Lot Motoparalotnią – Trójmiasto

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Sale!

Czas trwania

Lot trwa od 15 do 20 minut. Na całość realizacji należy przeznaczyć 40-60 minut podczas których zostanie przeprowadzone szkolenie przed lotem. Czas zależny jest od warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

Okolice Gdańska (Sobieszewo) lub Lotnisko Borsk.

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój. Obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Minimalna waga uczestnika to 36 kg, maksymalnie 110 kg. Poniżej 18 r.ż. wymagana zgoda rodziców/opiekunów lub ich obecność podczas realizacji.

Informacje dodatkowe

Loty realizujemy od kwietnia do października.

Opinie (28)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-24

POLECAM , to emocje, które są cudowne. ten widok i wolność u góry jest piękna. Mój towarzysz lotu mega przyjacielski i odkrył, że się nie boję, więc było bosko. Dziękuję za ten lot w przestrzeń... ps. jeżeli chcesz, ale myślisz i myślisz to po prostu ZRÓB to , a będziesz zadowolony. Dobrego wiatru życzę

2023-08-27

Wspaniałe wrażenia. Polecam

2023-07-01

Bardzo fajna atrakcja.

Dodaj Opinię

Lot Motoparalotnią – Trójmiasto

FAQ

01.05.2023
Witam! Jakie są ograniczenia wagowe? Pozdrawiam, Patrycja
Odpowiedź z 02.05.2023
Minimalna waga uczestnika to 36 kg, maksymalna 110 kg.
21.04.2022
Witam, czy mozna wybrać aby miejscem wylotu było Sobieszewo? Ta miejscowosc w Rumi jest stosunkowo daleko , dlatego chciałabym mieć pewność
Odpowiedź z 22.04.2022
Loty realizowane są w okolicach Gdańska (Sobieszewo) lub Mrzezina. Miejsce startu zależne jest od warunków atmosferycznych oraz pozwoleń lotniczych - ostateczna decyzja należy do pilota. Kontaktując się z wykonawcą warto nakreślić własne preferencje. 
05.04.2022
W jakich godzinach odbywają się loty?
Odpowiedź z 06.04.2022
Godzinę realizacji należy potwierdzić z wykonawcą. Loty zależne są od warunków atmosferycznych, odbywają się przez cały dzień.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią w Trójmieście trwa od 15 do 20 minut. Na całość realizacji należy przeznaczyć 40-60 minut podczas których zostanie przeprowadzone szkolenie przed lotem. Miejsce startu zależne jest od warunków atmosferycznych, pozwoleń lotniczych i ostatecznej decyzji pilota. Loty realizowane są w okolicach Gdańska - Wyspa Sobieszewska lub Lotnisko Borsk.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motoparalotnią w Trójmieście to okazja do spojrzenia na pomorze z wysokości kilkuset metrów. Lot widokowy trwa około 15-20 minut. Na całość realizacji należy przeznaczyć 40-60 minut podczas których zostanie przeprowadzone szkolenie przed lotem. Czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych. Miejscem startu jest Lotnisko Borsk lub Wyspa Sobieszewska. Ostateczna decyzja należy jednak do pilota, który realizuje lot. Lot realizowany jest w tandemie. Uczestnik zajmie miejsce pasażera w dwumiejscowej motoparalotni i z tej perspektywy będzie mógł podziwiać uroki pomorza. Motoparalotnia wznosi się nawet na wysokość 1000 m ponad powierzchnię ziemi. Przelot realizowany jest najczęściej na wysokości około 200 m ze średnią prędkością 40 km/h.

Bezpieczeństwo

Lot motoparalotnią w Trójmieście realizowany jest za pośrednictwem firmy, która na rynku funkcjonuje już od roku 1997. Skupia doświadczonych pilotów, zawodników Kadry Narodowej PPG, medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata, którzy w powietrzu spędzili tysiące godzin. Jej założycielem jest Przemysław Kamon - pilot paralotniowy od 1997 r., z nalotem całościowym ponad 4 tysiące godzin.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe, ciąża. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultację lekarską. 

Widoki

Lot motoparalotnią w Trójmieście realizowany jest w okolicach Gdańska (Sobieszewo) lub Lotniska Borsk. Miejsce startu zależne jest przede wszystkim od warunków atmosferycznych. Ostateczna decyzja należy do pilota.

Gdańsk Sobieszewo

Sobieszewo to część Gdańska, położona nad Martwą Wisłą. Podczas lotu widokowego podziwiać można piękną architekturę miasta i zachwycającą przyrodę wyspy Sobieszewskiej. Głównym punktem widokowym jednak będzie zatoka Gdańska oraz widoczny z daleka Półwysep Helski.

FILMOWANIE I ZDJĘCIA

Za zgodą pilota można zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny i wykonywać pamiątkowe zdjęcia oraz nagrywać film.  Należy jednak pamiętać, by sprzęt był dokładny zabezpieczony, aby nie stanowił zagrożenia.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (od 15 do 20 minut w powietrzu)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowych doświadczeń i spojrzenia na świat z innej perspektywy
 • To okazja do podziwiania pomorza z wysokości kilkuset metrów
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

Cena: 369 zł

ktoś kupił ten produkt
37 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000280