Indywidualna lekcja szermierki — wiele lokalizacji

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 minut.

Lokalizacja

Zależy od wybranej lokalizacji.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Uczestnik samodzielnie wybiera broń, którą chce nauczyć się posługiwać. Lekcja składa się z ćwiczeń rozgrzewkowych i rozciągających (30 min) oraz praktycznej nauki połączonej z teorią (30 min).

Obowiązujący strój

Wygodny strój sportowy i obuwie sportowe na zmianę.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Indywidualna lekcja szermierki — wiele lokalizacji

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualna lekcja szermierki dla 1 lub 2 osób w wybranej lokalizacji (wyłącznie w godzinach treningów, zgodnie z rozkładem dostępnym na stronie www.aramis.pl). Zajęcia trwają 60 min, prowadzi je doświadczona kadra instruktorska.

Komu podarować indywidualną lekcję szermierki?

  • Miłośnikowi sportu i ruchu.

  • Parze, która lubi aktywnie spędzać czas.

  • Osobie, która lubi zdobywać nowe doświadczenia.

Indywidualna lekcja szermierki

Indywidualna lekcja szermierki to doskonała okazja, by przekonać się jak w praktyce wygląda walka bronią białą. Lekcja składa się z ćwiczeń rozgrzewkowych i rozciągających (30 min) oraz praktycznej nauki połączonej z teorią (30 min). Na lekcji prezentujemy podstawy szermierki i poznajemy broń – szablę, szpadę i rapier. Trening składa się z krótkiej rozgrzewki, nauki szermierki, a potem sparingu z instruktorem. Osoba obdarowana nauczy się właściwie prowadzić broń, precyzyjnie trafiać przeciwnika oraz osłaniać przed atakiem. W lekcji może brać udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania oraz wieku. Zapraszamy również kobiety, szermierka do doskonały sport dla pań! Sprzęt i miejsce są zapewnione przez trenera, na zajęcia należy przyjść w dowolnym wygodnym stroju i obuwiu sportowym.

Nowoczesna Szermierka Klasyczna (MCF)

Na poziomie zawodniczym jest to sport ekstremalny, który posiada własne mistrzostwa i zawody ligowe. Zasady podporządkowane są założeniu, że każda walka musi być przeprowadzona tak, jakby broń była ostra, a walka pozwala na użycie innych technik, niż tylko trafienie bronią (np. kopnięcia, uderzenia, dźwignie). Na poziomie amatorskim to doskonały sport dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, kto chce w bezpiecznych warunkach poszukać nowych wrażeń i spróbować ciekawej aktywności.

Bezpieczeństwo

Lekcja szermierki prowadzona jest przez doświadczoną kadrę instruktorską, która posiada wieloletnie doświadczenie w szermierce oraz nauczaniu dyscypliny, zdobywane podczas udziału w zawodach ligowych, kursach instruktorskich oraz praktyce zawodowej. Na czas zajęć uczestnik zostanie zaopatrzony w niezbędny sprzęt. Instruktor zaprezentuje kursantowi broń oraz nauczy się nią posługiwać w bezpieczny i kontrolowany sposób.

Szkoła Szermierki Aramis

Szkoła Szermierki Aramis od 1998 r. uczy Nowoczesnej Szermierki Klasycznej (MCF). To największa szkoła MCF na świecie. Istnieje dla wszystkich, którzy łączą zamiłowanie do sportu i tradycji władania bronią białą. Działa w całej Polsce, MCF rozwija się również na świecie, obecnie głównie w Hiszpanii.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • podarujesz przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci,

  • to ciekawy pomysł na spędzenie czasu z bliską osobą,

  • może okazać się początkiem nowej pasji.

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 250 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto