Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Katowice

3401

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

 • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD
 • mężczyźnie, który uwielbia adrenalinę i wyzwania
 • każdemu, kto chce spróbować swoich sił w OFF ROAD

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Katowice

3 godzinne zmagania z żywiołową naturą, trudnym terenem i kierownicą to kwintesencja kursu OFF ROAD'owego odbywającego się na Śląsku w Sosnowcu. Siadając za sterami Land Rovera Discovery lub Suzuki Samurai, trzeba się przygotować na lekcję, podczas której teoria niemal natychmiast łączy się z praktyką. Na kursie można dowiedzieć się jakie jest zastosowanie popularnego high-liftu, służącego do wydobywania początkujących kierowców z tarapatów, czy też załapać się na zastosowanie kinetyka, czyli liny służącej do wyciągania auta z grząskiego błota, kiedy teren okaże się zdradliwy. Kurs odbywa się na obszarze byłej kopalni piasku, zapewniając niesamowity teren do ćwiczeń dla początkującego jak i zaawansowanego adepta OFF ROAD'u. Poziom trudności objętej trasy zależy nie tylko od umiejętności kierującego pojazdem, ale również od warunków atmosferycznych, które mogą znacząco utrudnić prowadzenie terenówki. Radą i pomocą w trudnych chwilach służy instruktor zasiadający na fotelu pasażera. Dodatkowo wprowadzi on kursanta w meandry technicznej jazdy i praktycznego wykorzystania możliwości auta z napędem 4x4. Kurs OFF ROAD jest dobrą propozycją dla wszystkich osób, które miały już styczność z tego typu aktywnością ale i dla osób, które chcą się przekonać jak wygląda tego rodzaju zabawa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • szkolenie OFF ROAD zapewni maksimum wrażeń podczas jazdy terenowej
 • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
 • umiejętności nabyte podczas szkolenia będzie można jeszcze kiedyś wykorzystać
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 62 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Dokładne miejsce realizacji ustalane indywidualnie z klientem.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po zakończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer.

#Początkujący

Prezent spełnił moje oczekiwania. Sam zaczynam przygodę z Off Road i jestem w tym temacie trochę "zielony" Dzięki szkoleniu uzyskałem cenne informację, które z pewnością zastosuje podczas samodzielnego pokonywania bezdroży !!! POLECAM LECI 5 *

#Natalia

Witam! Jestem zainteresowana kupnem szkolenia jako prezent dla chłopaka. Pytanie czy jest możliwość uczestniczenia osoby towarzyszącej? Pozdarwiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak osoba towarzysząca może uczestniczyć w realizacji siedząc z tyłu na miejscu pasażera. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product