Gra w paintball – Toruń

3711

Gra w paintball w Toruniu realizowana na terenie leśnego pola z licznymi przeszkodami. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę oraz marker i 400 kulek amunicji.

Komu podarować grę w paintball?

 • każdemu mężczyźnie
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
 • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball w Toruniu to świetna rozrywka, oparta na zasadach zdrowej rywalizacji. Gra rozgrywana jest na terenie specjalnie zagospodarowanego leśnego terenu. Uczestnicy prowadzą grę zgodnie z zaprezentowanym i wybranym wcześniej scenariuszem. Uczestnik otrzymuje maskę ochronną Thermal, mundur lub kombinezon, rękawiczki, ochraniacz korpusu, ochraniacz na szyję, marker Havoc oraz 400 kulek z kolorową farbą. Gra może trwać maksymalnie 4 godziny. Podczas zabawy organizator wykonuje sesję fotograficzną, zatem można otrzymać pamiątkowe zdjęcia.

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, ochraniaczy korpusu i szyi, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. Warunkiem organizacji gry jest zgromadzenie minimum 4 graczy.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na leśnym poligonie w Toruniu. Teren rozgrywki został zróżnicowany poprzez ustawienie licznych przeszkód i obiektów urozmaicających walkę. Są to m.in. wraki aut, worki z piaskiem, ścianki z palet i opony. Na polu znajdują się również drewniane domki, ambony i okopy oraz przeszkody naturalne w postaci wąwozów i drzew.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
 • grę można zrealizować z przyjaciółmi
 • gra w paintball to najlepsza forma integracji
 • to świetna zabawa!

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Pole paintballowe, ul. Bielańska 66

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem. Osoby towarzyszące mogą przebywać na terenie obiektu, poza wyznaczonym polem do gry w Paintball.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny dla osób poniżej 16 roku życia wyłącznie w obecności dorosłego prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezony, ochraniacze oraz 400 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia na miejscu większej ilości kulek paintballowych, granatów i świec dymnych.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product