Lot motoparalotnią – Krosno

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa ok. 15 minut.

Lokalizacja

Beskid Niski i okolice Krosna, Jaślisk, Iwonicza, Dukli, Jaślisk, Rymanowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Strój wygodny, nie krępujący ruchów. Obowiązkowo długie spodnie i sportowe obuwie, najlepiej wysokie, opinające kostkę.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna. Max. waga uczestnika 95kg.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-07

Polecam super przygoda!
Fantastyczni ludzie!
Kontakt także super!

2023-08-22

Super doznania bardzo dobra obsługa polecam.

2021-04-17

Kupiłam lot motoparalotnią dla mamy która zawsze marzyła o takim locie. Wykupiłam dodatkowo filmowanie aby miała niezwykłą pamiątkę ze swojego pierwszego lotu. Polecam

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią – Krosno

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią w okolicach Krosna. Atrakcja przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Osobie, którą trudno zaskoczyć
  • Przyjacielowi z Rzeszowa, który uwielbia podniebne atrakcję
  • Parze, która chciałaby przeżyć wspólnie ciekawą przygodę

Lot motoparalotnią

Widokowy lot motoparalotnią w okolicach Krosna to atrakcja, która dostarczy niesamowitych emocji, pozwalając poznać uroki latania. Widoki rozciągające się w wysokości kilkuset metrów wywołują ogromne wrażenie. Z wyjątkowej perspektywy lotu ptaka, można podziwiać Beskid Niski i okolice Krosna, Jaślisk, Iwonicza, Dukli, Jaślisk, Rymanowa. W zależności od wybranego wariantu z atrakcji mogą skorzystać 1 lub 2 osoby. W przypadku opcji dla dwojga, loty realizowane są jeden po drugim.

Bezpieczeństwo

Za sterem każdej motolotni zasiadają piloci z wieloletnim stażem, którzy odbywają kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Każdy instruktor posiada licencję pilota paralotni, motoparalotni oraz pilota-tandem. Świadectwa takie uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Większość pilotów to osoby, które motolotniarstwem zajmują się zawodowo. Są to członkowie Kadry Narodowej, uczestnicy i medaliści mistrzostw w skali narodowej, europejskiej i światowej.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i emocji
  • Spełnia marzenie o podbiciu przestworzy
  • Pozwala przeżyć coś niesamowitego wspólnie z bliską osobą

Cena: 379 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto