Jazda gokartem dla dzieci

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda gokartem dla dzieci na profesjonalnych torach kartingowych. Czas trwania jazdy i rodzaj pojazdu uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować jazdę gokartem dla dzieci?

  • Dziecku, które interesuje się motoryzacją
  • Młodszemu bratu, który marzy o samodzielnej przejażdżce
  • Nastolatkowi, który lubi aktywnie spędzać czas

Jazda gokartem dla dzieci

Jazda gokartem to podarunek, dzięki któremu rozwiniesz motoryzacyjną pasję dziecka i obudzisz w nim chęć do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jazda realizowana jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu, którego wymiary i parametry dostosowane są do potrzeb najmłodszych użytkowników. Przejażdżka pozwoli spełnić marzenie o samodzielnym prowadzeniu pojazdu, a towarzyszące jej emocje wywołają bezcenną radość u młodego kierowcy. Nad bezpieczeństwem atrakcji czuwać będzie doświadczona załoga toru. Pracownicy udzielą wszelkich wskazówek dotyczących obsługi gokartu.

Bezpieczeństwo

Gokarty to najbezpieczniejszy ze sportów motoryzacyjnych. Przed przystąpieniem do realizacji uczestnicy otrzymają kaski, pod którymi należy schować w całości włosy. Młodzi kierowcy przejdą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji i znaczenia flag. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa i stwarzania zagrożenia na torze, instruktor przerywa jazdę i udziela upomnienia bądź w szczególnych przypadkach nakazuje uczestnikowi opuszczenie toru.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza możliwość sprawdzenia się w roli kierowcy
  • Jest okazją do przeżycia fantastycznej, motoryzacyjnej przygody
  • Dostarczy mnóstwo niezapomnianych wrażeń i emocji

Cena od: 59 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: