Jazda gokartem – wiele lokalizacji

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Jazda gokartem na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji spośród dostępnych lokalizacji.


Osoba obdarowana przy rezerwacji wybiera lokalizację. Następnie w zarezerwowanym terminie zjawia się na torze z voucherem prezentowym. Lokalizacje mogą ulec zmianie między chwilą zakupu, a rezerwacją. Aktualna lista dostępnych lokalizacji znajduje się poniżej.


Komu podarować jazdę gokartem?

  • Miłośnikowi Formuły 1, który chciałby sprawdzić się w roli kierowcy bolidu
  • Nastolatkowi, który marzy o karierze kierowcy wyścigowego
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć pełną adrenaliny motoryzacyjną przygodę

Jazda gokartem

Jazda gokartem to niezapomniana przygoda, która pozwala zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji. To właśnie na torze kartingowym zaczynali swoją karierę niemal wszyscy zawodowi kierowcy wyścigowi i rajdowi. Tor kartingowy to miejsce przystosowane do dynamicznej jazdy, pozwalające na ćwiczenie refleksu, techniki jazdy i panowania nad pojazdem. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą gokarta i zobacz od czego zaczynali kierowcy Formuły 1, m.in. Fernando Alonso, Robert Kubica, Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen, Jenson Button, Felipe Massa czy Michael Schumacher. 

Osoba obdarowana sama wybiera jedną, dowolną lokalizację spośród dostępnych, dzięki czemu będzie mogła zrealizować jazdę w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu.

Bezpieczeństwo

Jazda gokartem to najbezpieczniejszy ze sportów motoryzacyjnych. Jazdy realizowane są na specjalnie przygotowanych torach i nadzorowane przez odpowiednio przeszkoloną obsługę. Zanim uczestnik wyjedzie na tor, przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji toru i znaczenia stosowanych flag, a także zachowania się w razie awarii i zatrzymania gokarta. Na czas jazdy uczestnik otrzyma kask. Kobiety mają obowiązek związać włosy i schować je w całości pod kaskiem. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa, bądź stwarzania zagrożenia na torze, pracownicy obsługi przerywają jazdę i udzielają pouczenia, bądź nakazują uczestnikowi opuszczenie toru. Na torze kartingowym obowiązuje zakaz jazdy pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o ekstremalnej przejażdżce po torze kartingowym
  • Podarujesz niezapomniane motoryzacyjne emocje
  • Stworzysz okazję do sprawdzenia się w roli kierowcy wyścigowego 

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda gokartem – wiele lokalizacji

Realizacja

Cena: 69 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000706