Lot Widokowy Samolotem – Kuczwały

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

20 min

Lokalizacja

Lotnisko Kuczwały 65a (20 km od Centrum Torunia)

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację atrakcji. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października.

Ważność vouchera

365

2020-03-27
5/5

Polecam Bardzo

Atrakcja warta swojej ceny. Emocje towarzyszyły nam jeszcze na długo po zakończeniu lotu. Wspaniałe doznania, cudowne widoki, piękny samolot, rewelacyjna obsługa, niemożliwe staje się możliwe! Taki prezent na każdym zrobi wrażenie! Polecam Bardzo.

2014-02-15
5/5

Wspaniały prezent, który otrzymałam z okazji urodzin. Było lekkie zamieszanie związane z terminem, z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale koniec końców wszystko się powiodło w ustalonym terminie, kontakt z pilotem bardzo dobry, przesymaptyczny pan. Miło, spokojnie, z lekką nutką adrenaliny, cudowne widoki!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

16.04.2018

lot helikopterem mozliwy dla grupy 5 osób?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
lot helikopterem jest możliwy w sześcioosobowej grupie w Warszawie: https://prezentmarzen.com/lot-widokowy-helikopterem-nad-warszawa/.

Pozdrawiam,
Nina Seroka

11.04.2017

Witam serdecznie, chciałabym kupić prezent w postaci lotu dla męża i córki ( w warunkach jest napisane, że dziecko poniżej 14 lat nie może, czy jest to uwarunkowane wzrostem? Bo jeśli tak to moja córka ma 11 lat i 160cm). Poza tym czy jest szansa kupna lotu na 1 czerwca? Pozdrawiam, Maja.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktorzy wyznaczyli granicę wiekową i wzrost nie ma znaczenia. Jeżeli chodzi o termin to należy się zgłaszać do naszego działu rezerwacji minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji (z wykupionym i opłaconym voucherem). 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot widokowy w okolicy Torunia realizowany samolotem ultralekkim Pipistrel Virus. Start z lotniska Kuczwały, ok. 20 km od centrum Torunia.

Komu podarować widokowy lot samolotem?

  • Osobie pasjonującej się lotnictwem i samolotami ultralekkimi
  • Miłośnikowi przygód, który chciałby wzbić się w powietrze i poczuć zastrzyk adrenaliny
  • Każdemu, kto chciałby zobaczyć panoramę Torunia z lotu ptaka

Lot samolotem

Widokowy lot samolotem to emocjonujące doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci. Uczucia latania nie da porównać się z niczym innym - adrenalina, zapierające dech w piersi widoki i bezgraniczne poczucie wolności. Podaruj bliskiej osobie wyjątkowe wspomnienia, wręczając jej voucher na widokowy lot samolotem ultralekkim. Czas lotu uzależniony jest od wybranej opcji i wynosi 20, 30 lub 60 minut.

Widoki

W czasie lotu będzie można podziwiać malownicze polskie krajobrazy z panoramą Torunia i okolicznych miejscowości, polami, lasami, łąkami, a także zbiornikami i ciekami wodnymi.

Bezpieczeństwo

Loty widokowe wykonują piloci z kilkunastoletnim doświadczeniem, mający na swoim koncie tysiące wylatanych godzin oraz wielokrotnie nagradzani najwyższymi lokatami w Mikrolotowych Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Wszystkie loty realizowane są na nowoczesnych samolotach Pipistrel, wykonanych m.in. z włókien Kevlaru, gwarantujących integralność kabiny nawet w przypadku mocnego uderzenia. Samolot wyposażony jest w spadochronowy system ratunkowy, umożliwiający bezpieczne sprowadzenie na ziemię całego samolotu wraz z załogą.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełni marzenie o przeżyciu podniebnej przygody
  • Pomoże rozwijać zainteresowanie lotnictwem, bądź stworzy okazję do odkrycia nowej pasji
  • To emocjonujący prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej
Czas trwania:  20 min

Cena: 299 zł

Ocena 

5/5
2