Lot motoparalotnią – Toruń

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Lądowisko w Grabowcu (gmina Lubicz), ok. 15 km od Torunia.

Więcej informacji

Pogoda

Możliwość wykonania lotu uzależniona jest od warunków pogodowych. Do realizacji wymagany jest brak opadów i wiatr nie przekraczający 3 m/s. Ostateczną decyzję o realizacji lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Wygodny i dostosowany do warunków pogodowych. Obuwie sportowe.

Wymagania

Maksymalna waga to 90 kg. Wymagany ogólny dobry stan zdrowia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów lub muszą być oni obecni podczas lotu.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Loty odbywają się w miesiącach kwiecień - listopad.

Opinie (5)

2021-04-07

Moja dziewczyna potrafi mnie zaskoczyć :) Na urodziny dostałem lot motoparalotnią i pierwszy raz w życiu miałem okazję polatać w taki sposób. Świetne przeżycie!

2020-07-01

Voucher na lot motoparalotnią otrzymałam od męża, muszę przyznać, że bałam sie bardzo ale w końcu się odważyłam. Było naprawdę wspaniale, nie zapomnę tego nigdy. Cudowne widoki, adrenalina.....

2020-06-26

Voucher dostałem od dziewczyny, która tak jak ja uwielbia atrakcje powietrzne. Termin lotu umawiałem trzykrotnie z powodu słabej pogody. Ale nic, do trzech razy sztuka. Instruktor sympatyczny gostek. Realizacja zaliczona do tych zdecydowanie udanych.

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią – Toruń

FAQ

08.03.2021

Czy jest do wykupienia opcja przelotu z filmowaniem i zdjęciami ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Może Pani wykupić pakiet film + zdjęcia bezpośrednio na miejscu, w dniu realizacji. Koszt 100zł.

17.07.2020

Witam córka ma 9 lat i ma 142cm wzrostu jak by wyglądał taki lot dla dziecka 15 min

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Maksymalna waga to 90 kg. Wymagany ogólny dobry stan zdrowia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów lub muszą być oni obecni podczas lotu.

25.06.2020

jesli kamera mala go pro byla by przymocowana do kasku czy jest mozliwosc nagrania

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Szczegóły realizacji ustalane są z Instruktorami. Zapraszam do skorzystania z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ Zwrotnie, otrzyma Pan dane kontaktowe.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią w okolicach Torunia. Start odbywa się z lądowiska w Grabowcu, niespełna 15 km od centrum miasta. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Istnieje również możliwość dobrania dodatkowej opcji filmowania.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Bliskiej osobie, która zawsze chciała poczuć smak latania
  • Przyjacielowi, który uwielbia stawiać czoła nowym wyzwaniom
  • Miłośnikom podniebnych przygód, którzy nie latali jeszcze motoparalotnią

Lot motoparalotnią

Widokowy lot motoparalotnią w okolicach Torunia to podniebna przygoda, która dostarcza niesamowitej dawki adrenaliny i wspaniałych widoków. To lot tandemowy realizowany w dwumiejscowym statku powietrznym, na którym uczestnik zajmuje miejsce pasażera. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Istnieje również możliwość dobrania dodatkowej opcji filmowania.

Motoparalotnia

Motoparalotnia jest to statek powietrzny o miękkim płacie nośnym (paralotnia), do którego dołączony jest wózek bądź siedzisko z napędem (zwykle jest to silnik spalinowy). Statek wyposażony w silnik umożliwia wydłużenie lotu, jednak mimo to czynnikiem wpływającym na czas trwania lotu są warunki atmosferyczne. Zaletą motoparalotni jest fakt, iż w przypadku niepożądanej awarii silnika lot może być kontynuowany na zasadach swobodnego lotu paralotnią. Prędkość lotu uzależniona jest od siły i kierunku wiatru i wynosi przeważnie ok. 40 km/h. Wysokość na jaką wzbija się motoparalotnia to na ogół 200 metrów, jednak jej zasięg jest zdecydowanie wyższy. Lądowanie jest miękkie i bezpieczne, przeważnie odbywa się przy wyłączonym silniku.

Bezpieczeństwo

Za sterami statku zasiadają doświadczeni piloci motoparalotniowi latający od początku powstania tego sportu w Polsce – prawie 20 lat. Piloci z Grupy Falco 2 to członkowie polskiej kadry narodowej, zawodniczo uprawiający motoparalotniarstwo, zdobywcy 15 medali na Mistrzostwach Świata i Europy, znajdujący się światowej czołówce tej dyscypliny sportu. Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o lataniu
  • To okazja, by ujrzeć okolicę z zupełnie innej perspektywy
  • Jest pełnym adrenaliny przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci
Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Czas trwania:  15 minut

Cena: 500 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto