Lot Motoparalotnią – Radom

3551

Lot motoparalotnią w okolicy Radomia. Start odbywa z terenu lotniska w Jedlińsku. Widokowy lot motoparalotnią z instruktorem  trwa ok 15 minut. Czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motoparalotnią to okazja do podziwiania pięknych krajobrazów z wysokości kilkuset metrów. Lot realizowany jest w tandemie, z doświadczonym instruktorem. Start odbywa się na terenie lotniska Radom-Piastów w Jedlińsku.

Czas lotu

Widokowy lot motoparalotnią trwa ok 15 minut. Jednak długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. 

Filmowanie i zdjęcia

Podczas lotu możliwe jest wykonywanie filmów bądź zdjęć. Jednak należy wcześniej zgłosić chęć zabrania na pokład sprzętu fotograficznego oraz trwale go przymocować do ręki, by nie stanowił zagrożenia. 

Bezpieczeństwo

Za sterem motoparalotni zasiądzie pilot Konrad Ziębakowski, który odbywa kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Pilot posiada wszelkie niezbędne świadectwa, które uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jest członkiem Aeroklubu Radomskiego.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Lot w tandemie

Widokowy lot motoparalotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej motoparalotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Widoki

Widokowy lot motoparalotnią realizowany jest na wysokości 250-1000 m nad ziemią. Lot realizowany jest z terenu lotniska Piastów-Radom w Jedlińsku. W zależności od wyboru kierunku lotu będzie można ujrzeć np. panoramę Radomia, lasy i łąki okalające miejscowość Jedlińsk, rozległe kompleksy leśne Kozienickiego Parku Krajobrazowego, a być może fragmenty rzeki Wisły.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i szkolenie z zasad bezpieczeństwa (około 10 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (ok 15 minut w zależności od warunków atmosferycznych)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stworzysz możliwość spojrzenia na świat z lotu ptaka
 • Podarujesz niezapomniane emocje
 • Spełnisz sen o lataniu

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Radom

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Radom249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Radom-Piastów w Jedlińsku

 • Czas trwania

  Długość lotu motoparalotnią zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa ok. 15 minut. Przygotowanie do lotu zajmuje dodatkowe 10 minut.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla klienta termin. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno - letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba towarzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową, kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego/rodzica. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Przeciwwskazaniem do realizacji lotu mogą być problemy zdrowotne, głównie z krążeniem krwi.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product