Jazda na rolkach dla dzieci – lekcja z instruktorem – Chorzów

3731
Indywidualna nauka jazdy dla dzieci prowadzona przez profesjonalnych instruktorów Inline Academy obejmuje zajęcia praktyczne, podczas których mały adept sportu nauczy się podstaw bezpiecznej i poprawnej technicznie jazdy na rolkach. Program lekcji umożliwi dziecku szybkie postępy w treningu, naukę bezpiecznej i płynnej jazdy na rolkach, sposobów zatrzymywania, hamowania i poruszania się po trasach rolkarskich. Zakres nauki będzie dostosowany zgodnie z indywidualnymi preferencjami i możliwościami fizycznymi tak, aby dziecko czerpało z nauki jak najwięcej radości. Wyśmienita i bezpieczna zabawa dla najmłodszych, urozmaicone sposoby nauki jazdy na rolkach pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów z doświadczeniem w nauce dzieci zarówno indywidualnej jak i grupowej.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 33 lokalizacje

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  W okresie zimowym zajęcia prowadzimy na krytym obiekcie Skateinpark w Chorzowie. W ciepłych miesiącach lekcje odbywają się na zewnątrz.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osoby towarzyszące, które będą obecne podczas lekcji. Udział w lekcji bierze jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy naukę na własnych rolkach. Jeżeli nie posiadasz rolek, to szkoła zapewni rolki na czas lekcji.

 • Wymagania

  Minimalny wiek, to 5 lat. Osoby niepełnoletnie muszę posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rolkarstwa, powiązanym z licznymi osiągnięciami oraz ukończonymi kursami.

#Krysia

Zamiast kolejnej bezużytecznej zabawki postanowiliśmy kupić Michasiowi taki voucher. Nie jest przyzwyczajony do niematerialnych prezentów, więc na początku nie był zadowolony, ale potem się przekonał i jego rolkowa pasja rozwija się nadal :)

#Mimi_b

Nie miałam ostatnio pomysłu co zrobić z małą i jakimś dziwnym trafem, los zawiódł mnie tu. Bardzo jestem z Tego faktu zadowolona i ja i Amelka, bo mogłyśmy spróbować czegoś nowego, bardzo mili instruktorzy, zachęcają do nauki jazdy i mają dobre podejście do dzieci

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product