Dom strachu

Przejście przez specjalnie przygotowane pomieszczenia domu strachu w wybranym mieście. Wizyta w domu strachu realizowana jest w kilkuosobowych grupach.

Komu podarować wizytę w domu strachu?

  • Nieustraszonym przyjaciołom, z którymi przeżyjesz tę przerażającą przygodę
  • Osobom, które uwielbiają klimat horroru
  • Przyjaciółce w ramach wieczoru panieńskiego, jako oryginalny prezent

Dom strachu

Dom strachu to miejsce, które powinien odwiedzić każdy miłośnik grozy. Zostało stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Przygotowane w nim mroczne scenerie przyprawią o szybsze bicie serca niejednego nieustraszonego fana grozy. Ciemne pomieszczenia, aktorzy wcielający się w upiorne postacie, przerażające rekwizyty i zaskakujące zdarzenia sprawią, że na długo zapamiętacie wizytę w tym miejscu.

Dom strachu – na czym to polega?

Wizyta w domu strachu wymaga dużej odwagi. Staniecie przed zadaniem przejścia specjalnie przygotowanej trasy. W całkowitej ciemności będziecie mogli korzystać jedynie z jednej małej latarki. Bądźcie czujni, na każdym kroku czeka na Was jakaś upiorna “niespodzianka”! Pokonajcie własne lęki i strach, sprawdźcie, co czeka na Was w tajemniczych zakamarkach nawiedzonego domu. Przejście przez domu strachu odbywa się w kilkuosobowych grupach. Czas trwania uzależniony jest od wybranej lokalizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci
  • Jest okazją do pokonania własnego strachu i lęku
  • To świetna okazja do integracji

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Katowice 25 zł Tychy 50 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł