Indywidualny trening squasha dla dzieci – Wrocław

1
115

Sport – najlepszy przyjaciel dziecka

Sport, który wybierzesz dla swojego dziecka powinien rozwijać sprawność fizyczną malca, uczyć go samodzielności, pokonywania coraz większych wymagań, zdrowej rywalizacji, jednak przede wszystkim powinien być dla dziecka przyjemnością! Niespożytkowane pokłady energii Twojej pociechy warto wykorzystać w odpowiedni sposób. Squash może okazać się nie tylko dobrym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu, ale być może zapoczątkuje nową pasją, którą warto będzie rozwijać?

 

 

Lekcja z instruktorem – najlepszy start!

Pierwsza lekcja squasha powinna odbyć się pod czujnym okiem profesjonalisty, by Twoje dziecko poznało przede wszystkim podstawy tego sportu i nie zniechęciło się, jeśli coś mu nie wyjdzie od razu. Doświadczony trener zadba o prawidłowy przebieg lekcji, na początku po krótce opowie o squashu, wytłumaczy na czym polega ten sport, zapozna Twoją pociechę z całym niezbędnym sprzętem, którego będzie używać. Następnie przyjdzie czas na część praktyczną, podczas której Twoje dziecko spróbuje własnych sił w tym niesamowitym sporcie!

 

 

Dlaczego akurat squash?

Zapoczątkowany w Anglii, szybko stał się sportem uwielbianym przez miłośników aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji. Squash polega na odbijaniu rakietą, podobnej do tenisowej, piłki o ścianę w taki sposób, by jak najbardziej uniemożliwić przeciwnikowi jej ponowne odbicie. Kort do squasha jest zamknięty ścianami ze wszystkich czterech stron. Wszystkie ściany biorą udział w grze, jednak tylko w powierzchni zamkniętej wyznaczonymi liniami. Ściana tylna zwykle jest szklana, przez co zapewnia możliwość dokładnego śledzenia przebiegu gry przez obserwatorów.
Mimo, że w Polsce squash nie jest jeszcze oficjalną dyscypliną sportową uznaną przez Ministerstwo Sportu RP, to rozgrywane są liczne turnieje, oraz zawody w squasha. Warto dodać, że Polska jest krajem, w którym squash rozwija się najdynamiczniej w Europie.

 

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Długosza 71 (teren zakładów ASPA)

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnicy mają zapewniony cały sprzęt oraz wynajem kortu. Z treningu może skorzystać od 1 do 4 dzieci.

#Kamila

Na ten prezent natrafiłam przypadkowo i pomyślałam, że będzie to doskonała odskocznia dla mojego syna. Z jego relacji wynika, że bawił się świetnie. Polecam, jeśli zależy nam na aktywności fizycznej naszych dzieci.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product