Jazda gokartem dla dwojga / Cała Polska

Sprawdźcie swoje umiejętności za kierownicą gokarta. Zobaczcie od czego zaczynali kierowcy Formuły 1, m.in.: Fernando Alonso, Robert Kubica, Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen, Jenson Button, Felipe Massa czy Michael Schumacher. Do Waszej dyspozycji oddajemy wiele torów w całej Polsce, między innymi najdłuższy halowy tor kartingowy Racing Center Warsaw. Tory zostały zaprojektowane tak, by spełnić wymagania zarówno miłośników dobrej zabawy, jak i sportowców trenujących do zawodów. Poczujecie adrenalinę na szybkich prostych i sprawdzicie swoje umiejętności panowania nad kierownicą podczas ciasnych zakrętów. Tor kartingowy jest też idealnym miejscem do treningu dla kierowców, którzy chcą poćwiczyć technikę jazdy, nauczyć się bezpiecznego pokonywania zakrętów lub jazdy w poślizgu kontrolowanym. Pobijajcie własne rekordy, urywając kolejne setne sekundy. Sprawdźcie swoje predyspozycje do zostania kierowcą wyścigowym. Po przyjeździe na miejsce otrzymacie pełną odprawę od jednego z instruktorów wraz z potrzebnym sprzętem. Zasiądźcie w mini bolidach i pokażcie, co potraficie na prawdziwym torze kartingowym.

Jazda gokartem dostępna w lokalizacjach:

 • Olsztyn, Wrocław, Płock, Rzeszów, Warszawa, Kielce, Kraków, Sosnowiec - przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych
 • Poznań, Trójmiasto, Łódź - od kwietnia do października, pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Możecie wybrać jedną, dowolną lokalizację spośród dostępnych i zrealizować jazdę w najbardziej dogodnym dla Was miejscu. Jeśli chcesz kupić voucher na konkretną lokalizacje, przejdź do produktu Jazda Gokartem dla dwojga.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Poznań, Olsztyn, Wrocław, Płock, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce, Trójmiasto, Białystok

 • Czas trwania

  Czas jazdy jest uzależniony od lokalizacji (2x 8, 2x 10 lub 2x 12 minut).

 • Pogoda

  W zależności od lokalizacji. Olsztyn, Płock, Rzeszów, Warszawa, Kraków, Białystok - cały rok. Wrocław, Łódź, Poznań - od kwietnia do października, pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca)

 • Informacje dla oglądających

  Istnieje możliwość zaproszenia osoby towarzyszącej jako widza.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, nie krępujący ruchów. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  W zależności od lokalizacji udostępnimy Państwu gokarty firm: SODI KART, TOBI KATR, DINO LEISURE KART o mocy 6,5 KM i pojemności 200 ccm. W lokalizacji Warszawa, jeśli realizujący nie posiada, niezbędnę będzie wykupienie na torze karty rejestracyjnej

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł