Romantyczny lot balonem dla dwojga

Romantyczny lot balonem z niespodzianką dla dwojga w wybranej lokalizacji. Lot trwa ok. 1 godzinę i uczestniczą w nim jedynie osoby obdarowane prezentem.

Komu podarować romantyczny lot balonem?

 • Partnerce, której zamierzasz się oświadczyć
 • Rodzicom z okazji rocznicy ślubu
 • Zakochanym, którzy marzą o wspólnej przygodzie

Romantyczny lot balonem

Lot balonem na wyłączność z bliską osobą to wspaniała przygoda, która pozostawi piękne wspomnienia. To okazja, by podziwiać znane miasta i ich okolice z zupełnie innej perspektywy, która pozwoli na nowo spojrzeć na świat. Unoszenie się nad wierzchołkami drzew i chmurami daje niesamowite uczucie wolności, które dzielone z bliską osobą jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Lot trwa ok. 1 godzinę, jednak na realizację atrakcji należy przeznaczyć ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę wybranego miasta oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Prelekcja o technikach latania
 4. Lot balonem (ok. 1 h)
 5. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 6. Niespodzianka w postaci kwiatów na pokładzie balonu
 7. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 8. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 9. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana i poczęstunkiem
 10. Zdjęcia lub film z lotu
 11. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest spełnieniem marzeń o locie balonem
 • To okazja do wspólnej przygody
 • Wręczasz oryginalny prezent, pełen niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Białystok 1 578 zł Gdańsk 1 578 zł Kazimierz Dolny 1 578 zł Kraków 1 578 zł Lublin 1 578 zł Olsztyn 1 578 zł Opole 1 578 zł Poznań 1 578 zł Suwałki 1 578 zł Toruń 1 578 zł Warszawa 1 578 zł Wrocław 1 578 zł Zakopane 1 578 zł Zielona Góra 1 578 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł