Nauka szermierki

Miesięczny karnet na naukę szermierki w profesjonalnej szkole szermierki w wybranej lokalizacji.

Komu podarować naukę szermierki?

  • Pasjonatowi szermierki
  • Przyjacielowi, który lubi podejmować wyzwania
  • Każdemu, kto chciałby zdobyć ciekawe doświadczenie

Nauka szermierki

Karnet na naukę szermierki to idealny prezent dla każdego pasjonata fechtunku. Lekcje realizowane są w kilkuosobowych grupach, a ich poziom dostosowany jest do umiejętności uczestnika. Zajęcia prowadzone są pod opieką doświadczonego instruktora, który zadba o prawidłową naukę prowadzenia broni, trafień i obrony przed przeciwnikiem. Zajęcia nastawione są głównie na praktykę, a ich nieodłącznym elementem jest sparring z innymi uczestnikami grupy.

Bezpieczeństwo

Nauka szermierki prowadzona jest przez profesjonalną kadrę instruktorską, która posiada wieloletnie doświadczenie w szermierce oraz nauczaniu dyscypliny zdobywane podczas udziału w licznych zawodach i turniejach oraz praktyce zawodowej. Na czas zajęć każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w niezbędny sprzęt, który spełnia także funkcję ochronną. Instruktor cały czas czuwać będzie nad przebiegiem zajęć, dbając o bezpieczeństwo kursantów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz ciekawe doświadczenie
  • Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów
  • To przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Gdańsk 120 zł Gdynia 120 zł Katowice 120 zł Kraków 120 zł Łódź 120 zł Piotrków Trybunalski 120 zł Toruń 120 zł Tychy 120 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł