Lot balonem – okazja cenowa

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okazyjnej cenie. Lot trwa 1 godzinę i realizowany jest w kilkuosobowych grupach. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi podniebnych atrakcji
 • Każdemu, kto marzy o podróży w gondoli balonu
 • Wszystkim, którzy chcieliby przekonać się, jakie uczucia towarzyszą podczas lotu balonem

Lot balonem

Widokowy lot balonem to niezapomniana wyprawa, która dostarcza wspaniałych widoków, emocji i wspomnień na długi czas. Kolorowa czasza balonu wypełniona gorącym powietrzem, którego syk przyprawia o dodatkowy dreszczyk, wznosi uczestników na kilkaset metrów nad pięknymi okolicami miast w całej Polsce. Lot balonem w okazyjnej cenie zobowiązuje osobę obdarowaną do spełnienia pewnych warunków. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę wybranego miasta oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz niezapomniane przeżycie
 • Spełniasz marzenie o lataniu balonem
 • Stwarzasz okazję do spojrzenia na świat z nowej perspektywy
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Białystok 399 zł Gdańsk 399 zł Kazimierz Dolny 399 zł Kraków 399 zł Lublin 399 zł Olsztyn 399 zł Opole 399 zł Poznań 399 zł Suwałki 399 zł Toruń 399 zł Warszawa 399 zł Wrocław 399 zł Zakopane 399 zł Zielona Góra 399 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł