Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Kamień Śląski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Silesia Ring, Kamień Śląski, Lotnicza 5-7, ok. 24 km od centrum Opola

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów termin realizacji może ulec zmianie. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały jazdę.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-07-03

Na torze pierwszy raz :) Bardzo dobra organizacja już od samego wejścia, fantastyczna atmosfera w padoku, profesjonalna i życzliwa pomoc osoby przygotowującej do jazdy, nieoceniona pomoc i wskazówki instruktora w czasie jazdy. Wrażenia z jazdy - Ariel Atom to to dosyć "dziki" i surowy a zarazem niecodzienny samochód dostarczający fantastycznych wrażeń, odczucia z jazdy na łukach zaprzeczają poczuciu t.zw. zdrowego rozsądku :)
Jeżeli chodzi o samego Ariela - hamulce są zdecydowanie za słabe jak na osiągi (z taką opinią zetknąłem się już wcześniej i niestety, potwierdziła się ona w dosyć zaskakujący dla mnie sposób). Poza tym miałem kłopoty z ręczną skrzynią biegów ale to dlatego, że od wielu lat jeżdżę automatem. Ogólnie był to dla mnie niezapomniany dzie :) Dziękuję! Pozdrowienia dla całego zespołu.

2021-04-20

Mój brat interesuje się bolidami, więc na jego 30 urodziny kupiłam mu 2 okrążenia Ariel Atomem aby w końcu mógł poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Zaskoczenie było ogromne!

2021-03-31

Kupiłam jazdę ariel atom dla taty na urodziny, bo interesuje się motoryzacją ale tym autem jeszcze nigdy nie jeździł. Głównie zależało mi na torze w okolicach Opola żeby nie musiał za daleko jeździć. Był zachwycony, faktycznie auto robi wrażenie i jest raczej niecodziennym doświadczeniem. Polecam!

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Kamień Śląski

FAQ

30.06.2020
Dlaczego ta atrakcja w innych lokalizacjach kosztuje 149zł a w przypadku Silesia Ring 399zł?
Odpowiedź z 25.08.2020
Tor Silesia Ring jest torem głównym,gdzie długość jednego okrążenia toru to 3,6 km, natomiast tory kartingowe mają długość w przedziale 1-2 km, stąd też różnica cenowa.
27.06.2020
Witam, czy event jest eventem otwartym? Osoby, które będą osobami towarzyszącymi osobie wykorzystującej voucher także mogą oglądać inne przejazdy samochodów?
Odpowiedź z 28.06.2020
 Tak osoby towarzyszące mogą oglądać inne przejazdy aut .
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda za kierownicą Ariel Atom na torze głównym Silesia Ring - Kamień Śląski realizowana jest podczas eventu motoryzacyjnego. Długość jednego okrążenia toru wynosi 3,6 km.

Komu podarować jazdę bolidem?

  • Miłośnikowi szybkich, sportowych samochodów
  • Przyjacielowi z Opola, który pasjonuje się motoryzacją
  • Mężczyźnie, który chce spróbować swoich sił za kierownica sportowego samochodu

Jazda za kierownicą Ariel Atom

Po przybyciu na tor uczestnik spotka się z instruktorem, który po krótce zapozna go z pojazdem i zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie toru. Następnie obdarowany zajmie miejsce za kierownicą, na miejscu pasażera usiądzie kierowca rajdowy. Po zakończonej realizacji uczestnik może dalej uczestniczyć w evencie i obserwować przejazdy innych samochodów.

Ariel Atom

Ariel Atom to rodzaj bolidu, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu, co przekłada się na jego niewielką masę całkowitą. Auto jest niezwykle szybkie -przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy. W roku 2011 Ariel Atom ustanowił rekord na torze testowym Top Gear. Czas 1:15:1 pozwolił na przyznanie mu tytułu najszybszego samochodu.

Parametry

  • Silnik: rzędowy 4-cylindrowy
  • Moc: 320 KM
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,8 s
  • Prędkość maksymalna: 260 km/h

Tor Silesia Ring

Tor Silesia Ring - okolice Opola

Tor Silesia Ring zlokalizowany jest w miejscowości Kamień Śląski, leżącej w odległości 24 km od centrum Opola. To nowoczesny obiekt motoryzacyjny, utworzony w 2016 roku na terenie dawnego lotniska. Pętla toru o długości 3600 m i szerokości 12-15 m pokryta jest asfaltową nawierzchnią, gwarantującą dużą przyczepność. Trasa przejazdu jest zróżnicowana. Składa się z 15 zakrętów i wielu odcinków prostych, pozwalających rozwijać duże prędkości. Najdłuższa prosta na torze mierzy 600 m długości.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • Jest przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
  • Jest spełnieniem marzeń każdego fana motoryzacji
  • Pozwala spełnić marzenie o przejażdżce sportowym samochodem

 

Polecamy ten prezent dla:

Liczba okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 499 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto