Lot Motoparalotnią – Radom

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Lotnisko Radom-Piastów w Jedlińsku

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla klienta termin. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno - letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba towarzysząca może przebywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową, kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego/rodzica. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazaniem do realizacji lotu mogą być problemy zdrowotne, głównie z krążeniem krwi.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-21

Lot motoparalotnia zakupiłem dla żony. Nie chciałem kupować jej kolejnej błyskotki, a zw lubi loty widokowe zafundowałem jej ten lot. Była zaskoczona prezentem, ale zadowolona po locie

2020-09-08

Voucher na lot motoparalotnią był strzałem w 10! Mój mąż zachwycony i mega zaskoczony takim prezentem. Sam lot super, nic dodać.

2020-04-03

lot motoparalotnią to mega przeżycie, super widoki, poczucie przygody, dla takiego pasjonata powietrza i lotów, to coś mega, Pan Konrad (pilot) to przesympatyczna osoba, szczerze polecam, Klaudiusz

Dodaj Opinię

Lot Motoparalotnią – Radom

FAQ

24.08.2021
Witam, chciałabym zrobić prezent dla męża,który waży ok 102-103 kg. Czy taka waga jest u Państwa dopuszczalna?
Odpowiedź z 24.08.2021
Maksymalna waga osoby obdarowanej to 100 kg.
11.07.2020
Witam, Czy byłaby możliwość wykorzystania vouchera na lot motoparalotnią w Jedlińsku koło Radomia w dniu 15.08.2020 około godziny 9:00 ? Chciałbym to wiedzieć przed kupnem prezentu, organizuję kawalerski i zależy mi żeby mieć konkretny plan tego dnia. Pozdrawiam, Artur
Odpowiedź z 13.07.2020
Nie jesteśmy w stanie zagwarantować lotu w wyznaczonym terminie - realizacja jest zależna od warunków pogodowych.
24.06.2020
Czy można potwierdzić z instruktorem lot w dniu realizacji rano telefonicznie? Nie chciałabym aby był odwołany po przybyciu na miejsce
Odpowiedź z 25.06.2020
Instruktor zawsze potwierdza lot wcześniej. Aby lot został odwołany po przybyciu Pani na miejsce, musiały by się nagle zmienić warunki atmosferyczne, które by uniemożliwiły ten lot. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Lot motoparalotnią w okolicy Radomia. Start odbywa z terenu lotniska w Jedlińsku. Widokowy lot motoparalotnią z instruktorem trwa w zależności od wybranego wariantu 15 lub 25 minut. Dokładny czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Lot motoparalotnią

Lot motoparalotnią to okazja do podziwiania pięknych krajobrazów z wysokości kilkuset metrów. Lot realizowany jest w tandemie z doświadczonym instruktorem. Start odbywa się na terenie lotniska Radom-Piastów w Jedlińsku.

Czas lotu

Widokowy lot motoparalotnią trwa do wyboru ok. 15 lub 25 minut. Rzeczywistya długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. 

Filmowanie i zdjęcia

Podczas lotu możliwe jest wykonywanie filmów bądź zdjęć. Jednak należy wcześniej zgłosić chęć zabrania na pokład sprzętu fotograficznego oraz trwale go przymocować do ręki, by nie stanowił zagrożenia. 

Bezpieczeństwo

Za sterem motoparalotni zasiądzie pilot Konrad Ziębakowski, który odbywa kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Pilot posiada wszelkie niezbędne świadectwa, które uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jest członkiem Aeroklubu Radomskiego.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Lot w tandemie

Widokowy lot motoparalotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej motoparalotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Widoki

Widokowy lot motoparalotnią realizowany jest na wysokości 250-1000 m nad ziemią. Lot realizowany jest z terenu lotniska Piastów-Radom w Jedlińsku. W zależności od wyboru kierunku lotu będzie można ujrzeć np. panoramę Radomia, lasy i łąki okalające miejscowość Jedlińsk, rozległe kompleksy leśne Kozienickiego Parku Krajobrazowego, a być może fragmenty rzeki Wisły.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i szkolenie z zasad bezpieczeństwa (około 10 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (ok 15 minut w zależności od warunków atmosferycznych)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stworzysz możliwość spojrzenia na świat z lotu ptaka
 • Podarujesz niezapomniane emocje
 • Spełnisz sen o lataniu

 

Realizacja

Sky-Life Konrad Ziębakowski

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 360 zł

ktoś kupił ten produkt
10 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto