Lot awionetką – Zakopane

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

10 min

Lokalizacja

Lądowisko Chyżne, ul. Chyżnik 2, Chyżne (ok. 40 km od centrum Zakopanego)

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. Atrakcja realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim (kwiecień-październik).

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą przebywać w wyznaczonej strefie. W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w locie za zgodą i pod opieką opiekunów prawnych. Zakaz uczestnictwa w locie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. W locie mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Ważność vouchera

365

2020-07-24
4/5

Lot

Było super. Piękne widoki, cudowny wzrost adrenaliny.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

09.01.2021

Dzień dobry. Planuję kupić voucher jako prezent. W jaki sposób ustala się termin lotu? Czy odbywacie loty zimą? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, loty realizowane są wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim (kwiecień-październik). Po zakupie atrakcji dostanie Pani wytyczne w jaki sposób zarezerwować lot oraz kontakt do wykonawcy.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot widokowy samolotem Cessna 172 na Podhalu. Start lotu odbywa się z Lądowiska Chyżne, oddalonego o ok. 40 km od centrum Zakopanego. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 10, 30 lub 50 minut i mogą w nim uczestniczyć jednocześnie maksymalnie 3 osoby.

Komu podarować lot awionetką?

  • Miłośnikowi gór, który uwielbia podziwiać ich krajobraz
  • Grupie przyjaciół, która wybiera się na wypoczynek do Zakopanego
  • Rodzinie, która chciałaby przeżyć wspólnie coś niezwykłego

Lot awionetką

Lot awionetką Cessna 172 to fantastyczne przeżycie, które pozwala poznać smak latania w gronie najbliższych. W locie mogą wziąć udział maksymalnie 3 osoby, które zajmą miejsca na pokładzie samolotu razem z doświadczonym pilotem. Samolot startuje z Lądowiska Chyżne, ok. 40 km od polskiej stolicy gór. Po wzbiciu się w powietrze pasażerowie będą mogli podziwiać wspaniałe widoki – panoramę okolicznych miejscowości, a przede wszystkim gór, które widziane z lotu ptaka, prezentują się niezwykle majestatycznie i wyjątkowo. Lot trwa 10, 30 lub 50 minut. Im dłuższy lot, tym bardziej atrakcyjna i szersza jest jego trasa.

Trasa lotu i widoki

Lot 10-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Chyżne – Lądowisko Chyżne
Lot 30-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Zakopane – Nowy Targ – Chyżne – Lądowisko Chyżne
Lot 50-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Zakopane – Białka Tatrzańska – Jezioro Czorsztyńskie – Nowy Targ – Chyżne – Lądowisko Chyżne

Bezpieczeństwo

Za sterami awionetki zasiadają licencjonowani piloci, którzy zadbają o bezpieczeństwo podczas lotu. Start poprzedzony jest krótkim szkoleniem, podczas którego pilot przedstawi zasady obowiązujące na pokładzie samolotu. Lot realizowany jest awionetką Cessna 172. To amerykański model, od lat cieszący się dużą popularnością jako samolot turystyczny i treningowo-szkoleniowy, osiągający prędkość przelotową 220 km/h. Stan techniczny samolotu znajduje się pod stałą kontrolą techniczną.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci wszystkich fascynatów górskich krajobrazów
  • Pozwala podziwiać niesamowite widoki
  • To przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej
Czas trwania:  10 min

Cena: 449 zł

Ocena 

4/5
1