Lot Awionetką Cessna 150 – Bydgoszcz

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas lotu

30 minut

Lokalizacja

Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo ul. Paderewskiego 1, Białe Błota

Pogoda

Loty realizowane są przez cały rok (jednakże w przypadku silnych mrozów zimą bądź dużej pokrywy śnieżnej będziemy przesuwać loty na bardziej dogodne warunki )

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację usługi z wyznaczonego miejsca na lotnisku.

Obowiązujący strój

Dowolny, zlecamy strój wygodny i sportowe obuwie

Wymagania

Maksymalna waga osoby obdarowanej to 100 kg, wzrost nie ma znaczenia.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać min. 7 dni przed planowanym terminem.

2021-04-01

Lot

Najlepszy prezent urodzinowy na swiecie od przyjaciolki, doskonala zabawa i widoki

2021-03-30

Lot awionetką Cessna 150

Jako fan podniebnych przeżyć byłem zachwycony możliwością ujrzenia świata z pokładu Cessny 150. Taki lot trzeba przeżyć przynajmniej raz w życiu!

2020-03-02

Awionetka

Lot super sprawa. Czułem się "wolny jak ptak". Widoki nieziemskie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

25.05.2020

Na jakiej maksymalnej wysokości może odbyć się lot?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Wszystko zależne jest od warunków atmosferycznych podczas realizacji.

09.01.2020

Witam serdecznie. Pytanie odnośnie lotu awionetka. Czy jest możliwość aby mąż poleciał razem z synem? Syn w tym roku 6 lat kończy. Jeżeli tak to muszę kupić dwa prezenty i dla męża i dla syna. Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Awionetka Cessna 150 jest dwuosobowym samolotem. Poza pilotem, na pokładzie może być tylko jeden uczestnik. Proponuje rodzinny lot awionetką z przeznaczeniem dla 3 osób: https://prezentmarzen.com/grupowy-lot-awionetka-cessna-172-bydgoszcz/?search_query=awionetka&results=2 (Minimalny wiek uczestnika to 4 lata).

08.08.2019

Dzień dobry, czy jest możliwość lotu razem z osobą towarzyszącą? Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Awionetka Cessna 150 posiada tylko 2 miejsca: dla pilota i jednego pasażera. Posiadamy również w ofercie loty awionetką Cessna 172, można w niej polecieć razem z osobą towarzyszącą: https://prezentmarzen.com/grupowy-lot-awionetka-cessna-172-bydgoszcz/

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot awionetką w okolicy Bydgoszczy. Widokowy lot trwa w zależności od opcji 10, 30 lub 60 minut i realizowany jest na pokładzie samolotu Cessna 150.

Komu podarować lot awionetką?

  • Miłośnikowi lotnictwa
  • Fanowi podniebnych przeżyć
  • Przyjacielowi, który interesuje się lotnictwem

Lot awionetką

Po spotkaniu z pilotem w Porcie Lotniczym Bydgoszcz, obdarowany zostanie zapoznany z samolotem, oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Pozna także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Kolejny krok to rozpoczęcie lotu, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Lot realizowany jest na pokładzie samolotu Cessna 150.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Lot realizowany jest samolotem Cessna 150. Dwuosobowy samolot jest poprzednikiem modelu 152 i jest jednym z najpopularniejszych sprzętów na całym świecie. Cessna znalazła wykorzystanie przede wszystkim w lotach treningowych i turystycznych.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To niezwykła przygoda, dostarczająca wielu pozytywnych emocji
  • Lot awionetką to możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
  • To spełnienie marzeń, których realizacja na lata pozostanie w pamięci
Czytaj więcej
Czas lotu:  30 minut

Cena: 380 zł