Impreza z grą w golfa – Koszalin

(2)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Lokalizacja

Alte Farm, Rusowo 57 Ustronie Morskie

Pogoda

Atrakcja realizowana w miesiącach letnich. Opady lub silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny termin.

Więcej informacji

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba realizująca prezent.

Obowiązujący strój

Zalecamy strój zgodny z etykietą golfisty: schludny, koszulka polo, sweter, wygodne obuwie sportowe.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher wraz z numerem rezerwacyjnym. Atrakcja dostępna dla dorosłych i dzieci.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie kijów, piłek oraz opiekę instruktorską, poczęstunek, możliwość konkursów sportowych, gier w siatkówkę, ognisko/grill

Opinie (2)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-03-30

Kupiłam imprezę z grą w golfa na wieczór panieński mojej przyjaciółki i mogę polecić z czystym sumieniem. Duży plus to wyżywienie, bo haha gra w golfa może naprawdę zmęczyć. Fajnie spędzilimy czas, a rywalizacja była zacięta :) Przyszła panna młoda była zaskoczona!

2020-06-18

Bardzo fajnie spędzony czas z moimi pracownikami. Ta propozycja okazała się świetnym sposobem na mały event integracyjny.

Dodaj Opinię

Impreza z grą w golfa – Koszalin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Impreza z grą w golfa przeznaczona jest dla grup powyżej 10 osób i realizowana jest na obiekcie w Ustroniu Morskim.

Komu podarować imprezę z grą w golfa?

  • Przyszłemu Panu Młodemu jako pomysł na wieczór kawalerski
  • Przyjacielowi jako ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi
  • Każdej osobie, która pragnie spędzić czas z bliskimi w ciekawy sposób

Golf – forma rekreacji dla każdego

Golf jest sportem dla każdego. Choć na pozór wydaje się być jedynie formą rekreacji, wymaga od graczy sprawności fizycznej. W czasie jednej rundy gry w golfa każdy golfista nosząc samodzielnie torbę potrafi spalić nawet 2500 kcal. Jednakże nie zmienia to faktu, że mogą go uprawiać zarówno dorośli jak i dzieci oraz młodzież. Gra w golfa polega na zaliczeniu wszystkich dołków na polu. Przejście przez wszystkie dołki na polu zajmuje średnio 4-6 godzin, a dystans jaki pokonuje się podczas spaceru to około 6 – 8 km.

Impreza

Impreza rozpocznie się poczęstunkiem tj. kawa, herbata, napoje i ciasto. W międzyczasie przedstawione zostaną zasady gry w golfa. Po krótkim szkoleniu z instruktorem uczestnicy będą mogli ze sobą rywalizować (najbliższe położenie piłki od dołka, najdalsze odbicie itp.). Istnieje możliwość organizacji innych konkursów sportowych tj. przeciąganie liny, gra w siatkówkę, rzuty piłką do kosza i wiele innych. W trakcie zabaw zorganizowane zostanie ognisko bądź grill z kiełbaskami, napojami, ciastami i owocami.

Alte Farm

Alte Farm to agroturystyka z zabudową z 1902 roku. Zlokalizowana zaledwie 7 km od morza w Ustroniu Morskim. Oprócz 9 dołkowego pola golfowego na miejscu znajduje się grill i ognisko, plac zabaw, boisko do siatkówki, wypożyczalnia sprzętu sportowego, basen i kawiarnia. Na miejscu organizowane są oprócz gry w golfa: imprezy okolicznościowe, loty motolotnią, szkolenia i konferencje oraz turnieje i pikniki. Zabawa przeznaczona jest dla 10 osób (dorosłych i dzieci).

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • Wręczony zostanie oryginalny upominek
  • Lekcja golfa jest ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu
  • Impreza zorganizowana będzie w gronie najbliższych

Polecamy ten prezent na:

pinezka
Koszalin  - kliknij żeby zmienić

Koszalin   (zmień)

Cena:

Cena: 1 100 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0003596