Lot Motoparalotnią – Rzeszów

3551

Widokowy lot motoparalotnią w okolicy Rzeszowa, trwający około 20 minut. Motoparalotnia startuje z lądowiska Laszki. Uczestnik zajmuje miejsce pasażera, a za sterem siada doświadczony pilot.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motoparalotnią w okolicy Rzeszowa to niepowtarzalna okazja, by ujrzeć podkarpacie z wysokości kilkuset metrów. Widokowy lot motoparalotnią trwa około 20 minut. Czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych. Start realizowany jest z terenu lądowiska Laszki. Uczestnik zajmie miejsce pasażera w dwumiejscowej motoparalotni i z tej perspektywy będzie mógł podziwiać uroki województwa podkarpackiego. Za sterem zasiądzie doświadczony pilot.

Bezpieczeństwo

Lot motoparalotnią w okolicy Rzeszowa realizowany jest przez doświadczonego pilota. Pan Mirosław Chomik paralotniarstwem zajmuje się od roku 2003. Od tego czasu za sterem lotni spędził ponad 1000 godzin i wykonał przeszło 2000 holi na paralotni. Instruktor posiada uprawnienia pilota: paralotni, motoparalotni, tandem-pilot, wyciągarki, kierownika startu oraz mechanika paralotniowego oraz motoparalotniowego. 

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe, ciąża. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultację lekarską. 

Widoki

Lot realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, zlokalizowanego w odległości ok 75 km od centrum Rzeszowa oraz zaledwie ok 25 km od granicy polsko-ukraińskiej. Podczas lotu widokowego będzie można podziwiać krajobrazy pół, łąk i lasów, a w oddali panoramy większych miejscowości.

Filmowanie i zdjęcia

Za zgodą pilota można zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny i wykonywać pamiątkowe zdjęcia oraz nagrywać film.  Należy jednak pamiętać, by sprzęt był dokładny zabezpieczony, aby nie stanowił zagrożenia.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (ok 20 minut w powietrzu)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowych doświadczeń i spojrzenia na świat z innej perspektywy
 • To okazja do podziwiania podkarpacia z wysokości kilkuset metrów
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko Laszki, Aeroklub Ziemi Jarosławskiej

 • Czas trwania

  Długość lotu motoparalotnią zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa ok 20 minut. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba towarzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój. Obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Od osób niepełnoletnich wymagana jest jest pisemna zgoda i obecność opiekunów prawnych na lotnisku. Zakaz uczestnictwa w locie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany jest od kwietnia do października, głównie weekendowo.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product