Lot Motoparalotnią – Trójmiasto

(25)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa od 15 do 20 minut. Czas zależny jest od warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

Okolice Gdańska (Sobieszewo) lub Mrzezino k. Rumii (decyzję podejmuje wykonawca)

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój. Obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Minimalna waga uczestnika to 36 kg, maksymalnie 110 kg. Poniżej 18 r.ż. wymagana zgoda rodziców/opiekunów lub ich obecność podczas realizacji.

Informacje dodatkowe

Loty realizujemy od kwietnia do października.

Opinie (25)

2020-06-01

Było wspaniale, widoki przepiękne i dużo pozytywnych wrażeń. Bardzo mi się podobało.

2020-04-21

Niesamowita przygoda! Wszystko sprawnie załatwione i mega kompetentny pilot. Polecam bardzo !:)

2019-08-16

Świat z tej perspektywy wygląda niesamowicie!
Chcę to powtórzyć!
Prezent od męża z okazji rocznicy ślubu okazał się strzałem w 10tkę!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot Motoparalotnią – Trójmiasto

FAQ

21.04.2022

Witam, czy mozna wybrać aby miejscem wylotu było Sobieszewo? Ta miejscowosc w Rumi jest stosunkowo daleko , dlatego chciałabym mieć pewność

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Loty realizowane są w okolicach Gdańska (Sobieszewo) lub Mrzezina. Miejsce startu zależne jest od warunków atmosferycznych oraz pozwoleń lotniczych - ostateczna decyzja należy do pilota. Kontaktując się z wykonawcą warto nakreślić własne preferencje. 

05.04.2022

W jakich godzinach odbywają się loty?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Godzinę realizacji należy potwierdzić z wykonawcą. Loty zależne są od warunków atmosferycznych, odbywają się przez cały dzień.

24.09.2020

Czy podczas lotu na życzenie klienta, mogą być wykonywane akrobacje?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie ma możliwości wykonywania akrobacji podczas lotu. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią w Trójmieście trwa od 15 do 20 minut. Miejsce startu zależne jest od warunków atmosferycznych, pozwoleń lotniczych i ostatecznej decyzji pilota. Loty realizowane są w okolicach Gdańska (Sobieszewo) lub Mrzezina.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motoparalotnią w Trójmieście to okazja do spojrzenia na pomorze z wysokości kilkuset metrów. Lot widokowy trwa około 15-20 minut. Czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych. Miejscem startu jest Gdańsk Sobieszewo lub Mrzezino. Ostateczna decyzja należy jednak do pilota, który realizuje lot. Lot realizowany jest w tandemie. Uczestnik zajmie miejsce pasażera w dwumiejscowej motoparalotni i z tej perspektywy będzie mógł podziwiać uroki pomorza. Motoparalotnia wznosi się nawet na wysokość 1000 m ponad powierzchnię ziemi. Przelot realizowany jest najczęściej na wysokości około 200 m ze średnią prędkością 40 km/h.

Bezpieczeństwo

Lot motoparalotnią w Trójmieście realizowany jest za pośrednictwem firmy, która na rynku funkcjonuje już od roku 1997. Skupia doświadczonych pilotów, zawodników Kadry Narodowej PPG, medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata, którzy w powietrzu spędzili tysiące godzin. Jej założycielem jest Przemysław Kamon - pilot paralotniowy od 1997 r., z nalotem całościowym ponad 4 tysiące godzin.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe, ciąża. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultację lekarską. 

Widoki

Lot motoparalotnią w Trójmieście realizowany jest w okolicach Gdańska (Sobieszewo) lub Mrzezino. Miejsce startu zależne jest przede wszystkim od warunków atmosferycznych. Ostateczna decyzja należy do pilota.

Mrzezino

Mrzezino to niewielka miejscowość usytuowana zaledwie 3 km od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Lecąc motoparalotnią będzie można podziwiać bezkres morza, nadbrzeżne miejscowości i plaże. Widoczny będzie również Półwysep Helski.

Gdańsk Sobieszewo

Sobieszewo to część Gdańska, położona nad Martwą Wisłą. Podczas lotu widokowego podziwiać można piękną architekturę miasta i zachwycającą przyrodę wyspy Sobieszewskiej. Głównym punktem widokowym jednak będzie zatoka Gdańska oraz widoczny z daleka Półwysep Helski.

FILMOWANIE I ZDJĘCIA

Za zgodą pilota można zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny i wykonywać pamiątkowe zdjęcia oraz nagrywać film.  Należy jednak pamiętać, by sprzęt był dokładny zabezpieczony, aby nie stanowił zagrożenia.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (od 15 do 20 minut w powietrzu)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowych doświadczeń i spojrzenia na świat z innej perspektywy
 • To okazja do podziwiania pomorza z wysokości kilkuset metrów
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na:

Cena: 269 zł

Opcja BEZ ENDU
26,90 zł

Wykonawca:

Collage
Collage

Opinie w Google:

4.4 wynik z 198 ocen
 • Krystian Derda
  Krystian Derda

  Wspaniała przygoda! Lot z Pawłem to solidna dawka adrenaliny, połączona z max. przyjemnością latania. Paweł wspaniale przygotowuje do lotu, wszystko było fachowo i dokładnie wytłumaczone. Masz ochotę na miły lot z widokami czy spadanie korkociągiem z niezłą prędkością - pogadaj z Pawłem, dostaniesz obydwie opcje za 1 lotem Gorąco polecam :D

 • Tomasz Jasiński
  Tomasz Jasiński

  Super klimat, super ludzie! Agnes, Michał, dziękuję za profesjonalną lekcję w przestworzach! Dzięki Wam poczułem się jak w niebie! Michał, facet o postawie Goliata i sercu Misia Uszatka zaszczepił we mnie miłość do wolności w świecie, który należy tylko dla Wybrańców! Dziękuję!

 • Magdalena B.
  Magdalena B.

  Paweł, dzieki Twoim umiejętnościom i cierpliwości w objaśnianiu było fantastycznie! Emocje niesamowite, naprawdę trzeba spróbować. Coś nieziemskiego:-) /// Ania K.

 • Michał Wróblewski
  Michał Wróblewski

  Dzień zapoznawczy pełen wrażeń. Całodniowy kurs w dobrym towarzystwie z bardzo fajną ekipą dzień zakończony małym samodzielnym lotem coś pięknego Polecam każdemu

 • Sie Je
  Sie Je

  Super Ekipa pełen profesjonalizm po mimo wiadomego stresu przed pierwszym lotem ich siła spokoju się udziela Przemek dzięki wielkie napewno się Jeszcze widzimy ! 💪🤙

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000280