Panorama Wrocławia z pokładu samolotu - lot widokowy

1

Nie bujaj w obłokach zza biurka – zafunduj sobie przygodę i obejrzyj je z bliska podczas lotu nad Wrocławiem! Prezent lot samolotem to połączenie adrenaliny i wypoczynku w nietypowym stylu, wzbogacone krótką lekcją lotnictwa dla początkujących. Poczuj emocje już od pierwszych minut na lądowisku Golędzinów, gdzie pilot zapozna Cię z wyposażeniem samolotu, obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i wprowadzi w temat aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca. Po takim szkoleniu wsiądziecie na pokład i wzbijecie się w powietrze, a pilot będzie na bieżąco komentował wykonywane przez siebie czynności oraz reakcje samolotu na ruchy sterów. Ciesz się każdą chwilą lotu widokowego awionetką, którego nigdy nie zapomnisz! 

Lot widokowy nad Wrocławiem pozwoli Ci na spojrzenie na znane Ci tereny z zupełnie nowej perspektywy. Trasa lotu awionetki przebiegnie wzdłuż pięknie meandrującej Odry. Przelecicie nad północnymi dzielnicami Wrocławia – Pracze, Stabłowice, Maślice, Pilczyce – i, jeśli weźmiesz ze sobą aparat fotograficzny, będziesz mógł uwiecznić panoramę całego miasta znad Mostu Rędzińskiego i Stadionu Miejskiego. Po takich widokach już zawsze o ulicach Wrocławia myślał będziesz z perspektywy ptaka.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 35 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko Golędzinów położone 10 km od granic Wrocławia

 • Czas trwania

  20 minut lotu.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin. Realizacja od kwietnia do października.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Można zabrać ze sobą aparat fotograficzny.

 • Wymagania

  Minimalny wiek 16 lat - osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców. Maks. waga 100 kg, wzrost 195 cm.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent jest formą zapoznawczego szkolenia obejmującego podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca. Zapoznawcze szkolenie połączone jest z lotem samolotem Tecnam P92 Echo.

#Natka88

Bardzo lubię latać, szczególnie podziwiać piękne widoki z góry. Cena jest naprawdę przystępna, więc się zdecydowałam i ani trochę nie żałuję, jestem zachwycona panoramą!

#Marcinek22

Myślałem, że znam moje miasto od podszewki, a tu się okazuje że od góry wygląda nieco inaczej niż z dołu. Fajne uczucie i bardzo tanio jak na lot widokowy. Wiele punktów wygląda z samolotu inaczej np. Sky Tower. Mi się naprawdę podobało

#Katarzyna

Witam, jakimi samolotami odbywają się loty nad Wrocławiem? Kupiłam 2 vouchery i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat organizatora.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, Zapoznawcze szkolenie połączone jest z lotem samolotem Tecnam P92 Echo. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Anna

Witam, czy wymagania co do wagi obdarowanego są nieprzekraczalne?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jeżeli waga przekracza maksymalną wagę o kilka kilogramów, to pilot może po prostu zatankować mniej paliwa, aby zmniejszyć obciążenie samolotu. Należy to natomiast zgłosić przy rezerwacji terminu w naszym dziale rezerwacji, abyśmy mogli uprzedzić instruktora. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Joanna

Witam, mam pytanie czy lot jest tylko dla jednej osoby + pilot czy mogą lecieć 2 osoby?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w samolocie mieści się tylko 1 osoba obdarowana oraz pilot. Przy prezencie dla 2 osób loty są realizowane jeden po drugim. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Kaatarzyna

Mam pytanie o termin przelotu. W informacji jest podane, ze loty organizowane sa od kwietnia do wrzesnia-czy chodzi o koniec wrzesnia czy poczatek. Termin 9 wrzesnia tego roku jest mozliwy?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, termin wrześniowy jest możliwy, o ile oczywiście pogoda pozwoli na realizacje. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Gosia

Dzień dobry, Czy jest możliwość przedłużenia czasu lotu do 30 min., a jeżeli tak, to jaka wtedy byłaby jego cena? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, długość lotu można wydłużyć zakupując 2 vouchery - 40 minut. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Alina

Dzien Dobry, Chcialam sie zapytac z jakim wyprzedzeniem trzeba informowac o terminie wylotu-interesuje mnie przelot w dniu 22,04 w godzinach poludniowych..

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, do rezerwacji terminu na lot można się zgłosić z 14-dniowym wyprzedzeniem, minimum to 7 dni wcześniej. Jeśli zgłaszasz rezerwację to bardzo prosimy o podanie w treści maila następujących informacji: numer rezerwacyjny vouchera, imię i nazwisko, telefon kontaktowy, propozycję 2-3 preferowanych terminów, lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji pod numerem telefonu 600 763 700 (pn - pt 9:00 - 17:00) Rezerwacja prezentu musi być dokonana z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu (w przypadku prezentów sezonowych). Jest ona ustalana w ciągu 2-3 dni roboczych. Na Twojego maila odpiszemy najszybciej jak to możliwe, w godzinach pracy działu rezerwacji (pn - pt 9:00-17:00). Pozdrawiam M. Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product