Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Katowice

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godzin.

Lokalizacja

Dokładne miejsce realizacji ustalane indywidualnie z klientem.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po zakończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer.

Opinie (2)

2021-04-12

Super sprawa. Jazda terenowym autem 4x4 po wymagającej trasie to idealne połączenie dla fana wyzwań. Z otrzymanego prezentu jestem bardzo zadowolony, czekam z niecierpliwością realizację

2014-03-06

Prezent spełnił moje oczekiwania. Sam zaczynam przygodę z Off Road i jestem w tym temacie trochę ""zielony"" Dzięki szkoleniu uzyskałem cenne informację, które z pewnością zastosuje podczas samodzielnego pokonywania bezdroży !!! POLECAM LECI 5 *

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Katowice

FAQ

22.10.2016

Dobry wieczór. Chciałem się dowiedzieć jak długo trwa takie szkolenie i od czego zależy to, którym z aut (Disco vs. Samurai) będzie się jeździć. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Indywidualne szkolenie off road trwa około 3 godzin. Jeśli chodzi o samochód, to przy rezerwacji może Pan zgłosić, którym wolałby jeździć. Jednak gdyby okazało się, że np. w jednym samochodzie jest awaria, to zostaje drugi. Jeśli Pan nie zgłosi, które auto preferuje (gdyż nie jest to wymagane), samochód zostaje wybrany po prostu losowo. 

09.09.2016

Witam! Jestem zainteresowana kupnem szkolenia jako prezent dla chłopaka. Pytanie czy jest możliwość uczestniczenia osoby towarzyszącej?
Pozdarwiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
tak osoba towarzysząca może uczestniczyć w realizacji siedząc z tyłu na miejscu pasażera.
Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD
  • mężczyźnie, który uwielbia adrenalinę i wyzwania
  • każdemu, kto chce spróbować swoich sił w OFF ROAD

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Katowice

3 godzinne zmagania z żywiołową naturą, trudnym terenem i kierownicą to kwintesencja kursu OFF ROAD'owego odbywającego się na Śląsku w Sosnowcu. Siadając za sterami Land Rovera Discovery lub Suzuki Samurai, trzeba się przygotować na lekcję, podczas której teoria niemal natychmiast łączy się z praktyką. Na kursie można dowiedzieć się jakie jest zastosowanie popularnego high-liftu, służącego do wydobywania początkujących kierowców z tarapatów, czy też załapać się na zastosowanie kinetyka, czyli liny służącej do wyciągania auta z grząskiego błota, kiedy teren okaże się zdradliwy. Kurs odbywa się na obszarze byłej kopalni piasku, zapewniając niesamowity teren do ćwiczeń dla początkującego jak i zaawansowanego adepta OFF ROAD'u. Poziom trudności objętej trasy zależy nie tylko od umiejętności kierującego pojazdem, ale również od warunków atmosferycznych, które mogą znacząco utrudnić prowadzenie terenówki. Radą i pomocą w trudnych chwilach służy instruktor zasiadający na fotelu pasażera. Dodatkowo wprowadzi on kursanta w meandry technicznej jazdy i praktycznego wykorzystania możliwości auta z napędem 4x4. Kurs OFF ROAD jest dobrą propozycją dla wszystkich osób, które miały już styczność z tego typu aktywnością ale i dla osób, które chcą się przekonać jak wygląda tego rodzaju zabawa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • szkolenie OFF ROAD zapewni maksimum wrażeń podczas jazdy terenowej
  • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
  • umiejętności nabyte podczas szkolenia będzie można jeszcze kiedyś wykorzystać
Czytaj więcej

Realizacja

Hurtownia Adrenaliny (Sahara Rally)

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 849 zł

 BEZ ENDU  84,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000481