• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Kurs tanga argentyńskiego dla dwojga – Warszawa

3771

Taneczna podróż do dalekiej Argentyny

Tango Argentyńskie to taniec wywodzący się z Argentyny, który początkowo był kojarzony z biedną warstwą społeczną. Tańczono na ulicach, w kawiarniach i uważano tango argentyńskie za nieprzyzwoity i wulgarny taniec. Obecnie tango argentyńskie jest bardzo intymnym i zmysłowym tańcem. Charakteryzuje się bliskością, namiętnością, ekspresją ruchu i jest swoistym dialogiem pomiędzy partnerami.

Kurs tanga argentyńskiego ze Szkołą Tańca FEN

Szkoła Tańca FEN w Warszawie oferuje kurs tanga argentyńskiego dla dwojga. Kurs przeznaczony jest dla par, które pragną zatracić się w tańcu przepełnionym namiętnością, czułością i bliskością. W tangu nie odnajdziemy wyuczonych kroków i sztywnej choreografii. Tango argentyńskie jest tańcem, który opiera się na improwizacji i dialogu pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Kurs tańca w prezencie!

Kurs tanga argentyńskiego w Warszawie to idealny prezent dla każdej zakochanej pary. Taniec będzie istnym odzwierciedleniem miłości pomiędzy partnerami oraz wspaniałą formą na wspólne spędzenie wolnego czasu.  

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 38 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentów.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Kuba

Drodzy Państwo, mam kilka pytań o wyżej opisany kurs tańca: 1. Czy zajęcia odbywają się w weekendy? 2. Czy trzeba przychodzić na każde zajęcia narzucone w kalendarzu czy można wybierać dowolnie termin zajęć (np w co drugą sobotę)? 3. Czy kurs jest "od zera"? Dziękuję i pozdrawiam Kuba

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak zajęcia odbywają się również w weekendy, ale to również zależy od wyboru lokalizacji miejsca realizacji. Na zajęcia najlepiej uczęszczać po kolei, zajęcia są realizowane w grupie, więc pomijając jedne może coś Pana ominąć. Kursy realizowane są od poziomu podstawowego. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności