Indywidualna lekcja szermierki — wiele lokalizacji

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 minut.

Lokalizacja

Zależy od wybranej lokalizacji. Lista aktualnie dostępnych lokalizacji znajduje się na stronie Wykonawcy : https://aramis.pl/grafik/ .

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Uczestnik samodzielnie wybiera broń, którą chce nauczyć się posługiwać. Lekcja składa się z ćwiczeń rozgrzewkowych i rozciągających (30 min) oraz praktycznej nauki połączonej z teorią (30 min).

Obowiązujący strój

Wygodny strój sportowy i obuwie sportowe na zmianę.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Indywidualna lekcja szermierki — wiele lokalizacji

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualna lekcja szermierki dla 1 lub 2 osób w wybranej lokalizacji (wyłącznie w godzinach treningów, zgodnie z rozkładem dostępnym na stronie www.aramis.pl). Zajęcia trwają 60 min, prowadzi je doświadczona kadra instruktorska.

Komu podarować indywidualną lekcję szermierki?

  • Miłośnikowi sportu i ruchu.

  • Parze, która lubi aktywnie spędzać czas.

  • Osobie, która lubi zdobywać nowe doświadczenia.

Indywidualna lekcja szermierki

Indywidualna lekcja szermierki to doskonała okazja, by przekonać się jak w praktyce wygląda walka bronią białą. Lekcja składa się z ćwiczeń rozgrzewkowych i rozciągających (30 min) oraz praktycznej nauki połączonej z teorią (30 min). Na lekcji prezentujemy podstawy szermierki i poznajemy broń – szablę, szpadę i rapier. Trening składa się z krótkiej rozgrzewki, nauki szermierki, a potem sparingu z instruktorem. Osoba obdarowana nauczy się właściwie prowadzić broń, precyzyjnie trafiać przeciwnika oraz osłaniać przed atakiem. W lekcji może brać udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania oraz wieku. Zapraszamy również kobiety, szermierka do doskonały sport dla pań! Sprzęt i miejsce są zapewnione przez trenera, na zajęcia należy przyjść w dowolnym wygodnym stroju i obuwiu sportowym.

Nowoczesna Szermierka Klasyczna (MCF)

Na poziomie zawodniczym jest to sport ekstremalny, który posiada własne mistrzostwa i zawody ligowe. Zasady podporządkowane są założeniu, że każda walka musi być przeprowadzona tak, jakby broń była ostra, a walka pozwala na użycie innych technik, niż tylko trafienie bronią (np. kopnięcia, uderzenia, dźwignie). Na poziomie amatorskim to doskonały sport dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, kto chce w bezpiecznych warunkach poszukać nowych wrażeń i spróbować ciekawej aktywności.

Bezpieczeństwo

Lekcja szermierki prowadzona jest przez doświadczoną kadrę instruktorską, która posiada wieloletnie doświadczenie w szermierce oraz nauczaniu dyscypliny, zdobywane podczas udziału w zawodach ligowych, kursach instruktorskich oraz praktyce zawodowej. Na czas zajęć uczestnik zostanie zaopatrzony w niezbędny sprzęt. Instruktor zaprezentuje kursantowi broń oraz nauczy się nią posługiwać w bezpieczny i kontrolowany sposób.

Szkoła Szermierki Aramis

Szkoła Szermierki Aramis od 1998 r. uczy Nowoczesnej Szermierki Klasycznej (MCF). To największa szkoła MCF na świecie. Istnieje dla wszystkich, którzy łączą zamiłowanie do sportu i tradycji władania bronią białą. Działa w całej Polsce, MCF rozwija się również na świecie, obecnie głównie w Hiszpanii.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • podarujesz przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci,

  • to ciekawy pomysł na spędzenie czasu z bliską osobą,

  • może okazać się początkiem nowej pasji.

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 250 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto