Lot Motoparalotnią – Radom

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Długość lotu motoparalotnią zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa ok. 15 minut. Przygotowanie do lotu zajmuje dodatkowe 10 minut.

Lokalizacja

Lotnisko Radom-Piastów w Jedlińsku

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla klienta termin. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno - letnim.

Informacje dla oglądających

Osoba towarzysząca może przybywać na lotnisku w wyznaczonej strefie. Udział w realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową, kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego/rodzica. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazaniem do realizacji lotu mogą być problemy zdrowotne, głównie z krążeniem krwi.

Ważność vouchera

365

2020-09-08
5/5

Lot Motoparalotnią

Voucher na lot motoparalotnią był strzałem w 10! Mój mąż zachwycony i mega zaskoczony takim prezentem. Sam lot super, nic dodać.

2020-04-03
5/5

MEGA SPRAWA, POLECAM

lot motoparalotnią to mega przeżycie, super widoki, poczucie przygody, dla takiego pasjonata powietrza i lotów, to coś mega, Pan Konrad (pilot) to przesympatyczna osoba, szczerze polecam, Klaudiusz

2020-02-25
4/5

Lot motoparalotnią

Mój mąż ma jednak bujną wyobraźnie... wymyśleć takie coś na urodziny ? Nie mówię - jestem zaskoczona, ale czy się odważę, zobaczymy. Mam jeszcze chwilę do namysłu zanim zacznie się sezon. Ale pomysł super, sama może poszukam czegoś na prezent :)

2019-06-05
4/5

Takie prezenty lubimy

Kupiłem żonie lot motoparalotnią - była w siódmym niebie. Kontakt z prezent marzeń - super. Polecam.

2019-04-09
4/5

niezapomniane emocje

Co można robić w Radomiu? Latać moto paralotnią :)) i wiele wiele więcej!
Kolejne prezenty zamierzam robić sobie :)))
Polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

11.07.2020

Witam, Czy byłaby możliwość wykorzystania vouchera na lot motoparalotnią w Jedlińsku koło Radomia w dniu 15.08.2020 około godziny 9:00 ? Chciałbym to wiedzieć przed kupnem prezentu, organizuję kawalerski i zależy mi żeby mieć konkretny plan tego dnia. Pozdrawiam, Artur

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie jesteśmy w stanie zagwarantować lotu w wyznaczonym terminie - realizacja jest zależna od warunków pogodowych.

24.06.2020

Czy można potwierdzić z instruktorem lot w dniu realizacji rano telefonicznie? Nie chciałabym aby był odwołany po przybyciu na miejsce

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktor zawsze potwierdza lot wcześniej. Aby lot został odwołany po przybyciu Pani na miejsce, musiały by się nagle zmienić warunki atmosferyczne, które by uniemożliwiły ten lot. 

19.06.2020

Okazało się, że osoba obdarowana ma lęk wysokości czy może odstąpić lot komuś innemu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, nasze vouchery są na okaziciela.

16.06.2020

Dzień dobry. Czy jest możliwość dokupienia opcji filmowania na miejscu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Podczas lotu jest możliwość wykonywania filmów lub zdjęć. Jednak należy wcześniej zgłosić chęć zabrania sprzętu fotograficznego oraz trwale go przymocować do ręki, by nie stanowił zagrożenia. 

13.06.2020

Czy jeśli zakupię dwa vouchery to czas lotu może być wydłużony z 15 minut do 30?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, jest możliwe wydłużenie czasu lotu przez kupno kolejnego vouchera. Prosimy przy rezerwacji zgłosić chęć wykorzystania więcej niż jednego vouchera.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot motoparalotnią w okolicy Radomia. Start odbywa z terenu lotniska w Jedlińsku. Widokowy lot motoparalotnią z instruktorem  trwa ok 15 minut. Czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych.

Komu można podarować lot motoparalotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motoparalotnią to okazja do podziwiania pięknych krajobrazów z wysokości kilkuset metrów. Lot realizowany jest w tandemie, z doświadczonym instruktorem. Start odbywa się na terenie lotniska Radom-Piastów w Jedlińsku.

Czas lotu

Widokowy lot motoparalotnią trwa ok 15 minut. Jednak długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. 

Filmowanie i zdjęcia

Podczas lotu możliwe jest wykonywanie filmów bądź zdjęć. Jednak należy wcześniej zgłosić chęć zabrania na pokład sprzętu fotograficznego oraz trwale go przymocować do ręki, by nie stanowił zagrożenia. 

Bezpieczeństwo

Za sterem motoparalotni zasiądzie pilot Konrad Ziębakowski, który odbywa kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Pilot posiada wszelkie niezbędne świadectwa, które uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jest członkiem Aeroklubu Radomskiego.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Lot w tandemie

Widokowy lot motoparalotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej motoparalotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Widoki

Widokowy lot motoparalotnią realizowany jest na wysokości 250-1000 m nad ziemią. Lot realizowany jest z terenu lotniska Piastów-Radom w Jedlińsku. W zależności od wyboru kierunku lotu będzie można ujrzeć np. panoramę Radomia, lasy i łąki okalające miejscowość Jedlińsk, rozległe kompleksy leśne Kozienickiego Parku Krajobrazowego, a być może fragmenty rzeki Wisły.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i szkolenie z zasad bezpieczeństwa (około 10 minut)
 3. Widokowy lot motoparalotnią (ok 15 minut w zależności od warunków atmosferycznych)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stworzysz możliwość spojrzenia na świat z lotu ptaka
 • Podarujesz niezapomniane emocje
 • Spełnisz sen o lataniu

 

Czytaj więcej

Cena: 299 zł

P0002524

Ocena 

4/5
5