Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Radom

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Lotnisko Radom-Piastów w Jedlińsku, ok. 10 km od Radomia

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój sportowy oraz obuwie na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego/rodzica. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazaniem do realizacji lotu mogą być problemy zdrowotne, głównie z krążeniem krwi. Osoby obdarowane nie mogą być pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających.

Opinie (3)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-21

Niesamowite widoki, przepiękne krajobrazy. Prezent otrzymaliśmy od rodziców z racji rocznicy. Jesteśmy z mężem fanami przygód w powietrzu. SUPER!

2021-04-09

cudowne widoki, super atrakcja, polecam

2020-07-06

Było fantastycznie, uczucie i widoki niesamowite! Najlepszy prezent na 10 rocznicę ślubu jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Dziękujemy!

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Radom

FAQ

08.06.2020

Dzień dobry, czy w związku z obecną sytuacją pandemiczną loty są wykonywane? Jeżeli tak to w jakich dniach, ile trzeba czekać na rezerwację terminu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień lotu umawiany jest indywidualnie z instruktorem ponieważ jest on zależny od pogody. Rezerwację najlepiej zgłosić z wyprzedzeniem min. 7dniowym.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Widokowy lot motoparalotnią dla dwóch osób. Start lotu odbywa się z lotniska Radom-Piastów w Jedlińsku, ok. 10 km od Radomia. Loty realizowane są pojedynczo, jeden po drugim. W zależności od wybranego wariantu lot trwa ok. 15 lub 25 minut.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Osobom aktywnym, które nie boją się nowych wyzwań
  • Miłośnikom adrenaliny i emocjonujących przygód
  • Wszystkim, którzy zawsze marzyli o lataniu

Lot motoparalotnią dla dwóch osób

Lot motoparalotnią dla dwóch osób to doskonały pomysł na prezent, który pozwoli obdarowanym ciekawie spędzić czas i przeżyć niezapomnianą przygodę. Motoparalotnia pozwala na bliski kontakt z przestrzenią i czerpanie radości z lotu wszystkimi zmysłami, dostarczając przy tym maksimum pozytywnych emocji. Program lotu jest dostosowany do preferencji uczestnika. Może być to zatem spokojny lot widokowy lub też lot z otrymi manewrami i dużymi przeciążeniami, dostarczający większej dawki adrenaliny. Lot motoparalotnią trwa do wyboru ok. 15 lub 25 minut.

Widoki

Lot motoparalotnią realizowany jest na wysokości 250-1000 m nad ziemią. W zależności od wybranego kierunku, w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Radomia, lasy i łąki okalające miejscowość Jedlińsk, rozległe kompleksy leśne Kozienickiego Parku Krajobrazowego oraz dolinę Wisły. 

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do lotu osoby obdarowane przejdą krótkie szkolenie teoretyczne i zapoznają się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Loty realizowane są pojedynczo, w tandemie z pilotem. Pilot Konrad Ziębakowski jest członkiem Aeroklubu Radomskiego, czynnym uczestnikiem zawodów mikrolotowych. W 2017 zajął II miejsce w Mikrolotowych Mistrzostwach Polski.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenia o lataniu
  • stwarza okazję, by wspólnie z bliską osobą przeżyć niecodzienną przygodę
  • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 

Realizacja

Sky-Life Konrad Ziębakowski

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent na:

pinezka
Czas trwania:  15 minut

Cena: 720 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto