicie udowodnić, że jesteście tego godni. 

Laboratorium Tesli - 60 minut, poziom średnio-zaawansowany

Nikola Tesla potrzebuje waszej pomocy podczas testowania pierwszego na świecie radioodbiornika. Jednak aby to zrobić, musicie nieco pogłówkować, odbyć niezwykłą podróż i zmierzyć się z dziwactwami naukowca. 

Aresztowani - 60 minut, poziom łatwy

Przenosicie się do roku 1932. Zostaliście niesłusznie oskarżeni i umieszczeni w katowickim areszcie. Nie ma co liczyć na sprawiedliwość, musicie wziąć sprawy w swoje ręce. Kiedy komendant opuszcza na chwilę miejsce posterunku, nadchodzi Wasza szansa! Spieszcie się jednak! Konsekwencje przyłapania Was na ucieczce mogą być katastrofalne!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • osoby obdarowane same wybiorą tematykę, która najbardziej im odpowiada, 
  • to okazja do kreatywnego spędzenia czasu,
  • jest gotowy do wręczenia.

Realizacja

Mystery Machinery - Escape Room & Laser Tag

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 185 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto