Jazda quadem – Jelenia Góra

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda quadem trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

Wojcieszów, ok. 25 km od Jeleniej Góry

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą odcinek vouchera uprawniający do realizacji jazdy quadem. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Atrakcja dla osób powyżej 14go roku życia za pisemną zgodą rodzica.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Jelenia Góra

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Quady Jelenia Góra to jazda quadem w terenie, realizowana w miejscowości Wojcieszów, ok. 25 km od Jeleniej Góry. Jazdy odbywają się na quadach Yamaha Grizzly 250. 

Komu podarować jazdę quadem?

  • Miłośnikowi quadów
  • Pasjonatowi jazdy OFF ROAD
  • Każdemu, kto nie boi się wyzwań i chciałby spróbować swoich sił w pokonywaniu przeszkód w terenie

Atrakcja

Jazda na quadach przez Krainę Wygasłych Wulkanów na Podgórzu Kaczawskim to prawdziwa motoryzacyjna przygoda, pełna adrenaliny i zapierających dech w piersiach widoków. Strome podjazdy, liczne wzniesienia, wodne przeszkody i bagnisty tereny, dostarczą niezapomnianych emocji i pozwolą sprawdzić umiejętność jazdy po bezdrożach. 

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • Pozwolisz sprawdzić się w roli kierowcy OFF ROAD
  • Podarujesz emocjonujący prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na:

Cena: 199 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000500