Szkolenie barmańskie I stopnia – Warszawa

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs Barmański I Stopnia trwa 4 dni i obejmuje 30 godzin szkoleniowych.

Lokalizacja

Warszawa. Dokładne miejsce realizacji ustalane indywidualnie podczas rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Strój dowolny, według własnego upodobania.

Wymagania

Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy

Informacje dodatkowe

Każdy z uczestników w cenie szkolenia otrzymuje książkę "Alkohole i Koktajle Świata" oraz po zdaniu egzaminu Certyfikat Barmana I Stopnia w języku polskim i angielskim.

Opinie (8)

2021-03-27

Dobry pomysł na prezent na wieczór kawalerki, dostałem od chłopaków i było naprawdę sympatycznie. Fajnie, że po kursie jest jakiś papierek a nie tak bez niczego, polecam

2020-07-31

Prezent Szkolenie barmańskie I stopnia dostałem od siostry na 18 urodziny. Po maturze zgłosiłem się i zarezerwowałem dogodny termin. 10/10 tylko rodzina mnie teraz dręczy i każe robić drinki ;)

2019-06-04

Dostałem ten prezent na 30 urodziny od kilku znajomych i to był strzał w dziesiątkę! Wiedzy było mega dużo, ale na pewno "zaprocentuje" to przy najbliższych imprezach :) mam wrażenie że znajomi wiedzieli co robią kupując taki właśnie prezent - teraz czekają na drinki

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Szkolenie barmańskie I stopnia – Warszawa

FAQ

17.06.2020

Taki kurs upoważnia mnie już do pracy da barem i na spokojnie mogę nim się chwalić w CV ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na koniec szkolenia odbywa się egzamin teoretyczny i praktyczny z możliwością nielimitowanych poprawek. Po otrzymaniu certyfikatu, jak najbardziej można rozpocząć pracę za barem i umieścić informację o tym w swoim CV. 

10.06.2020

Czy szkolenie prowadzone jest w dniach roboczych?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Są terminy weekendowe i w tygodniu.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Szkolenie barmańskie I stopnia, umożliwiające zdobycie tytułu oraz umiejętności barmana. Szkolenie trwa 30 godzin, realizowane jest w jednym z warszawskich klubów. Zajęcia odbywają się w 10-14 osobowych grupach. W przypadku liczniejszej grupy zapewniona jest też większa liczba instruktorów, tak aby na każdego z nich przypadało maksymalnie 12-14 uczestników.

Komu podarować szkolenie barmańskie I stopnia?

 • Osobie, która myśli o wykonywaniu zawodu barmana
 • Amatorowi drinków i koktajli, aby mógł podszkolić swoje umiejętności
 • Każdemu, kto lubi organizować domowe imprezy i chciałby zaskoczyć swoich gości smacznymi i efektownymi drinkami
 • Osobie, która pracuje za barem i chce podnieść swoje kwalifikacje

Atrakcja

Intensywne szkolenie barmańskie I stopnia w Warszawie, które przygotowuje do pracy za barem. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (20%) oraz praktyczną (80%). Uczestnicy ćwiczą za prawdziwym barem, używając wyłącznie oryginalnych alkoholi. Każdy kursant otrzymuje książkę pt. „Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana”, która umożliwia pogłębianie wiedzy. Kurs kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym z możliwością nielimitowanych i nieodpłatnych poprawek. Każdy, kto ukończy kurs z wynikiem pozytywnym otrzymuje Certyfikat Barmana I Stopnia w języku polskim oraz angielskim.

Czas trwania kursu

Kurs barmański I stopnia realizowane jest w ciągu 4 dni i obejmuje w sumie 30 godzin szkoleniowych.

Program szkolenia

 1. Miksologia – historia, rodzaje, trendy w Polsce i na świecie
 2. Wprowadzenie do zawodu barmana: charakterystyka sylwetki barmana, specyfika pracy w różnych typach lokali gastronomicznych, techniki organizacji pracy i baru
 3. Wykłady multimedialne z zakresu technologii napojów alkoholowych, towaroznawstwa alkoholowego, historii, charakterystyki i klasyfikacji poszczególnych rodzajów alkoholi
 4. Prezentacja sprzętu barmańskiego, typów szkła barowego, miar barowych, poszczególnych rodzajów alkoholu i ich marek: wódka czysta, wódki gatunkowe, gin, brandy, koniak, armaniak, calvados, brandy de jerez, grappa, likiery, bittery, whisky (szkocka, irlandzka, amerykańska, kanadyjska, japońska), rum, cachaça, tequila, mezcal, absynt, wino musujące, wino wzmacniane, wermuty
 5. Zasady serwowania drinków mieszanych, różnego rodzaju alkoholu w tym likieru sambuca, absyntu oraz tequili, sposoby tworzenia „drinków efektownych” i płonących
 6. Techniki dekorowania koktajli przy pomocy świeżych owoców, takich jak: carambola, physalis, kumquat, pitaja, marakuja, ananas, kiwi, banan, cytryny, limonki, pomarańcze, winogrona,  melon, arbuz i inne
 7. Barmaństwo molekularne - zastosowanie ciekłego azotu w miksologii
 8. Wędzenie koktajli – smoking gun
 9. Cygara
 10. Baristyka
 11. Sommelierstwo
 12. Rozwiązania informatyczne stosowane w gastronomii i hotelarstwie - systemy POS (Point of Sales), terminale dotykowe, drukarki bonowe, urządzenia fiskalne itd.
 13. Elektroniczne systemy remanentowe - Inventory Management Solutions;
 14. Drink cost
 15. Specyfika zatrudnienia w gastronomii i hotelarstwie (omówienie zasad tworzenia cv, przygotowywania do rozmów kwalifikacyjnych oraz dnia próbnego)
 16. Koncerny alkoholowe/portfolio/kontrakty/negocjacje

Miejsce realizacji

Szkolenie barmańskie I stopnia realizowane jest w miejscach, gdzie na co dzień prężnie funkcjonuje bar, serwujący wiele wykwintnych i kolorowych koktajli. Zajęcia realizowane są za prawdziwym barem w Klubie Bazar. 

Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Ogólnopolska Szkoła Barmanów jest aktualnie największą i zarazem jedną z najstarszych akademii sztuki barmańskiej. Na przestrzeni wielu lat działalności przeszkolono tysiące osób. Kadrę instruktorską tworzą barmani od lat pracujący zawodowo, którzy swoją profesję traktują jak sztukę.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji – szkolenia realizowane w niewielkich grupach zgodnie z harmonogramem organizatora
 2. Szkolenie barmańskie I stopnia – 30 godzin (4 dni)
 3. Otrzymanie książki  „Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana” autorstwa Macieja Zarzeckiego (założyciel Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów) i Łukasza Zarzeckiego (trener w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów)
 4. Egzamin teoretyczny i praktyczny
 5. Otrzymanie certyfikatu w języku polskim i angielskim
 6. Możliwość podjęcia pracy w zawodzie barmana lub cieszenia się zdobytymi umiejętnościami w gronie najbliższych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Inwestujesz w rozwój bliskiej Ci osoby i stwarzasz okazję do zdobycia nowych kwalifikacji
 • Spełniasz marzenie o byciu prawdziwym barmanem
 • Wręczasz wyjątkowy, a jednocześnie niezwykle praktyczny prezent
Czytaj więcej

Realizacja

Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 849 zł

Opcja BEZ ENDU
84,90 zł

Wykonawca:

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Opinie w Google:

4.9 wynik z 79 ocen
 • Vanessa
  Vanessa

  Jestem po kursie barmańskim z P. Łukaszem Zarzeckim. Prowadzący ma obszerną wiedzę z zakresu alkoholi, ich historii, sposobów przyrządzania oraz wielu innych tematów związanych z pracą barmana. Przez cały kurs bawiłam się świetnie a ponadto przyswajałam ogrom wiedzy. Nie miałam wcześniej styczności z barmaństwem a tutaj nauczyłam się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Samo szkolenie było prowadzone w luźnej atmosferze, nie było suchych faktów a wszystkie informacje były przekazywane w sposób interesujący i ciekawy. Nie żałuję wydanych pieniędzy ani spędzonego tam czasu. P.S Pan Łukasz opowiada świetne żarty, polecam

 • Kamil Kaczor
  Kamil Kaczor

  Ten kurs to była jedna z moich lepszych decyzji. Polecam każdemu.

 • Michał Marszałek
  Michał Marszałek

  Mega profesjonalne szkolenie, super podejście prowadzącego i masa praktycznej wiedzy. Polecam!

 • BenGStr ,
  BenGStr ,

  Kurs na baristę prowadzony przez Magdę na pewno będę dobrze wspominać - profesjonalizm, miła atmosfera oraz indywidualne podejście. Gorąco polecam!

 • Szymon Kasprzyk
  Szymon Kasprzyk

  Byłem na kursie w Krakowie który był prowadzony przez Łukasza i Tomka i był to świetnie spędzony czas. Widać, że nauczyciele to ludzie z pasją do tego co robią i świetnym przygotowaniem merytorycznym. Z poziomu laika w tydzień przechodzi się na poziom gdzie pewnie można stanąć za barem. Dodatkowo jest to znakomita okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi :)

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000950