Jazda gokartem dla dwojga - cała Polska

3391

Jazda gokartem dla dwóch osób na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Atrakcja dostępna w 11 miastach w całej Polsce. Osoby obdarowane same wybierają dogodną dla siebie lokalizację.

Komu podarować jazdę gokartem dla dwojga?

 • Miłośnikom wyścigów samochodowych
 • Fanom bolidów i Formuły 1
 • Wszystkim, którzy chcieliby ciekawie spędzić czas i zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji

Atrakcja

Jazda gokartem dla dwojga to pełna adrenaliny przygoda, która na długo zapisze się w pamięci każdego fana bolidów. Osoby obdarowane będą miały okazję zobaczyć, od czego zaczynali kierowcy Formuły 1 m.in. Fernando Alonso, Robert Kubica czy Michael Schumacher i sprawdzić swoje umiejętności panowania nad kierownicą. Do dyspozycji obdarowanych oddajemy 11 torów w całej Polsce, w tym najdłuższy halowy tor kartingowy Racing Center Warsaw. 

Dostępne lokalizacje

 • Warszawa, Wrocław, Kraków, Sosnowiec, Płock, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Białystok - atrakcja realizowana przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych;
 • Poznań, Łódź - atrakcja realizowana od kwietnia do października, pogoda może uniemożliwić realizację - w takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin; ostateczną decyzję o możliwości realizacji podejmuje wykonawca.

Osoby obdarowane same wybierają jedną, dowolną lokalizację spośród dostępnych, dzięki czemu będą mogły zrealizować jazdę w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu.

Bezpieczeństwo

Jazda gokartem jest najbezpieczniejszym ze sportów motoryzacyjnych. Jazdy odbywają się na specjalnie przygotowanych torach kartingowych i są nadzorowane przez odpowiednio przeszkoloną obsługę. Przed przystąpieniem do jazdy, uczestnicy przejdą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz zapoznają się z sygnalizacją i znaczeniem flag. Na czas realizacji uczestnicy otrzymają kaski. Kobiety zobowiązane są związać włosy i w całości schować je pod kaskiem. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa i stwarzania zagrożenia na torze, instruktor przerywa jazdę i udziela upomnienia, bądź nakazuje uczestnikom opuszczenie toru. Zabroniona jest jazda pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o udziale w wyścigach na torze kartingowym
 • Stworzysz okazję by ciekawie spędzić czas z bliską osobą
 • Podarujesz niezapomniany prezent pełen motoryzacyjnych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 49 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Sosnowiec, Płock, Rzeszów, Kielce, Opole, Olsztyn, Białystok, Toruń.

 • Czas trwania

  W zależności od wybranej lokalizacji jazda gokartem trwa ok. 8-10 minut dla każdej z osób.

 • Pogoda

  W zależności od lokalizacji. Poznań, Łódź, Toruń, Koszalin - pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W pozostałych lokalizacjach jazdy odbywają się przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie na płaskiej podeszwie. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  W zależności od lokalizacji udostępnimy Państwu gokarty firm: SODI KART, TOBI KATR, DINO LEISURE KART o mocy 6,5 KM i pojemności 200 ccm. W lokalizacji Warszawa niezbędne jest wykupienie na torze karty rejestracyjnej.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product