Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Wrocław-Krzywa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Wrocław-Krzywa, Osła 1JA, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów termin realizacji może ulec zmianie. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały jazdę.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-14

Bardzo polecam, co prawda jedno okrążenie to za mało, warto się przejechać jako pasażer i jako kierowca. Tor w miejscowości Osła jest stosunkowo krótki, warto też udać sie na dłuższy tor.

2023-09-24

Organizacja eventu, jak i sam przejazd jak najbardziej w porządku. Obsługa dba o to żeby było miło i w dobrej atmosferze. W trakcie przejazdu instruktor bierze pod uwagę umiejętności prowadzącego, co przekłada się na większą swobodę i lepsza zabawę. Polecam serdecznie!

2021-04-12

Ariel atom to niepozorny bolid, który ma ogromne przyspieszenie. Adrenalina ogromna! Super prezent dla każdego, kto lubi szybką jazdę :)

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Wrocław-Krzywa

FAQ

07.02.2021
Witam. Czy voucher można zrealizować w czasie pandemii?
Odpowiedź z 08.02.2021
Eventy motoryzacyjne realizowane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zachęcam do zapoznania się z kalendarzem jazd: https://prezentmarzen.com/kalendarz/
01.07.2020
Czy podczas przejazdu w bolidzie obecny jest instruktor?
Odpowiedź z 01.07.2020
Dzień dobry. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy/instruktor zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem przejazdu oraz udziela cennych rad kierującemu.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda bolidem Ariel Atom na torze Wrocław-Krzywa odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego. Długość jednego okrążenia wynosi 1,8 km.

Komu podarować jazdę Ariel Atom?

  • Miłośnikowi szybkich samochodów
  • Mężczyźnie, który chce wypróbować moc sportowego bolidu
  • Przyjacielowi, który interesuje się motoryzacją

Jazda za kierownicą Ariel Atom

Jazda za kierownicą Ariel Atom to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika Formuły 1. Przed przejażdżką odbywa się krótkie szkolenie, a instruktor, który je prowadzi uczestniczy także w jeździe. Zajmuje fotel pasażera i z tego miejsca kontroluje prawidłowy przebieg atrakcji.

Ariel Atom

Ariel Atom to rodzaj bolidu, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu, co przekłada się na jego niewielką masę całkowitą. Auto jest niezwykle szybkie -przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy. W roku 2011 Ariel Atom 500 ustanowił rekord na torze testowym Top Gear. Czas 1:15:1 pozwolił na przyznanie mu tytułu najszybszego samochodu.

Parametry

  • Silnik: rzędowy 4-cylindrowy
  • Moc: 304 KM
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,7 s
  • Prędkość maksymalna: 249 km/h

Tor Krzywa Wrocław

Tor Krzywa - dawna Rakietowa Wrocław

Tor Wrocław-Krzywa zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Nitka toru ma od 8 do 16 metrów szerokości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów. Trasa przejazdu liczy 1800 m długości i obejmuje 11 zakrętów, z kolei najdłuższa prosta na torze mierzy 100 m długości.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest oryginalnym upominkiem, gotowym do wręczenia
  • Spełnia marzenie miłośnika sportowych samochodów
  • Stwarza możliwość uczestnictwa w evencie motoryzacyjnym

Polecamy ten prezent dla:

Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 299 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto