Gra w paintball – Toruń

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Pole paintballowe, ul. Bielańska 66

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem. Osoby towarzyszące mogą przebywać na terenie obiektu, poza wyznaczonym polem do gry w Paintball.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny dla osób poniżej 16 roku życia wyłącznie w obecności dorosłego prawnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezony, ochraniacze oraz 300 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia na miejscu większej ilości kulek paintballowych, granatów i świec dymnych.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Toruń

FAQ

25.05.2020
Czy na miejscu jest możliwość zorganizowania ogniska lub czegoś w rodzaju pikniku??
Odpowiedź z 26.05.2020
Tak, po uprzednim kontakcie i pozwoleniu wykonawcy usługi. 
Zadaj pytanie

Mapa

Gra w paintball w Toruniu realizowana na terenie leśnego pola z licznymi przeszkodami. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę oraz marker i 300 kulek amunicji.

Komu podarować grę w paintball?

  • każdemu mężczyźnie
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
  • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball w Toruniu to świetna rozrywka, oparta na zasadach zdrowej rywalizacji. Gra rozgrywana jest na terenie specjalnie zagospodarowanego leśnego terenu. Uczestnicy prowadzą grę zgodnie z zaprezentowanym i wybranym wcześniej scenariuszem. Uczestnik otrzymuje maskę ochronną Thermal, mundur lub kombinezon, rękawiczki, ochraniacz korpusu, ochraniacz na szyję, marker Havoc oraz 300 kulek z kolorową farbą. Gra może trwać maksymalnie 4 godziny. Podczas zabawy organizator wykonuje sesję fotograficzną, zatem można otrzymać pamiątkowe zdjęcia.

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, ochraniaczy korpusu i szyi, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. Warunkiem organizacji gry jest zgromadzenie minimum 8 graczy.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na leśnym poligonie w Toruniu. Teren rozgrywki został zróżnicowany poprzez ustawienie licznych przeszkód i obiektów urozmaicających walkę. Są to m.in. wraki aut, worki z piaskiem, ścianki z palet i opony. Na polu znajdują się również drewniane domki, ambony i okopy oraz przeszkody naturalne w postaci wąwozów i drzew.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • grę można zrealizować z przyjaciółmi
  • gra w paintball to najlepsza forma integracji
  • to świetna zabawa!

 

Cena: 750 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto