Lot Motoparalotnią – Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot trwa około 10 – 15 minut.

Lokalizacja

Aeroklub Kielecki ul. Jana Pawła II 9, 26-001 Masłów lub miejsce ustalone indywidualnie do 50 km od Kielc.

Pogoda

Silny wiatr powyżej 5 m/s. oraz opady uniemożliwiają realizację lotu. W takim przypadku rezerwujemy kolejny termin realizacji.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem. Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację.

Obowiązujący strój

Buty za kostkę i ubiór nie krępujący ruchów.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie biorące udział w realizacji lotu muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Maksymalna waga uczestnika 130 kg.

Informacje dodatkowe

Loty najczęściej realizowane są od kwietnia do września, głównie w weekendy.

Ważność vouchera

365

2020-01-13
4/5

lot motoparalotnia

Cudowny prezent od mojego przyjaciela, niezapomniane przeżycia. Na pewno się odwdzięczę!

2019-08-29
4/5

lot

szczerze mówiąc bardzo fajna realizacja, obawiałem się tego lotu, ale prezent dostałem od dziewczyny więc szkoda było odmówić :) myslę, że spróbuję jeszcze raz , już z mniejszym stresem :)

2019-04-17
5/5

Pięknie!!

Kielce z lotu ptaka prezentowały się zjawiskowo. Sam lot jest cudownym przeżyciem, które polecam każdemu. Sama sprawiłam sobie taki prezent, bo już dawno myślałam o tym, żeby pierwszy raz wżyciu spróbować motoparalotni. Mimo ogromnego stresu nie żałowałam pieniążków i ciesze się, że w końcu postanowiłam się odważyć. Sympatyczny instruktor bardzo uspokajał w momentach większego wiatru więc wszystko odbywa się bardzo bezpiecznie. 5/5 zdecydowanie

2016-05-31
5/5

Super zabawa!

Dostałam prezent od męża, okazał się strzałem w dziesiątkę. Wspaniałe widoki bliski kontakt z otoczeniem i bardzo sympatyczni piloci. Polecam każdemu :)

2016-02-04
4/5

4/5

Wrażenia z lotu są MEGA. Zawsze chciałam spełnić swoje marzenie o lataniu. Cieszę się, że mi się udało choć w takiej formie :). Pozdrawiam.

2016-02-04
5/5

5/5

Gdyby była taka możliwość, latałbym motoparalotnią do roboty :D, w zamian za podróż samochodem. Świetna opcja wręczenia tego przeżycia komuś bliskiemu w prezencie :). Pozdrawiam Pana wykonawcę!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.09.2020

Czy na życzenie osoby obdarowanej mogą być wykonane jakieś akrobacje?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie ma możliwości wykonania akrobacji podczas lotu.

14.07.2020

Dzień dobry! Czy istnieje możliwość lotu motoparalotnią w sobotę 18 lipca? Dzisiaj mam zamiar zakupić voucher.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje powietrzne umawiane są bezpośrednio z instruktorem. Po zakupie, zapraszam do skorzystania z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/

25.06.2020

Czy po zakupie vouchera, można dokonać zmiany lokalizacji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście, wymiany można dokonać najpóźniej 30 dni przed końcem ważności vouchera. W przypadku gdy cena nowego vouchera jest wyższa, należy różnicę dopłacić. 

22.02.2018

Witam. Czy jest możliwe aby zaproszenie wysłać w wersji elektronicznej? Sama sobie wydrukuje ponieważ potrzebuje na sobotę. Jeśli tak to jutro bym zakupiła konkretnie lot motoparalotnia z Masłowa koło Kielc. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Ewelina

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście jest taka możliwość. Podczas zakupu wystarczy wybrać opcję "eVoucher". Przychodzi on na mail chwilę po złożeniu zamówienia. 
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot motoparalotnią odbywający się w Masłowie na lotnisku Aeroklubu Kieleckiego. Lot ma charakter rekreacyjny, realizowany jest w tandemie z doświadczonym pilotem. Lot trwa około 10 – 15 minut.  

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motoparalotnią realizowany jest w bliskiej okolicy Kielc. Dwumiejscowa motoparalotnia startuje na lotnisku w Masłowie. Za sterem zasiądzie licencjonowany pilot. Uczestnik zajmie miejsce pasażera. Lot trwa od 10 do 15 minut. Czas zależny jest od warunków atmosferycznych i dostępności przestrzeni powietrznej.

Bezpieczeństwo

Lot w okolicach Kielc realizowany jest przez doświadczonego pilota, posiadającego niezbędne uprawnienia i licencje. Marcin Bernat to wielokrotny, motoparalotniowy Mistrz Polski, a także złoty medalista Mistrzostw Świata i Europy.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe, ciąża. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultację lekarską. 

Widoki

Lot motoparalotnią realizowany jest w miejscowości Masłów, oddalonej o około 10 km od stolicy województwa świętokrzyskiego. Motoparalotnia startuje z terenu lotniska Kielce-Masłów, które przynależy do Aeroklubu Kieleckiego. Cały obszar gminy Masłów wchodzi w skład Podkieleckiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a część w obszar Otuliny Świętokrzyskiego Parku Narodowego. W związku z tym obszar gminy i okolic jest bogaty w niezwykłe walory krajobrazowe. Podczas lotu na średniej wysokości wynoszącej około 200 m będzie można w oddali ujrzeć panoramę Kielc, obszerne tereny łąk i lasów, Zalew Cedzyna czy rozległe krajobrazy wzniesień i Gór Świętokrzyskich.

FILMOWANIE I ZDJĘCIA

Za zgodą pilota można zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny i wykonywać pamiątkowe zdjęcia oraz nagrywać film.  Należy jednak pamiętać, by sprzęt był dokładny zabezpieczony, aby nie stanowił zagrożenia.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motoparalotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (od 10 do 15 minut w powietrzu)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowych doświadczeń i spojrzenia na świat z innej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci
Czytaj więcej

Cena: 249 zł

P0001074

Ocena 

5/5
6