Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Ułęż

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały jazdę.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (12)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-08

Super zabawa i emocje

2023-08-02

Super super super po prostu zajefajna zabawa

2020-03-30

Pojazd tak przyśpiesza że czujesz jak mózg uciska Ci na tylną część czaszki. Moja żona już wie że przy każdej kolejnej okazji chcę więcej takich prezentów. Urodziny i imieniny mogę obchodzić co miesiąc ;)

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Ułęż

FAQ

24.09.2020
Witam, czy na początku przejazdu jest jakaś jazda zapoznawcza?
Odpowiedź z 24.09.2020
Witam, nie ma jazdy zapoznawczej. Uczestnik po przybyciu na miejsce, zostaje zapoznany z pojazdem i zasadami bezpieczeństwa. Następnie zasiada za kierownicą, a na miejscu pasażera siada instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i udziela cennych wskazówek w czasie jazdy
16.06.2020
Czy przed jednym okrążeniem jest okrązenie probne
Odpowiedź z 23.06.2020
Jazdy nie przewidują okrążeń próbnych
07.04.2018
Witam Czy przejazd byłby możliwy dla osoby niepełnoletniej (16 latka) ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedź z 19.04.2018
Jazda za kierownicą jest dostępna dla osób pełnoletnich, które posiadają prawo jazdy. Dla 16-latka mamy w ofercie przejazd jako pasażer. 
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą bolidu Ariel Atom odbywa się na torze Ułęż podczas eventu motoryzacyjnego. Długość jednego okrążenia toru wynosi 2,5 km.

Komu podarować jazdę bolidem?

 • Każdemu miłośnikowi motoryzacji
 • Kobiecie, która lubi szybką jazdę
 • Mężczyźnie, który chciałby spróbować swoich sił na profesjonalnym torze

Jazda za kierownicą Ariel Atom

Po przybyciu na tor uczestnik spotka się z instruktorem, który pokrótce zapozna go z pojazdem i zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie toru. Następnie obdarowany zajmie miejsce za kierownicą, na miejscu pasażera zasiądzie kierowca rajdowy, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem realizacji, a także udzieli wskazówek, dzięki którym lepiej będzie można wykorzystać potencjał pojazdu. Po zakończonej realizacji uczestnik może dalej uczestniczyć w evencie i obserwować przejazdy innych samochodów.

Ariel Atom

Ariel Atom to rodzaj bolidu, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu, co przekłada się na jego niewielką masę całkowitą. Auto jest niezwykle szybkie -przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy. W roku 2011 Ariel Atom 500 ustanowił rekord na torze testowym Top Gear. Czas 1:15:1 pozwolił na przyznanie mu tytułu najszybszego samochodu.

Parametry

 • Silnik: rzędowy 4-cylindrowy
 • Moc: 304 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,7 s
 • Prędkość maksymalna: 249 km/h
 • Pojemność: 1998 cm3,
 • Napęd: tylny,
 • Skrzynia biegów: 6-biegowa

Tor Ułęż

Tor Ułęż - okolice Ryk, niecałe 100km od Warszawy

Tor Ułęż jest obiektem, który zapewnia idealne warunki do przetestowania superaut Twoich marzeń! Doskonała lokalizacja - ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od Lublina sprawia, że na wszelkiego rodzaju imprezy motoryzacyjne zjeżdzają fani czterech kółek z całej Polski! MotoPark Ułęż to pozostałość po dawnym lotnisku wojskowym. Do dyspozycji kierowców oddany został tor o długości 2,5 km. Szerokość toru wahająca się między 10-30 metrów umożliwia manewrowanie pojazdem w dowolny sposób. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność, a co za tym idzie - pełne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuje miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełniasz marzenie o jeździe luksusowym autem
 • Podarujesz możliwość jazdy na profesjonalnym torze
 • To prezent, o którym marzy każdy miłośnik motoryzacji


Zobacz również inne nasze propozycje na prezent na 18 dla kolegi!

Polecamy ten prezent dla:

Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 299 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto