Lot motoparalotnią – Krosno

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa ok. 15 minut.

Lokalizacja

Beskid Niski i okolice Krosna, Jaślisk, Iwonicza, Dukli, Jaślisk, Rymanowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Strój wygodny, nie krępujący ruchów. Obowiązkowo długie spodnie i sportowe obuwie, najlepiej wysokie, opinające kostkę.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna. Max. waga uczestnika 95kg.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-07

Polecam super przygoda!
Fantastyczni ludzie!
Kontakt także super!

2023-08-22

Super doznania bardzo dobra obsługa polecam.

2021-04-17

Kupiłam lot motoparalotnią dla mamy która zawsze marzyła o takim locie. Wykupiłam dodatkowo filmowanie aby miała niezwykłą pamiątkę ze swojego pierwszego lotu. Polecam

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią – Krosno

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią w okolicach Krosna. Atrakcja przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Osobie, którą trudno zaskoczyć
  • Przyjacielowi z Rzeszowa, który uwielbia podniebne atrakcję
  • Parze, która chciałaby przeżyć wspólnie ciekawą przygodę

Lot motoparalotnią

Widokowy lot motoparalotnią w okolicach Krosna to atrakcja, która dostarczy niesamowitych emocji, pozwalając poznać uroki latania. Widoki rozciągające się w wysokości kilkuset metrów wywołują ogromne wrażenie. Z wyjątkowej perspektywy lotu ptaka, można podziwiać Beskid Niski i okolice Krosna, Jaślisk, Iwonicza, Dukli, Jaślisk, Rymanowa. W zależności od wybranego wariantu z atrakcji mogą skorzystać 1 lub 2 osoby. W przypadku opcji dla dwojga, loty realizowane są jeden po drugim.

Bezpieczeństwo

Za sterem każdej motolotni zasiadają piloci z wieloletnim stażem, którzy odbywają kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Każdy instruktor posiada licencję pilota paralotni, motoparalotni oraz pilota-tandem. Świadectwa takie uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Większość pilotów to osoby, które motolotniarstwem zajmują się zawodowo. Są to członkowie Kadry Narodowej, uczestnicy i medaliści mistrzostw w skali narodowej, europejskiej i światowej.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i emocji
  • Spełnia marzenie o podbiciu przestworzy
  • Pozwala przeżyć coś niesamowitego wspólnie z bliską osobą

Cena: 379 zł

ktoś kupił ten produkt
10 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto