Lot szybowcem - start za wyciągarką - Olsztyn

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Około 5 minut w powietrzu.

Lokalizacja

ul. Sielska 34

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna. Maksymalna waga obdarowanego nie może prekraczać 110 kg. Maksymalny wzrost: 200 cm.

Informacje dodatkowe

Start szybowca odbywa się za pomocą wyciągarki. Realizacja od kwietnia do października, zależna od warunków atmosferycznych.

Ważność vouchera

365

2020-07-15
5/5

lot szybowcem

Zaskakujący prezent, niezapomniane wrażenia.

2020-04-10
5/5

lot szybowcem

Dostałam taki prezent od męża, nigdy nie latałam samolotem, bałam się potwornie, ale było warto. Widok z góry nieziemski, poczułam się jak w niebie dosłownie i w przenośni. Takie urodziny mogę mieć za każdym razem.

2020-04-02
5/5

Lot szybowcem – Olsztyn

Uwielbiam latać - latałem już motolotnią i skakałem ze spadochronem, więc myślałem, że te szybowce to nic takiego - ale żona kupiła na prezent, więc nie chciałem marudzić ;) ALE SIĘ MYLIŁEM BYŁO SUPER! Zupełnie inne przeżycie - gładkie szybowanie, ogromna szyba, możliwość oglądania wszystkiego jak z jakiejś plastikowej kapsułki w niemal całkowitej ciszy! Polecam!

2020-02-03
4/5

Lot szybowcem

Świetne przeżycie. Będę to polecać każdemu. Prezent jak najbardziej udany, a wspomnienie niesamowite.

2019-06-06
4.66667/5

Prezent lot szybowcem

Polecam wszystkim prezent dostałam od chłopaka, przepiękne chwile. Ten prezent będę długo pamiętać.

2019-04-25
5/5

jak latanie

To był chyba najbardziej udany prezent jaki dostałam. Fajnie od czasu do czasu dostać coś oryginalnego a nie kolejne kwiaty i wino :D Przeżycie było ogromne, takich widoków jeszcze nigdy nie widziałam i cieszę się, że udało mi się dostać coś tak wyjątkowego. Instruktor jest bardzo miły, także jeśli ktoś ma obawy, to niech przestanie bo nie ma czego się bać. Polecam Wam serdecznie.

2019-04-18
4.33333/5

z lotu ptaka

LOt szybowcem to niesamowita sprawa. Właśnie jestem po i musze przyznac ze piękniejszych widoków w życiu nie widziałam! Unosiliśmy się na wietrze niczym ptak! Cudowne przeżycie, które polecam naprawde kazdemu ;) Zrobiłam mnóstwo zdjęć pięknej panoramy miasta i okolic! Mama też z dołu robiła zdjęcia, a jak wylądowaliśmy to powiedziała mi, że ona też niedługo spróbuje !!! :D Pilot przemiły ;) Dziękuję!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

16.12.2020

Czy jezeli zamówiłam voucher rano i teraz chcę kupić drugi do dostanę 100% zwrotu za jeden voucher

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zgodnie z regulaminem, kup więcej niż jeden prezent! Prezenty nie mogą być objęte inną promocją. Zakupu należy dokonać w jednym zamówieniu opłacając metodą płatności Pay-U. Regulamin akcji dostępny jest na naszej stronie : https://prezentmarzen.com/promo/100procent/?internal_campaign=strona-glowna

16.12.2020

Czy jeżeli kupuję drugi prezent voucher to mam 30%znizki

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zapraszam do zapoznania się z aktualną dostępną promocją  : https://prezentmarzen.com/promo/100procent/?internal_campaign=strona-glowna

21.09.2020

Czy potrzebne jest wstępne umówienie terminu czy jadę i jest realizowane od ręki

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje umawiane są z min. 7dniowym wyprzedzeniem. Zapraszam do skorzystania z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot szybowcem w Olsztynie trwa około 5 minut. Na wstępie, osoba obdarowana pozna regulamin lotniska oraz budowę maszyny.

Komu podarować lot szybowcem?

  • Przyjacielowi, który nie boi się nowych wyzwań
  • Każdemu, kto marzy o podniebnych przygodach
  • Mężczyźnie, który lubi atrakcje powietrzne

Lot szybowcem w Olsztynie

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na miejsce realizacji (Aeroklub Warmińsko-Mazurski) z ważnym voucherem. Po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem lotniska, zasadami bezpieczeństwa oraz budową i działaniem szybowca, uczestnik odbywa lot szybowcem. Lot trwa w zależności od warunków atmosferycznych około 5 minut. Start szybowca odbywa się za pomocą wyciągarki.

Szybowiec

Szybowce nie posiadają własnego napędu jakim jest silnik. Start odbywa się poprzez holowanie za pomocą wyciągarki lub samolotu. Kiedy szybowiec osiągnie wymaganą wysokość odpina linę holowniczą i wykonuje samodzielny lot. Szybowiec do latania wykorzystuje prądy powietrzne, a sterowanie odbywa się za pomocą lotek i sterów poziomych i pionowych. Lot w Olsztynie odbywa się szybowcem Puchacz, który produkowany jest w Polsce od 1976 roku.

Widoki

Olsztyn dzięki swojej lokalizacji jest idealnym miejscem do podziwiania go z lotu ptaka. Położony jest w pobliżu wielu zbiorników wodnych, przez miasto przepływają cztery rzeki, a lasy zajmują nieco ponad 21% powierzchni miasta. Olsztyn sąsiaduje także z Puszczą Napiwodzko-Ramucką. Podczas lotu, uczestnicy będą mieli okazję do podziwiania tych pięknych widoków.

Bezpieczeństwo

Szybowiec ze względu na fakt, że nie jest wyposażony w silnik, uznawany jest jako bezpieczny statek powietrzny. Częstą awarią w samolotach jest właśnie awaria silnika. Szybowce produkowane były z myślą o lądowaniu w terenie „przygodnym”, czyli w miejscach odbiegających od typowego lądowiska np. łąki lub pola, dla samolotów często jest to niemożliwe. Oprócz kwestii technicznych o bezpieczeństwo podczas lotu dba doświadczony pilot, który posiada zezwolenie na sterowanie szybowcem. Statki powietrzne podlegają kontroli tj. przeglądy techniczne i spełniają wszelkie warunki dopuszczające je do lotu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To idealny prezent dla osoby, która lubi atrakcje powietrzne
  • To niecodzienna okazja do podziwiania widoków z lotu ptaka
  • To spełnienie marzeń każdego miłośnika lotnictwa
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 225 zł

P0004108

Ocena 

5/5
7