Jazda za kierownicą McLaren 570GT

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda w roli kierowcy McLarena 570GT realizowana na wybranych torach wyścigowych na terenie Polski. Dostępna ilość okrążeń uzależniona jest od wybranej lokalizacji. Atrakcja realizowana pod okiem doświadczonego instruktora-kierowcy, który zajmuje miejsce pasażera.

Komu podarować sportową jazdę McLarenem 570GT?

  • Przyjacielowi, który pasjonuje się motoryzacją

  • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

  • Każdemu, kto marzy o jeździe sportowym samochodem

McLaren 570GT

Marka McLaren zawsze wyznaczała kierunek rozwoju technologicznego, stając się dla wielu producentów luksusowych aut prawdziwym ideałem i niedoścignionym wzorem. Model 570GT posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego. Auto łączy w sobie doskonałe osiągi z niesamowitymi wrażeniami płynącymi z jazdy. To idealne zestawienie luksusu i praktyczności.

Parametry

Silnik: 3799 cm3 V8

Moc: 570 KM

Prędkość MAX: 328km/h

Do 100km/h: 3,4s

Skrzynia biegów: automatyczna

Napęd: tył

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca wyścigowy zajmuje miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To świetny pomysł na prezent, ponieważ…

  • Pozwala na udział w motoryzacyjnej przygodzie

  • Stwarza niecodzienną możliwość jazdy sportowym McLarenem

  • Pozwala sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnym torze wyścigowym.

Cena od: 599 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!