Jazda za kierownicą BMW E46

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

 Przejażdżka za kierownicą BMW E46 na wybranym torze wyścigowym. Przed przejażdżką odbywa się krótkie szkolenie, podczas którego instruktor przekazuje niezbędne informacje na temat bezpieczeństwa i zasad realizacji.

Komu podarować jazdę za kierownicą BMW?

 • mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją
 • fanowi marki BMW
 • każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy BMW

Atrakcja

Jazda BMW E46 to możliwość testowania sportowego auta na terenie toru wyścigowego – w miejscu, gdzie na co dzień sportową jazdę doskonalą zawodowi kierowcy. Jazda za kierownicą BMW realizowana jest w czasie eventu motoryzacyjnego na jednym z polskich torów wyścigowych. Przed przejażdżką odbywa się krótki instruktaż  dotyczący zasad obowiązujących na torze oraz specyfiki auta. Szkolenie przeprowadza instruktor, który również bierze udział w jeździe, ponieważ zajmuje miejsce pasażera.

BMW 330 Ci E46

BMW E46 to samochód osobowy, będący kontynuacją serii 3. Produkowany był w latach 1998-2007 z przeznaczeniem na dwanaście rynków: europejski, amerykański, chiński, egipski, meksykański, indonezyjski, malezyjski, rosyjski, filipiński, tajlandzki, wietnamski i południowoafrykański. W każdym roku produkcji model wybierany był do pierwszej dziesiątki najlepszych samochodów, publikowanej przez magazyn „Car nad Driver”.

Parametry

 • Pojemność: 2979 cm3
 • Moc: 231 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 6.5 s
 • Prędkość maksymalna: 250 km/h
 • Napęd: RWD

Bezpieczeństwo

Jazdy super autami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą BMW
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji

Jazda BMW odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • podarujesz możliwość poprowadzenia auta, o którym marzą miliony mężczyzn
 • to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności
 • przejażdżka BMW  gwarantuje niezapomniane wspomnienia
 • to prezent odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny

Cena od: 159 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: