Widokowy lot motoparalotnią – Bielsko-Biała

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

20 minut

Lokalizacja

Start z lotniska w miejscowości Lipowa u podnóża góry Skrzyczne

Więcej informacji

Pogoda

Możliwość realizacji lotu uzależniona jest m.in.: od warunków atmosferycznych; decyzję o locie podejmuje pilot. Loty odbywają się z wyłączeniem następujących miesięcy: styczeń, luty, grudzień.

Informacje dla oglądających

Osoba towarzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój. Obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Z lotu nie mogą skorzystać osoby z chorobami serca, chorobami umysłowymi, epilepsją, wagą powyżej 140kg

Informacje dodatkowe

Z lotu mogą skorzystać osoby dorosłe (także osoby niepełnosprawne i starsze) oraz dzieci (wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego). W przypadku opcji filmowania, należy posiadać własną kartę microSD o pojemności max 32GB

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-07

Gorąco polecam!!!

2023-08-28

Bardzo ciekawe przeżycie. 20 min pozwala na dokładne przyjrzenie się okolicy i pełny relaks. Przy dobrej widoczności można zobaczyć Tatry. A jak bardziej wieje, to można się nieźle pobujać :)
Polecam.

2023-08-24

Świetna atrakcja,polecam bardzo.Wrazenia super 5/5

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Dodaj Opinię

Widokowy lot motoparalotnią – Bielsko-Biała

FAQ

30.09.2021
Jaka jest ważność vochera?
Odpowiedź z 30.09.2021
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Może Pani również wykupić opcję BEZ ENDU, po roku czasu niewykorzystany prezent stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania w naszym serwisie. 
Zadaj pytanie

Mapa

Tandemowy lot motoparalotnią w okolicach Bialsko-Białej realizowany w towarzystwie doświadczonego pilota. W zależności od wybranego wariantu lot trwa ok. 10 lub 20 minut i przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. 

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Osobie lubiącej loty widokowe
  • Miłośnikowi przygód
  • Każdemu, kto lubi podniebne atrakcje

Lot motoparalotnią

Lot motoparalotnią w okolicy Bielsko-Białej to okazja do ujrzenia rzeczywistości z wysokości kilkuset metrów. Lot realizowany jest z terenu lądowiska w miejscowości Lipowa u podnóża góry Skrzyczne. Doświadczony pilot zapozna uczestnika z obowiązującym regulaminem, zasadami bezpieczeństwa oraz całym osprzętem. Lot ma charakter rekreacyjny i trwać będzie około 20 minut. Lot jest realizowany w tandemie, co oznacza, że uczestnik zajmie miejsce pasażera w dwumiejscowej motoparalotni. Motoparalotnia wznosi się nawet na wysokość 1000 m ponad powierzchnię ziemi. Przelot realizowany jest najczęściej na wysokości około 200 m ze średnią prędkością 40 km/h. Wybierając opcję dla dwojga, loty realizowane są jeden po drugim.

Motoparalotnia inaczej znana jest jako paralotnia z silnikiem. Dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

Widoki

Lot motoparalotnią rozpoczyna się na terenie lądowiska w miejscowości Lipowa, które położone jest u podnóża gór Skrzyczne. Przelot odbywa się nad malowniczą okolicą Beskidu Śląskiego, Małego oraz Kotliny Żywieckiej. Z wyjątkowej perspektywy lotu ptaka podziwiać będzie można piękne okolice Jeziora Żywieckiego, Szczyrku, Skrzyczne oraz nieco dalsze okolice Bielsko-Białej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
  • Stworzysz możliwość zobaczenia Bielsko-Białej i okolicy z niecodziennej perspektywy
  • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

Cena: 370 zł

ktoś kupił ten produkt
26 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto