Jazda BMW I8

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda za kierownicą BMW I8 realizowana jest podczas eventu motoryzacyjnego na wybranym torze w Polsce. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu obsługi pojazdu i zasad bezpieczeństwa. Podczas jazdy na miejscu pasażera zasiada instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem przejazdu.

Komu podarować jazdę BMW I8?

  • Osobie, która uwielbia szybkie samochody

  • Miłośnikowi marki BMW

  • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą sportowego auta

Atrakcja

Jazda BMW I8 na torze stanowi idealną okazję do sprawdzenia własnych możliwości za kierownicą sportowego auta. Prowadzenia auta, które dysponuje ogromną mocą oraz jazda po krętym torze wyścigowym wymaga nie lada umiejętności. Wszelkich wskazówek dotyczących sportowej jazdy i zasad obowiązujących na torze wyścigowym udziela instruktor podczas krótkiego szkolenia. Instruktor służy radą również w czasie przejazdu, ponieważ zajmuje miejsce pasażera.

BMW I8 

BMW I8 to niesamowity samochód sportowy, który przyspiesza do setki jedynie w 4,4 sekundy. Samochód posiada silnik spalinowy 1,5 Turbo oraz elektryczny, a jego moc to aż 362 KM. BMW I8 to samochód, który oszałamia swoim wyglądem, a jego parametry i osiągi zachwycą każdego! 

PARAMETRY

  • Silnik: 1,5 Turbo + elektryczny

  • Prędkość maksymalna: 250 km/h

  • Przyspieszenie: do 100 km/h w 4,4 sekundy

  • Moc: 362 KM

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca, który zajmuje miejsce pasażera.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca zajmuje miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnisz motoryzacyjne marzenie bliskiej osoby

  • Jazda odbywa się po profesjonalnym torze

  • Podarujesz możliwość jazdy za kierownicą BMW I8

Czytaj więcej

Cena od: 449 zł

Dostępne w
11 lokalizacjach!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny