Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Jastrząb

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały jazdę.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to 2,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-13

Ariel Atom to bolid na styl formuły 1, nie spodziewałem się że ma takie przyspieszenie! Naprawdę robi ogromne wrażenie, a jazda za kierownicą jest świetną zabawą. Moja żona miała super pomysł z tym prezentem

2021-03-26

Kupiliśmy jazdę ariel atom dla kolegi z pracy, który jest fanem Formuły 1. Był zaskoczony i do dzisiaj nam opowiada o swoich wrażeniach. Polecam!

2020-04-01

Chciałem przetestować to auto, ale teraz już wiem, że jadąc 150km/h lpeiej czujesz się w czymś co ma karoserię a nie kilka zespawanych ze sobą rurek.

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Jastrząb

FAQ

13.07.2020
Czy rezerwacji należy dokonać na Państwa stronie czy można bezpośrednio u organizatora?
Odpowiedź z 13.07.2020
Rezerwacji dokonuje się za pomocą naszej strony internetowej, mailowo lub telefonicznie z naszym działem rezerwacji. 
17.06.2020
Czy osoba towarzysząca będzie miała możliwość siedzenia w aucie przed lub po jeździe osoby obdarowanej?
Odpowiedź z 17.06.2020
Osoba towarzysząca może tylko obserwować przejazd .
02.11.2016
Szanowni Państwo, zwracam się z prośbą o udzielenie informacji nt. szczegółów realizacji vouchera \'Jazda za kierownicą Ariel Atom\' - ile trwa przejazd i na jakim dystansie dla lokalizacji w Radomiu? w jakich terminach obywają się eventy motoryzacyjne na Torze Jastrząb? Czy jest możliwość podwojenia czasu przejazdu kupując dwa vouchery? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedź z 02.11.2016
Długość toru dla jednego okrążenia, to 2,5km. Dystans ten pokonywany jest więc w bardzo krótkim czasie, kilka sekund - zależne jest to oczywiście od umiejętności osoby kierującej. Eventy odbywają się sezonowo, w terminach ustalonych odgórnie (od kwietnia do października). Istnieje możliwość wydłużenia czasu przejazdu. Nie trzeba natomiast kupować kolejnego vouchera, tylko zaznaczyć ilość okrążeń, jaka Panią interesuje. Dokonuje się tego przed zakupem, opcja ta dostępna jest na naszej stronie pod listą miast, w jakich organizowane są jazdy. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Jazda za kierownicą bolidu Ariel Atom realizowana jest w czasie eventu motoryzacyjnego na Torze Jastrząb. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie, a instruktor podczas jazdy zajmuje miejsce pasażera.

Komu podarować jazdę Ariel Atom?

 • Mężczyźnie, który uwielbia szybkie auta
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą bolidu
 • Fanom Formuły 1

Atrakcja

Jazda Ariel Atom to okazja do testowania własnych umiejętności w zakresie prowadzenia szybkiego bolidu po trasie toru wyścigowego, która jest wyzwaniem nawet dla zawodowych kierowców. Jazdę za kierownicą bolidu Ariel Atom realizuje się podczas eventu motoryzacyjnego na Torze Jastrząb w okolicach Radomia. Przed przejażdżką odbywa się krótkie szkolenie, a instruktor, który je prowadzi uczestniczy także w jeździe. Zajmuje fotel pasażera i z tego miejsca kontroluje prawidłowy przebieg atrakcji.

Ariel Atom

Ariel Atom to rodzaj bolidu, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu co znacznie wpływa na jego niewielką masę całkowitą. Auto jest niezwykle szybkie, przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy. W roku 2011 Ariel Atom 500 ustanowił rekord na torze testowym Top Gear. Czas 1:15,1 pozwolił na przyznanie tytułu najszybszego samochodu.

Parametry

 • Silnik: rzędowy 4-cylindrowy
 • Moc: 304 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,7 s
 • Prędkość maksymalna: 249 km/h

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą Ariel Atom
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji - Tor Jastrząb

Tor Jastrząb - okolice Radomia

Tor Jastrząb zlokalizowany jest w okolicach Radomia. Autodrom Jastrząb uważany jest za najnowocześniejszy, motoryzacyjny obiekt szkoleniowo – treningowy w Polsce. Budowany był od podstaw na potrzeby motoryzacji, dzięki czemu stwarza idealne warunki do testowania supersamochodów. Asfaltowo – szutrowy tor ma długość 3500 m, jednak jazdy odbywają się po odcinku 2400 m.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce bolidem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

Polecamy ten prezent dla:

Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 299 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto