Lot motoparalotnią – Dobczyce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Okolica Dobczyc i Jeziora Dobczyckiego, około 30 km od Krakowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Możliwość wykonania lotu uzależniona jest od warunków pogodowych. Do realizacji wymagany jest brak opadów i wiatr nie przekraczający 3 m/s. Ostateczną decyzję o realizacji lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogę się przyglądać.

Obowiązujący strój

Kompletne ubranie: wiązane buty, długie spodnie, długi rękaw (kurtka, polar) w zależności od pogody. Na czas lotu pasażer otrzymuje od pilota kask.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią – Dobczyce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot widokowy motoparalotnią dla jednej osoby w okolicy jeziora Dobczyckiego. Lot motoparalotnią w zależności od wybranego wariantu trwa 15 lub 30 minut. Jezioro Dobczyckie znajduje się około 30 km od Krakowa.

Komu podarować lot motoparalotnią? 

  • Osobie, która lubi adrenalinę

  • Bratu, który marzy o locie motoparalotnią

  • Każdemu, kto lubi wyzwania 

Lot motoparalotnią 

Lot motoparalotnią to niewątpliwie jedna z ekstremalnych atrakcji, która przyprawia o dreszcze. Motoparalotnia to statek powietrzny o miękkim płacie nośnym (paralotnia), do którego dołączony jest wózek bądź siedzisko z napędem

(zwykle jest to silnik spalinowy). Dzięki temu, iż motoparalotnia posiada silnik, można cieszyć się dłuższą realizacją atrakcji. Podczas lotu osoba obdarowana będzie miała okazję podziwiać piękne widoki z lotu ptaka! Przy dobrych warunkach atmosferycznych uczestnik ujrzy jezioro Dobczyckie, zamek i panoramę miasta Dobczyce. Lot motoparalotnią będzie realizowany z prędkością około 40 km/h, jednakże prędkość ta uzależniona jest od warunków pogodowych. Lądowanie jest bardzo miękkie i bezpieczne. Motoparalotnia wzbije się na około 200 metrów. Istnieje możliwość zakupu zakupu pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą.

Bezpieczeństwo 

Lot motoparalotnią w okolicy jeziora Dobczyckiego realizowany jest przez doświadczonego pilota. Przed startem uczestnik przejdzie kompleksowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa. Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem, dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika, lot może być kontynuowany bez napędu.

Na czas lotu uczestnik otrzyma kask od pilota.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu w przypadku chorób serca, epilepsji i chorób umysłowych. W razie wątpliwości, co do stanu zdrowia, zalecamy konsultację z lekarzem.

Dodatkowe informacje 

Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, a maksymalna 100 kg. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna. Osoby po spożyciu alkoholu lub innych używek nie mogą brać udziału w locie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ 

  • Spełni marzenie o lataniu

  • To oryginalny upominek 

  • Jest to przeżycie pełne adrenaliny 

Cena: 449 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto