Lot awionetką – Zakopane

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

10 minut

Lokalizacja

Lądowisko Chyżne, ul. Chyżnik 2, Chyżne (ok. 40 km od centrum Zakopanego)

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Dwie osoby towarzyszące mogą skorzystać z atrakcji razem z osobą obdarowaną. Max. waga do 300kg / 3 os. Pozostali goście mogą przebywać w wyznaczonej strefie.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w locie za zgodą i pod opieką opiekunów prawnych. Zakaz uczestnictwa w locie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. W locie mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot awionetką – Zakopane

FAQ

08.06.2021
Dzień dobry, czy w przypadku złej pogody lot zostaje odwołany?
Odpowiedź z 08.06.2021
Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.
19.05.2021
Dzień dobry, czy byłaby możliwość picia szampana podczas lotu dla dwojga?
Odpowiedź z 19.05.2021
Dzień dobry, podczas lotu nie ma możliwości picia szampana. 
09.01.2021
Dzień dobry. Planuję kupić voucher jako prezent. W jaki sposób ustala się termin lotu? Czy odbywacie loty zimą? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Odpowiedź z 10.01.2021
Dzień dobry, loty realizowane są wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim (kwiecień-październik). Po zakupie atrakcji dostanie Pani wytyczne w jaki sposób zarezerwować lot oraz kontakt do wykonawcy.
Zadaj pytanie

Mapa

Lot widokowy samolotem Cessna 172 na Podhalu. Start lotu odbywa się z Lądowiska Chyżne, oddalonego o ok. 40 km od centrum Zakopanego. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 10, 30, 50 lub 70 minut i mogą w nim uczestniczyć jednocześnie maksymalnie 3 osoby.

Komu podarować lot awionetką?

  • Miłośnikowi gór, który uwielbia podziwiać ich krajobraz
  • Grupie przyjaciół, która wybiera się na wypoczynek do Zakopanego
  • Rodzinie, która chciałaby przeżyć wspólnie coś niezwykłego

Lot awionetką

Lot awionetką Cessna 172 to fantastyczne przeżycie, które pozwala poznać smak latania w gronie najbliższych. W locie mogą wziąć udział maksymalnie 3 osoby, które zajmą miejsca na pokładzie samolotu razem z doświadczonym pilotem. Oznacza to, że osoba obdarowana może zaprosić do czynnego udziału w locie 2 osoby towarzyszące, jeśli zaś zdecyduje się lecieć sama, cena nie ulega zmianie. Samolot startuje z Lądowiska Chyżne, ok. 40 km od polskiej stolicy gór. Po wzbiciu się w powietrze pasażerowie będą mogli podziwiać wspaniałe widoki – panoramę okolicznych miejscowości, a przede wszystkim gór, które widziane z lotu ptaka, prezentują się niezwykle majestatycznie i wyjątkowo. Lot trwa 10, 30, 50 lub 70 minut. Im dłuższy lot, tym bardziej atrakcyjna i szersza jest jego trasa.

Trasa lotu i widoki

Lot 10-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Chyżne – Lądowisko Chyżne
Lot 30-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Zakopane – Nowy Targ – Chyżne – Lądowisko Chyżne
Lot 50-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Zakopane – Białka Tatrzańska – Jezioro Czorsztyńskie – Nowy Targ – Chyżne – Lądowisko Chyżne
Lot 70-minutowy: Lądowisko Chyżne – Jabłonka – Babia Góra – Jezioro Orawskie – Zakopane – Białka Tatrzańska – Jezioro Czorsztyńskie – Nowy Targ – Chyżne – Lądowisko Chyżne. Trasa jest taka sama, jak w przypadku lotu 50-minutowego, jednak można dłużej cieszyć się niesamowitymi widokami.

Bezpieczeństwo

Za sterami awionetki zasiadają licencjonowani piloci, którzy zadbają o bezpieczeństwo podczas lotu. Start poprzedzony jest krótkim szkoleniem, podczas którego pilot przedstawi zasady obowiązujące na pokładzie samolotu. Lot realizowany jest awionetką Cessna 172. To amerykański model, od lat cieszący się dużą popularnością jako samolot turystyczny i treningowo-szkoleniowy, osiągający prędkość przelotową 220 km/h. Stan techniczny samolotu znajduje się pod stałą kontrolą techniczną.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci wszystkich fascynatów górskich krajobrazów
  • Pozwala podziwiać niesamowite widoki
  • To przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci

Cena: 904 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto