Kurs tanga argentyńskiego dla dwojga – Warszawa

3771

Taneczna podróż do dalekiej Argentyny

Tango Argentyńskie to taniec wywodzący się z Argentyny, który początkowo był kojarzony z biedną warstwą społeczną. Tańczono na ulicach, w kawiarniach i uważano tango argentyńskie za nieprzyzwoity i wulgarny taniec. Obecnie tango argentyńskie jest bardzo intymnym i zmysłowym tańcem. Charakteryzuje się bliskością, namiętnością, ekspresją ruchu i jest swoistym dialogiem pomiędzy partnerami.

Kurs tanga argentyńskiego ze Szkołą Tańca FEN

Szkoła Tańca FEN w Warszawie oferuje kurs tanga argentyńskiego dla dwojga. Kurs przeznaczony jest dla par, które pragną zatracić się w tańcu przepełnionym namiętnością, czułością i bliskością. W tangu nie odnajdziemy wyuczonych kroków i sztywnej choreografii. Tango argentyńskie jest tańcem, który opiera się na improwizacji i dialogu pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Kurs tańca w prezencie!

Kurs tanga argentyńskiego w Warszawie to idealny prezent dla każdej zakochanej pary. Taniec będzie istnym odzwierciedleniem miłości pomiędzy partnerami oraz wspaniałą formą na wspólne spędzenie wolnego czasu.  

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 47 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Towarowa 22 Jupiter Centrum wejście E lub ul. Blokowa 3 OSiR TARGÓWEK (ZACISZE) bądź ul. Łabiszyńska 20 OSiR TARGÓWEK.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentów.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym. Podczas rezerwacji prosimy o podanie wybranej lokalizacji szkoły tańca FEN.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w grupie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Kuba

Drodzy Państwo, mam kilka pytań o wyżej opisany kurs tańca: 1. Czy zajęcia odbywają się w weekendy? 2. Czy trzeba przychodzić na każde zajęcia narzucone w kalendarzu czy można wybierać dowolnie termin zajęć (np w co drugą sobotę)? 3. Czy kurs jest "od zera"? Dziękuję i pozdrawiam Kuba

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak zajęcia odbywają się również w weekendy, ale to również zależy od wyboru lokalizacji miejsca realizacji. Na zajęcia najlepiej uczęszczać po kolei, zajęcia są realizowane w grupie, więc pomijając jedne może coś Pana ominąć. Kursy realizowane są od poziomu podstawowego. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product