Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym – Tor Silesia Ring

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

3 okrążenia

Lokalizacja

Tor Silesia Ring, Kamień Śląski, Lotnicza 5-7, ok. 24 km od centrum Opola

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. Usługa sezonowa realizowana w trakcie eventów motoryzacyjnych partnerów Formula Drive.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Wygodny strój, niekrępujący ruchów. Organizator na czas przejazdu zapewnia kask.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i/lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Maksymalny wzrost 190 cm, szczupła budowa ciała. Nie ma ograniczenia wieku. Wzrost minimalny to 150 cm. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym – Tor Silesia Ring

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda bolidem Formuły 1 na miejscu pasażera, realizowana na torze Silesia Ring, ok. 24 km od Opola. Atrakcja obejmuje przejazd 3 okrążeń toru, co łącznie daje dystans ok. 11 km. Uczestnik zajmuje w bolidzie miejsce za instruktorem, który w czasie jazdy pełni rolę kierowcy. W zależności od wybranej opcji, możliwe nagrywanie jazdy.

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w terminie 6-9 czerwca 2024. Rezerwacje na terminy przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Komu podarować jazdę Formułą 1 jako pasażer?

 • pasjonatowi Formuły 1, który zawsze marzył o przejażdżce bolidem
 • miłośnikowi motoryzacji i unikatowych pojazdów
 • każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomniane motoryzacyjne emocje

Jazda bolidem Formuły 1 jako pasażer

Jazda bolidem Formuły 1 na miejscu pasażera to okazja by zaznać emocji dotąd zarezerwowanych tylko dla nielicznych i prawdziwe spełnienie marzeń każdego fana motoryzacji i wyścigów F1. Przejazd realizowany jest specjalnie skonstruowanym bolidem dwumiejscowym, przystosowanym do organizacji jazd typu co-drive. Uczestnik zajmuje w bolidzie miejsce za instruktorem, który w czasie jazdy pełni rolę kierowcy. Atrakcja obejmuje przejazd 3  okrążeń Toru Silesia Ring, co łącznie daje dystans ok. 11 km.

Filmowanie

Nagranie przejazdu zostanie wykonane dwoma kamerami typu go-pro zamontowanymi w kokpicie bolidu. Nagrania zostaną poddane podstawowemu montażowi i obróbce. Link do pobrania filmu zostanie udostępniony na adres e-mail klienta w terminie do 14 dni od daty przejazdu.

Historia pojazdu

Bolid, którym realizowany jest przejazd to specjalnie skonstruowany i unikatowy na skalę światową pojazd. Powstał na bazie modelu BMW Sauber F1.06 z 2006 r - to właśnie w tym roku swoją karierę w Formule 1 zaczynał Robert Kubica i kto wie, może nawet siedział w tym właśnie pojeździe? Zmodyfikowane nadwozie pojazdu umożliwia realizację jazd typu co-drive, w których kierowcą bolidu jest instruktor i zajmuje on miejsce z przodu pojazdu, natomiast osoba obdarowana siada z tyłu za instruktorem na miejscu pasażera.

Parametry techniczne

 • Przyspieszenie: 0-200 km/h w 5,5 sekundy
 • Prędkość maksymalna: 330 km/h
 • Waga: 580 kg
 • Silnik: V8
 • Skrzynia biegów: sześciobiegowa, sekwencyjna
 • Moc: 610 KM przy 12.000 obr/min
 • Tarcze hamulcowe: Brembo

Tor Silesia Ring

Tor Kamień Śląski - okolice Opola

Tor Silesia Ring zlokalizowany jest w miejscowości Kamień Śląski, leżącej w odległości 24 km od centrum Opola. Jest najnowszym torem wyścigowym w Polsce i drugim pod względem długości nitki, która wynosi 3 636 metrów. Pętla toru o szerokości od 12 m w najwęższym miejscu do 15 m w najszerszym pokryta jest asfaltową nawierzchnią, gwarantującą dużą przyczepność. Trasa przejazdu jest zróżnicowana. Składa się z 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych) i wielu odcinków prostych, pozwalających rozwijać duże prędkości. Najdłuższa prosta na torze mierzy 730 metrów długości. Tor zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są na terenie zamkniętego toru wyścigowego podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa sztab specjalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, a same jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. W czasie jazdy uczestnik zajmuje w bolidzie miejsce pasażera, a pojazd prowadzi instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o przejażdżce prawdziwym bolidem Formuły 1
 • stwarza okazję do udziału w evencie motoryzacyjnym na torze wyścigowym
 • dostarcza niezapomnianych motoryzacyjnych emocji, których do tej pory doświadczyć mogli tylko nieliczni

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

Tor Silesia Ring (Kamień Śląski, Opole)   (zmień)

Cena:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Liczba okrążeń:  3 okrążenia

Cena: 3 499 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto