Jazda gokartem dla dwóch osób - wiele lokalizacji

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Jazda gokartem dla dwóch osób na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Atrakcja dostępna w wielu miastach w całej Polsce. Osoby obdarowane same wybierają najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.


Osoby obdarowane przy rezerwacji wybierają lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawiają się na torze z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu podarować jazdę gokartem dla dwóch osób?

  • Miłośnikom wyścigów samochodowych
  • Fanom bolidów i Formuły 1
  • Wszystkim, którzy chcieliby ciekawie spędzić czas i zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji

Jazda gokartem dla dwóch osób

Jazda gokartem dla dwóch osób to pełna adrenaliny przygoda, która na długo zapisze się w pamięci każdego fana bolidów. Osoby obdarowane będą miały okazję zobaczyć, od czego zaczynali kierowcy Formuły 1 m.in. Fernando Alonso, Robert Kubica czy Michael Schumacher i sprawdzić swoje umiejętności panowania nad kierownicą. 

Osoby obdarowane same wybierają jedną, dowolną lokalizację spośród dostępnych, dzięki czemu będą mogły zrealizować jazdę w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu.

Bezpieczeństwo

Jazda gokartem jest najbezpieczniejszym ze sportów motoryzacyjnych. Jazdy odbywają się na specjalnie przygotowanych torach kartingowych i są nadzorowane przez odpowiednio przeszkoloną obsługę. Przed przystąpieniem do jazdy, uczestnicy przejdą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz zapoznają się z sygnalizacją i znaczeniem flag. Na czas realizacji uczestnicy otrzymają kaski. Kobiety zobowiązane są związać włosy i w całości schować je pod kaskiem. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa i stwarzania zagrożenia na torze, instruktor przerywa jazdę i udziela upomnienia, bądź nakazuje uczestnikom opuszczenie toru. Zabroniona jest jazda pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenie o udziale w wyścigach na torze kartingowym
  • stwarza okazję by ciekawie spędzić czas z bliską osobą
  • dostarcza niezapomnianych motoryzacyjnych emocji

Opinie (2)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-21

najlepszy prezent od dziewczyny, polecam

2021-04-20

to najlepsza atrakcja dla każdego. polecam fajna zabawa, z odrobiną adrenaliny

Dodaj Opinię

Jazda gokartem dla dwóch osób - wiele lokalizacji

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 109 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000708