Jazda za kierownicą GKD Legend

(11)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda roadsterem GKD Legend za kierownicą. Jazdy odbywają się na zamkniętych obiektach motoryzacyjnych pod opieką obsługi toru.

Komu podarować jazdę za kierownicą GKD Legend?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta
 • Miłośnikowi klasycznych aut minionych lat
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą super auta

Atrakcja

Jazda za kierownicą GKD Legend po krętym i wymagającym torze wyścigowym wymaga nie lada umiejętności. Jest to okazja do sprawdzenia własnych możliwości za kierownicą auta o agresywnym temperamencie w warunkach torowych. Szczegóły na temat auta oraz sportowej jazdy przekaże instruktor, który uczestniczy w jeździe jako pasażer.

GKD Lotus Super 7

GKD Legend to lekki, sportowy samochód produkowany przez brytyjską markę GKD Sports Cars. Był to pierwszy Lotus 7 bazujący na podzespołach BMW 3, wykorzystujący m.in.: hamulce, kolumnę kierownicy, dolny wałek kierowniczy, silnik, skrzynię biegów.

Parametry

 • Moc silnika: 140 KM
 • Prędkość maksymalna: 190 km/h
 • Pojemność silnika: 1800 cm³
 • Przyśpieszenie 0-100 km/h : 5,1 s

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji 
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą GKD Legend
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji

Jazda GKD Legend odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce legendarnym super samochodem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

 

Cena od: 175 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!