Jazda gokartem – wiele lokalizacji

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Jazda gokartem trwa 8-10 minut w zależności od wybranej lokalizacji.

Lokalizacja

Dostępne lokalizacje: Bielsko-Biała, Częstochowa, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Rzeszów, Sopot, Sosnowiec, Tarnów, Warszawa, Wrocław

Pogoda

W zależności od lokalizacji. Poznań, Łódź, Toruń, Koszalin - pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W pozostałych lokalizacjach jazdy odbywają się przez cały rok.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała przejazd.

Wymagania

Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Maksymalny wzrost: 200 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką prawnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

W zależności od lokalizacji udostępnimy Państwu gokarty firm: SODI KART, TOBI KATR, DINO LEISURE KART o mocy 6,5 KM. W lokalizacji Warszawa, jeśli realizujący nie posiada, niezbędne będzie wykupienie na torze karty rejestracyjnej

Ważność vouchera

365

2019-10-04
4/5

Niesamowita jazda

Ten prezent był świetny. Zawsze chciałam przejechać się prawdziwym gokartem, a nie takim z wesołego miasteczka. Frajda gwarantowana.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

10.07.2020

Dzień dobry, czy podczas jazdy trzeba mieć na sobie maseczkę?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, wszystko zależy od tego kiedy będzie Pani realizować voucher i jakie będę wtedy obowiązywać obostrzenia. 

30.09.2019

Witam, Czy istnieje ograniczenie wiekowe u dzieci? Chodzi mi dokładnie o dziecko w wieku 9 lat. Czy są przeciwwskazania?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego na miejscu realizacji. Proszę podać preferowaną lokalizację. Zweryfikujemy wytyczne dot. minimalnego wzrostu uczestnika.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda gokartem na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Atrakcja może zostać zrealizowania w jednym z 11 miast w całej Polsce - osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji.

Komu podarować jazdę gokartem?

  • Miłośnikowi Formuły 1, który chciałby sprawdzić się w roli kierowcy bolidu
  • Nastolatkowi, który marzy o karierze kierowcy wyścigowego
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć pełną adrenaliny motoryzacyjną przygodę

Atrakcja

Jazda gokartem to niezapomniana przygoda, która pozwala zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji. To właśnie na torze kartingowym zaczynali swoją karierę niemal wszyscy zawodowi kierowcy wyścigowi i rajdowi. Tor kartingowy to miejsce przystosowane do dynamicznej jazdy, pozwalające na ćwiczenie refleksu, techniki jazdy i panowania nad pojazdem. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą gokarta i zobacz od czego zaczynali kierowcy Formuły 1, m.in. Fernando Alonso, Robert Kubica, Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen, Jenson Button, Felipe Massa czy Michael Schumacher. Do Twojej dyspozycji oddajemy 11 torów w całej Polsce, w tym najdłuższy halowy tor kartingowy Racing Center Warsaw. 

Dostępne lokalizacje

  • Olsztyn, Wrocław, Płock, Rzeszów, Warszawa, Kielce, Kraków, Sosnowiec - przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych
  • Poznań, Łódź - od kwietnia do października, pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Osoba obdarowana sama wybiera jedną, dowolną lokalizację spośród dostępnych, dzięki czemu będzie mogła zrealizować jazdę w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu.

Bezpieczeństwo

Jazda gokartem to najbezpieczniejszy ze sportów motoryzacyjnych. Jazdy realizowane są na specjalnie przygotowanych torach i nadzorowane przez odpowiednio przeszkoloną obsługę. Zanim uczestnik wyjedzie na tor, przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji toru i znaczenia stosowanych flag, a także zachowania się w razie awarii i zatrzymania gokarta. Na czas jazdy uczestnik otrzyma kask. Kobiety mają obowiązek związać włosy i schować je w całości pod kaskiem. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa, bądź stwarzania zagrożenia na torze, pracownicy obsługi przerywają jazdę i udzielają pouczenia, bądź nakazują uczestnikowi opuszczenie toru. Na torze kartingowym obowiązuje zakaz jazdy pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o ekstremalnej przejażdżce po torze kartingowym
  • Podarujesz niezapomniane motoryzacyjne emocje
  • Stworzysz okazję do sprawdzenia się w roli kierowcy wyścigowego 
Czytaj więcej

Cena: 50 zł

P0000706

Ocena 

4/5
1