Jazda zapoznawcza Teslą

(63)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda za kierownicą jednego z luksusowych modeli Tesli: S 90D lub X 100D na terenie wybranego miasta w towarzystwie instruktora, który zadba o bezpieczną realizację. Osoba obdarowana samodzielnie ustali trasę przejazdu.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Miłośnikowi nowoczesnych rozwiązań technologicznych w motoryzacji
  • Każdemu, kto chciałby się sprawdzić za kierownicą sportowego auta

Voucher na jazdę Teslą po torze wyścigowym

Jazda poprzedzona jest krótkim szkoleniem, po którym instruktor zasiądzie na miejscu pasażera, by zadbać o bezpieczeństwo oraz udzielić dodatkowych wskazówek, które pomogą wykorzystać potencjał auta. Jazda za kierownicą Tesli trwa w zależności od wybranej lokalizacji od 30 do 120 minut i realizowana jest jednym z dwóch modeli: Teslą S 90D lub Teslą X 100D. Osoba obdarowana ustala indywidualnie trasę przejażdżki.

Osoba, którą chcesz obdarować nie posiada prawa jazdy? Nie rezygnuj z marzeń i podaruj jej ekstremalną jazdę na miejscu pasażera!

Tesla model S 90D

Tesla S to samochód, w którym jakość i wygoda klasy premium spotykają się z kosmiczną technologią i eleganckim designem. Wbudowany autopilot gwarantuje bezpieczeństwo jazdy, a elektryczny układ napędowy przyspieszenie od 0 do 100 km w zaledwie 4,4 sekundy. Zastosowany w Tesli system oparty na dwóch silnikach, które oddzielnie napędzają przednie i tylne koła, zapewnia doskonałą przyczepność oraz przyspieszenie. Liczne udogodnienia zastosowane w modelu S, zaskoczą niejednego fana motoryzacji.

Tesla model X 100D

Tesla X to przestronny i bezpieczny SUV wyposażony w napęd na 4 koła, który posiada wystarczająco miejsca, aby komfortowo pomieścić 7 osób z bagażem. Tesla X charakteryzuje się bardzo nowoczesnym designem. Jej znakiem rozpoznawczym są drzwi Falcon Wings, które otwierają się do góry. Model wyróżnia także panoramiczna przednia szyba, która gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne podczas jazdy oraz dobrą widoczność. Model X dysponuje akumulatorem o pojemności 100kWh, który pozwala na przyspieszanie do 100 km/h w niecałe 5 sekund.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jazda zachwyci każdego fana motoryzacji i spełni marzenia o jeździe samochodem elektrycznym
  • Jazda Teslą to niepowtarzalne przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci
  • Jest okazją, by przetestować luksusowe auto w codziennych warunkach panujących na ulicach miasta

Cena od: 149 zł

Dostępne w
14 lokalizacjach!